14 марта в 14:45

Стоит ли поступать в КНЕУ на финансиста

Результат:
вже голосів: 28
11 (39.29%) Посмотреть комментарии
10 (35.71%) Нет
5 (17.86%) Да
1 (3.57%) Свой ответ в комментариях
1 (3.57%) Если нет, то почему? Ответ в м
месяцкие 14 марта в 14:47
У вас вопрос в вузе или в специальности
автор Ядвига Юсьлегко 14 марта в 14:49
Ответ длямесяцкие
У вас вопрос в вузе или в специальности
Специальность выбрана, но не знаю в какой ВУЗ лучше поступить
Некомильфо 14 марта в 14:49
Ким дитина бачить себе в майбутньому?
Некомильфо 14 марта в 14:49
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Специальность выбрана, но не знаю в какой ВУЗ лучше поступить
Якщо спеціальніть вибрана, то це достойний вибір закладу.
автор Ядвига Юсьлегко 14 марта в 14:50
Ответ дляНекомильфо
Ким дитина бачить себе в майбутньому?
Говорила с дочкой, видит себя финансистом
вре_Динка 14 марта в 14:53
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Говорила с дочкой, видит себя финансистом
що вона під цією посадою бачить?
месяцкие 14 марта в 14:54
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Специальность выбрана, но не знаю в какой ВУЗ лучше поступить
В тот, сумма за контракт в котором вам подходит. Который подходит вам территориально. В котором занятия оффлайн
Інно4каа 14 марта в 14:56
я навчалася за спецільністю фінанси і кредит, тільки в іншому ВУЗі, вважаю правильним рішенням,що вибрала саме таку професію
Некомильфо 14 марта в 15:02
Ответ длявре_Динка
що вона під цією посадою бачить?
Доречі, що дитина розуміє під фінансистом. Може бути, що уявляє щось зовсім інше
вре_Динка 14 марта в 15:04
Ответ дляНекомильфо
Доречі, що дитина розуміє під фінансистом. Може бути, що уявляє щось зовсім інше
от тому і питаю, я працюю в фінансовій сфері, але зі сторони аналітики, чи не вийде так що донька з освітою зможе працювати лиже менеджером в банку?
фінансист, як і економіст дуже неоднозначна спеціальність, треба розуміти ким планує працювати і що треба буде робити, і чи цікаво це буде в реальному житті
автор Ядвига Юсьлегко 14 марта в 15:40
Ответ длявре_Динка
от тому і питаю, я працюю в фінансовій сфері, але зі сторони аналітики, чи не вийде так що донька з освітою зможе працювати лиже менеджером в банку?
фінансист, як і економіст дуже неоднозначна спеціальність, треба розуміти ким планує працювати і що треба буде робити, і чи цікаво це буде в реальному житті
Так она и видит себя в банке
автор Ядвига Юсьлегко 14 марта в 15:40
Ответ дляНекомильфо
Доречі, що дитина розуміє під фінансистом. Може бути, що уявляє щось зовсім інше
Хочет после обучения работать в банке
вре_Динка 14 марта в 15:43
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так она и видит себя в банке
відмовляйте, гроші там малі, лише у управлінців більш-менш адекватні, але до управлінця фіг з вулиці так просто доросте. робота там на стільки специфічна, що коли йдеш з банку, треба починати весь карʼєрний шлях знуля, бо з той досвід не перенести в звичайні контори, там інше програмне забезпечення навіть. а коли багато років пропрацював, розумієш що зп не вистачає, і це вже стеля йти обідно, бо нульовиком ніхто не хоче бути.. от і тягнуть ланку. знаю дуже багатьох хто пошкодував. навіть тисячу доларів складно заробити в тій сфері звичайному менеджеру
ШобВам_КакНам 14 марта в 15:43
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Хочет после обучения работать в банке
тогда выбирайте бухгалтерский учет, финансовая аналитика или банковское дело
обратите внимание на Торгово-экономический.
вре_Динка 14 марта в 15:44
Ответ дляШобВам_КакНам
тогда выбирайте бухгалтерский учет, финансовая аналитика или банковское дело
обратите внимание на Торгово-экономический.
а що хорошого в торгово-економічному?
ШобВам_КакНам 14 марта в 15:45
Ответ длявре_Динка
відмовляйте, гроші там малі, лише у управлінців більш-менш адекватні, але до управлінця фіг з вулиці так просто доросте. робота там на стільки специфічна, що коли йдеш з банку, треба починати весь карʼєрний шлях знуля, бо з той досвід не перенести в звичайні контори, там інше програмне забезпечення навіть. а коли багато років пропрацював, розумієш що зп не вистачає, і це вже стеля йти обідно, бо нульовиком ніхто не хоче бути.. от і тягнуть ланку. знаю дуже багатьох хто пошкодував. навіть тисячу доларів складно заробити в тій сфері звичайному менеджеру
ну а если стать не обычным?
карьеру нужно делать в любой сфере
вре_Динка 14 марта в 15:46
Ответ дляШобВам_КакНам
ну а если стать не обычным?
карьеру нужно делать в любой сфере
в банківській сфері в Україні дуже складно робити карʼєру з низів, у мене багато знайомих в цій сфері
не звичайним - якщо є правильні звʼязки - ізі, немає звʼязків - ой як далеко не ізі
в айті, фармі легше пробитися і мати нормальний дохід. по фінансовому/аналітичному напрямку
ШобВам_КакНам 14 марта в 15:47
Ответ длявре_Динка
а що хорошого в торгово-економічному?
ну даже 20 лет назад там была очень крутая библиотека с электронной системой по студенческим
и пирожки вкусные :))
ну а если знания, то их сложно сравнивать. Но у нас была более современная подача информации чем в КНЕУ на тот момент. что за последние 10 лет поменялось - не знаю
написала автору как пример другого хорошего, государственного вуза. а она с ребенком уже будет решать

