Ноу коммент• 14 марта 2024

Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?

Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну то обережніше там без чоловіка. А то порвуть дірочку в оренді.
Хто ? Повії? Я вмію захищатись
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляPrervana
Плюсану. Если она обычная по вызову, без садо-мазо уклона, то конечно 17 человек это не в ее компетенции. При этом есть отчаянные, которые и на такую толпу согласятся, но там своя специфика. И свои расценки.
Ну блин . Мне кажется макс на 5 чел .но 17 .
Снегопадка• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Ок, давайте зробимо мітинг в захист повій
Ви серйозно ?
А повії це вже не люди? З них можна знущатися, гвалтувати, бити і рвати там все?
Байрактара• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Ви серйозно ?
Навіщо мітинг, якщо вже закон їх захищає
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Хто ? Повії? Я вмію захищатись
🤣🤣🤣🤣 то таки вже були випадки? Відстояли свою карміліцу в нерівних боях з повіями?
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Тоже не особо верю в реальность ситуации. 17 человек заказали одну проститутку. И она приехала. Одна. Ну слабо верится.
Жлобы гендиры, в складчину телку заказали
АсобеннАя• 14 марта 2024
Прочитала все комментарии автора. Автор дрочер или сказочница. Со следователем полная лажа. про обморок - смешно. Плохо подготовились.
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляMs. Доброта
в демократичній країні навряд чи були б люди з вашими поглядами.
В демократичній країні проституція легалізована
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Я вообще не понимаю, как можно изнасиловать проститутку, что пошло не так и как это произошло. Она ж приехала на вызов почему её насиловали.
она приехала на секс, а не чтобы ее порвали 17 человек. вы разницы не видите?
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
а автор при чем тут? Она ему команду давала вызывать проститутку?Она по факту все узнала((
Читайте 👀 что пишет автор
ЧорноброваЯ• 14 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
И автор с этим жлобом живёт. Хорошо хоть, своя квартира у неё есть
Sonchik• 14 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
Або сказочний дрочер
Кусачая Я• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
розголос - одне з того, що я боюсь. враховуючи що чоловік генеральний директор. єдиного в Україні дистриб´ютора
Скоріш за все - вже ні. Не одна пристойна компанія не буде такого ’директора’ тримати.
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
І навіть дім від орків відстояли
Prervana• 14 марта 2024
Ответ дляУгги в горошек
Мадам знает толк в извращениях.....
Хорошая знакомая держала в 2000х тематическую ’фотостудию’. Сдавала ее почасово и посуточно со всем антуражем и реквизитом. Рассказывала много увлекательных историй. После нескольких отбитых клиентов продала бизнес, перекрестилась и уехала жить в Тай, пока не посадили😆
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
А якщо ти прийшла в гості до чоловіка, а він тебе вбив,та сказав що ти повія - то це злочин чи так також можна?
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
мені так шкода дівчину, маю величезне бажання знайти її і поїхати благати про прощення. 17 чоловік...
зачем вам ее прощение????? Пусть все правду вам расскажет. Для вас же это будет лучше
Подвійна веселка• 14 марта 2024
Автор, если вы тролль, то надеюсь будете скоро и надолго забанены. А если это реальная ситуация, то это дикая жесть и ни о какой дальнейшей жизни с насильником под одной крышей у женщины даже мыслей возникать не может.
Виправлялочка• 14 марта 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Автор, ви троль. Розходимось.
І дивіться, як виважено дровішки підкидає!
Гендір
Люблю, буду любити
Він не чув
17 чоловіків
Вибачусь
У нього серце хворе
І тд
Нєнє, це досвідчена троляка працює, по алгоритмах.
ЗабежАЛОЧКА• 14 марта 2024
Все-таки думаю, що автор - троллиха.
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
І навіть дім від орків відстояли
І орки також корміліцу не порвали, что то тільки повії мають види на вашу корміліцу?
Не худа ні разу• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
не псуйте мені настрій, будь ласка.
у тролля отличное настроение и комментарий его испортил)
Sonchik• 14 марта 2024
Ответ дляВиправлялочка
Гендір
Люблю, буду любити
Він не чув
17 чоловіків
Вибачусь
У нього серце хворе
І тд
💯
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Спитаєте у прокура, хто розслідує
Я тут при чому ?
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
автор ,поговорите с женами остальных.. что тем женам мужья рассказали?? что они тоже стояли в сторонке и ничего не видели??? сказали может ,что только ваш е. попользовался? тогда все станет на свои места....
БлинчикБезСметанки• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
якби ви знали мого чоловіка , ніколи б такого не сказали. він просто на це не здатен. ми разом вже 26 років
Не вірю , но припустимо ... Але чому він дозволив своїм друзям таке робити ???? Чому він не зупинив цю вакханалію ?
Котомафия• 14 марта 2024
Ответ дляВиправлялочка
Гендір
Люблю, буду любити
Він не чув
17 чоловіків
Вибачусь
У нього серце хворе
І тд
Зачем, непонятно, дно какое-то, если и правда тролль((
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляИграю у края
завтра подзвоню. сьогодні нічого не хочу. вже 7 годин не їла і не пила
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляЗакусенец
А разве это можно было не увидеть?? Девушка ж стопудов кричала, там куча пьяных ушлепков накинулась
я у автора спрашиваю. а то она запуталась
СМСница• 14 марта 2024
Тролляка
Ну реально неужели не можете даже научиться писать правдоподобнее?