ГугелП@лАмался• 13 марта 2024
Чи купували ви онлайн марафони та тренінги
Якщо так, то які саме.І чи лишились задоволені?
Результат:
вже голосів:
25 (75.76%)
Не купувала
6 (18.18%)
Купувала, задоволена
2 (6.06%)
Купувала, не задоволена
Наполеон Бонапарт• 13 марта 2024
Моєї відповіді нема. Купила якийсь курс англійської і навіть не почала…
ПуГоФФка• 13 марта 2024
Не купувала, але хочу в Уляни Вернер купити по поставі марафон, бо спина з роками дає про себе знати, поки що все ніяк гроші не виділю.
Просто Фіфа• 13 марта 2024
Покупала марафон похудения и курс немецкого. В обоих случаях бросила. Учу немецкий по видео в ютуб и похудела на пп с подсчётом калорий и спорте. Больше ничего покупать не буду.
Спасу мир• 13 марта 2024
Купила по голосу
Очень довольная
До этого еще брала макияж , тренировки онлайн , и марафон клевый по питанию
Очень довольная
Благоуханочка• 13 марта 2024
Купила тут у дівчинки в продавалці той курс що хотіла тільки набагато дешевше. Задоволена.
Organic• 13 марта 2024
Ответ дляПуГоФФка
Я тут в продавалці взяла за копійки)
Organic• 13 марта 2024
Я багато купувала. Є чим задоволена, є чим ні.
Намагаюся купувати на сливах або тут в продавалці інколи бачу корисне щось.
Взяла курс по вітамінах, по осанці задешево, згодилися.
Фін грамотність зараз намагаюся опанувати. Здуру ще купувала про інвестиції, але дуже для мене розумне поки.