расскажите что крутого в Нархозе?
ШобВам_КакНам 14 марта в 15:49
Ответ длявре_Динка
в банківській сфері в Україні дуже складно робити карʼєру з низів, у мене багато знайомих в цій сфері
не звичайним - якщо є правильні звʼязки - ізі, немає звʼязків - ой як далеко не ізі
в айті, фармі легше пробитися і мати нормальний дохід. по фінансовому/аналітичному напрямку
у меня тоже.
как одногруппников, так и мама главный бухгалтер банка. всю свою карьеру сделала сама. от операциониста обслуживающего клиентов - до главного бухгалтера.

такое впечатление, что работать бухгалтером 20 мелких фирм престижнее :))
вре_Динка 14 марта в 15:52
Ответ дляШобВам_КакНам
ну даже 20 лет назад там была очень крутая библиотека с электронной системой по студенческим
и пирожки вкусные :))
ну а если знания, то их сложно сравнивать. Но у нас была более современная подача информации чем в КНЕУ на тот момент. что за последние 10 лет поменялось - не знаю
написала автору как пример другого хорошего, государственного вуза. а она с ребенком уже будет решать

расскажите что крутого в Нархозе?
я просто вчилася в торгово-економічному, тому і запитала, цікава думка інших.. ми вчилися на е-бали за покупки книжок
я вже працювала бухгалтером, коли вчилася на бухобліку там, вчитися було не цікаво, знання були застарілі.
інформатик був прикольним, правда 1с там не працювала, тому нас всіх попросили купити і принести книжечки, щоб поставили гарні оцінки
закінчувала в 15 чи 16 році, не памʼятаю.
вре_Динка 14 марта в 15:55
Ответ дляШобВам_КакНам
у меня тоже.
как одногруппников, так и мама главный бухгалтер банка. всю свою карьеру сделала сама. от операциониста обслуживающего клиентов - до главного бухгалтера.

