Ноу коммент• 14 марта 2024

Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?

Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
_Юта_• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я не вірю в це! не вірю!!! не може такого бути, я не вірю не вірю!!
А во что вы верите? Аж интересно, во что тут можно верить, если факт ’перебарщивания’ он вам сам озвучил
Помаранчова душа• 14 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ей все равно что он с простипомами по саунам .
Какой мир?
Снесут с хорошей должности ?
А раз ви вважаєте, що вона троль, то не пишіть, не робіть рейтинг
Або мовчки пройдіть
Гидко читати дурню
Ви живете ніби в рожевих окулярах
Байрактара• 14 марта 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Все-таки думаю, що автор - троллиха.
В новинах і так про це буде, якщо правда
Tammy21• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
якби ви знали мого чоловіка , ніколи б такого не сказали. він просто на це не здатен. ми разом вже 26 років
16 гвалтували, а він у сторонці сидів? Якщо ситуація реальна то ви свідомо(!) обираєте жити з вилупком який приймав участь, споглядав як гвалтують жінку, яка йому у доньки годиться.
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Сауна обычно это несколько помещений. Он вполне мог не видеть, что происходило в другом помещении.
он признал ,что мужики переборщили
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Спитаєте у прокура, хто розслідує
Я тут при чому ?
Ну то виходить якщо відкупитися,то і це не злочин? Як і всі інші злочині, які ви вважаєте не злочином, якщо маєш гроші. То при чому то повія чи ні, якщо питання лише в коштах щоб відкупитися?
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
І орки також корміліцу не порвали, что то тільки повії мають види на вашу корміліцу?
У вас щось психологічне ?
Ви Полякова ?
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
і я так думаю. в нього серце хворе, там жарко. може він відключився і не бачив нічого
если бы он отключился, то на утро вам бы это рассказал дома. разве не так??? С каким настроением он домой приехал?
Мозговая пилочка• 14 марта 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ещё неплохо, что б папка этого ребёнка задумался, а что он сделал не так? Почему его дочь поехала в сауну
Не факт, що папка є.
Вилосипедниця• 14 марта 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Удалено администрацией...
Ні - вам! І всій вашій рідні і їхнім дітям, внукам і правнукам!
Хай буде так!

Я таку бридоту людям робити не раджу.
Мозговая пилочка• 14 марта 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Та нет,какие то деньги платил,квартиру продали.так и живут вместе
Жесть. Він не сів за це?
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
У вас щось психологічне ?
Ви Полякова ?
У вас до Полякової також купа претензій? Вона вам вже чим завинила? Тільки не кажіть, що і від неї захащали свою карміліцу.
Prervana• 14 марта 2024
Ответ дляБайрактара
В каких новостях это будет? Вы прикалываетесь? Это сплошь и рядом происходит, но в прессу выплывают ну прям совсем чудовищные случаи типа Оксаны Макар. Остальное никуда не выходит дальше кабинета следака.
Галя-краля• 14 марта 2024
Ответ дляМадам Подлинник
А ми якось проводили навчання освітян. Тема була - сексуальне насильство над дітьми, говорили про ознаки, правила безпеки для дітей. І так трапилось, що одна з учасниць тільки після нашого семінару стала звертати увагу на поведінку онуки.... виявилось, що її чоловік вчиняв сексуальне насильство над дівчикою....
Підкажіть будь ласка, чи є у Вас матеріали, якими можете поділитися на цю тему? Або на яких сайтах брали інформацію? Я би також провела захід на цю тему у своєму навчальному закладі.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
розголос - одне з того, що я боюсь. враховуючи що чоловік генеральний директор. єдиного в Україні дистриб´ютора
Це жах…
Байрактара• 14 марта 2024
Ответ дляPrervana
Я читаю інші новини ніж ви. Постійно пишуть про масові зґвалтування
Помаранчова душа• 14 марта 2024
Ответ дляMs. Похвала
аааааа, так. Що на роботі буде. Ц проблема.
А те, що він приймав участь у груповому згвалтуванні для вас не проблема?
Ви не розумієте
Це руйнується повністю світ людини, автора
Тобто, скоріше працюють разом, місто невелике, це не просто розлучився і все. Кожен буде за спиною шепотіти, на дитину тикати, і це ще й при чіткому усвідомленні того, що весь час жила з монстром
До речі, сама випадково бачила відео, де всі одружені чоловіки зняли 1 повію на трьох і бавилися
В житті не скажеш цього ніколи - такі порядні та скромні
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Або мовчки пройдіть
Гидко читати дурню
Ви живете ніби в рожевих окулярах
Удалено администрацией...
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляИграю у края
втомлений дуже був. прийшов ще раз помився і мене обняв
я хотіла поприставати - сказав, що втомився
заснув
я його весь час обіймала гладила і цілувала
не можу повірити
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ну.. лон был первый, как именинник. он не насиловал, девочка была согласна. А потом при ней ее еще 16 мужиков поимело, естественно с последствиями. так вам больше нравится???
Прилипало• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
можливо вона виїхала до одного. а їх було 17 чоловік.
Ого... Ничего себе
Вилосипедниця• 14 марта 2024
Ответ дляДідова баба
Не несите чушь. Только суд определяет степень вины, а не клуша на советчице
Якщо добре заплатити, то суд винесе вирок, що дівчину не гвалтувати.
Значить і вини ні на кому не має?
Мадам Подлинник• 14 марта 2024
Ответ дляГаля-краля
Так, звісно. На сайті нашої організації взагалі багато методичних матеріалів для освітян. По темі профвлактики сексуального насильства є матеріали для дошкільнят і далі... Ми і навчання багато проводили, в тому числі і в он-лайн-форматі. Зараз кину вам посилання.
Ms. Похвала• 14 марта 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ви не розумієте
Ну чоловік автора коли це робив, то не думав про своїх дітей та дружину. Чого інші повинні про них думати?
Мозговая пилочка• 14 марта 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Боже, стільки ж збоченців поруч ходить.
Хоча , що я дивуюся. У мене чоловік рідної тітки за мною в душі підглядав. І все намагався доторкнутися
Ms. Похвала• 14 марта 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Боже, стільки ж збоченців поруч ходить.
От під…с
Галя-краля• 14 марта 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую Вам! Це дуже важлива та серьозна тема.
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Я не роблю злочини і не відкуплююсь
Чому до мене ці претензії ?
Те, що люди роблять, навкруги,
і я то знаю! так, це є
Не говорити про це ?
Ок, я більше не буду
Але, роблять з повій ікону, бо тут щось троль написав
А нормальну жінку тут же, з проблемою заклюють ( не до вас особисто )
Ширше дивіться на світ
Не через призму однієї історії
Гарачий Чокалад• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
не псуйте мені настрій, будь ласка.
то есть до этого комментария настроение было хорошее?
Дідова баба• 14 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
Значить і вини ні на кому не має?
Уймите свою больную фантазию
В ситуации автора не то что никто не платил, а даже суда ещё не было, а вы уже набрасываете на вентилятор