такое впечатление, что работать бухгалтером 20 мелких фирм престижнее :))
я з бухгалтерії в аналітику тікала гублячи капці, в бухгалтерії ніхто із моїх знайомих не має того ріня доходу, що у мене в аналітиці. знаю дівчат головбухів(не банку) які отримують менше ніж мої джуни
ШобВам_КакНам 14 марта в 16:03
Ответ длявре_Динка
я просто вчилася в торгово-економічному, тому і запитала, цікава думка інших.. ми вчилися на е-бали за покупки книжок
я вже працювала бухгалтером, коли вчилася на бухобліку там, вчитися було не цікаво, знання були застарілі.
інформатик був прикольним, правда 1с там не працювала, тому нас всіх попросили купити і принести книжечки, щоб поставили гарні оцінки
закінчувала в 15 чи 16 році, не памʼятаю.
ну я как раз на финансовой аналитике сразу и училась.
мне всегда аналитика была интереснее, чем бух учет (хотя ’сводить баланс’ филиала банка я умела в 13 лет)

Информатика у нас была очень крутая, мы в Экселе в итоге создали базу данных - полностью аналог 1С типа для небольшого предприятия. (и формы счетов, накладных и отчетов сами формировались) я конечно большую часть тех макросов же забыла, но если надо будет - вспомню.

У меня красный диплом, я никогда оценки за покупку книг не получала.

а история про ’що вивчає макроєкономіка’ у нас до сих пор для поржать :))
(был письменный экзамен, все скатали. Препод вызывает и спрашивает: что изучает макроэкономика? половина группы ответить не могла :)) он без этого даже 3 не ставил.
это я знала. но у меня он посмотрел зачетку и спросил что-то такое, что вся группа просто открыла рты и нервно хватала воздух (там что-то про влияние экспорта на макроэкономические показатели. я же не помню)
вре_Динка 14 марта в 16:08
Ответ дляШобВам_КакНам
ну я как раз на финансовой аналитике сразу и училась.
мне всегда аналитика была интереснее, чем бух учет (хотя ’сводить баланс’ филиала банка я умела в 13 лет)

Информатика у нас была очень крутая, мы в Экселе в итоге создали базу данных - полностью аналог 1С типа для небольшого предприятия. (и формы счетов, накладных и отчетов сами формировались) я конечно большую часть тех макросов же забыла, но если надо будет - вспомню.

У меня красный диплом, я никогда оценки за покупку книг не получала.

а история про ’що вивчає макроєкономіка’ у нас до сих пор для поржать :))
(был письменный экзамен, все скатали. Препод вызывает и спрашивает: что изучает макроэкономика? половина группы ответить не могла :)) он без этого даже 3 не ставил.
это я знала. но у меня он посмотрел зачетку и спросил что-то такое, что вся группа просто открыла рты и нервно хватала воздух (там что-то про влияние экспорта на макроэкономические показатели. я же не помню)
може тому що вчилася на заочці, а може щось змінилося в підході. мені з універу лише інформатик запамʼятався, а може мені просто не цікаво було навчатися, бо вже працювала і розуміла що бухгалтерія не моє
у нас так про аудит і бухоблік було коли на захисті задали питання що таке бухоблік, а що аудит. і половина не відповіли
Некомильфо 14 марта в 17:14
Ответ дляШобВам_КакНам
тогда выбирайте бухгалтерский учет, финансовая аналитика или банковское дело
обратите внимание на Торгово-экономический.
Єдиний заклад освіти в Києві, який вже 4 роки в онлайн і їм так добре. Вже всі, навіть маловідомі, виводили дітей в офлайн
Великий сатирик 14 марта в 23:27
Ответ длявре_Динка
в банківській сфері в Україні дуже складно робити карʼєру з низів, у мене багато знайомих в цій сфері
не звичайним - якщо є правильні звʼязки - ізі, немає звʼязків - ой як далеко не ізі
в айті, фармі легше пробитися і мати нормальний дохід. по фінансовому/аналітичному напрямку
Повністю згодна. Піднімала банки, в банкопад - закривала банки, пішла.
Опинилась і іншій сфері, бачу, наскільки перспективніше і справедливіше.