Ноу коммент• 14 марта 2024

Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?

Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Дона Ко Ко• 15 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Тобто повія їде в сауну
Навіщо ?
Чай готувати ?
Щоб сексом за гроші займатися, але ж і не для того, щоб її побили і всі по черзі стали, і все порозриввали всередині, ви всі не в собі, хто таке пише?
vihola• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ну то уявіть. є сауни і на 30 людей, уявляєте?
Ви такий спеціаліст по саунах. А де познайомились з чоловіком?
Поторописька• 15 марта 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Вони знають ризики своєї професії
Всі спілкуються між собою
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Советчица, это первое место куда я иду выговориться на все темы. Она первая узнает обо всем
Может итак. Но вы почитайте все ответы автора и тогда тоже поймёте, что она тролль.
Дона Ко Ко• 15 марта 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Камеры там есть? Ждите результаты анализов..а что говорят его друзья? Но, если он там был, и ничего не сделал, чтоб остановить это, не вызвал полицию, то тоже получит срок, даже если просто рядом сидел.
В любом случае, я б развелась.
Навряд чи в таких місцях будуть стояти камери.
Пополняю_Карму• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я буду жити з ним далі.
Значит и на измену закроете глаза.. ясно. Просто чтоб вы понимали, человек принимал участие в насилии (даже если просто видел и не остановил этот процесс). Значит он может потенциально и зарезать жену/детей, потому что не знает границ и когда остановиться. Нутро рано или поздно полезет
vihola• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
відкриваю вам таємницю: у будь-якій сауні є ’сліпі зони’ якраз для тих, хто замовляє повій.
І ви відпустили в таку зону чоловіка вночі з іншими мужиками? А якщо б вони хильнули зайвого і захотіли зробити з іменинником те саме, що з повією?
Оце фіфа• 15 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Не воспринимайте все так серьезно. Автора разоблачили вчера. Она - тролль.
Хорошо что эта тролль, конечно порванный анус - дно днищенское, но нас трудно уже чем либо удивить, вот и приходится...скоро до расчлененки дойдем,а там и каннибализм ОКнорм зайдет.
Как страшно жить, ведь история могла быть вполне реальной и это было бы не что-то исключительное, и еще реакция окружающих ужасает.
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Да. Все это страшно(
Пополняю_Карму• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
мені так шкода дівчину, маю величезне бажання знайти її і поїхати благати про прощення. 17 чоловік...
Да вы все там мрази. 17 мужиков и никто не остановил этот процесс?! Все мрази! До единого!
vikohka• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ви справді думаєте, що в цій ситуації бан може мене засмутити?
добре. поясню вам. позавчора - це 12 число. 11 - у нього був день народженння, яке він провів зі мною. 12 - пішов в сауну. що не зрозуміло ще ?
не обращайте внимание, здесь ооочень много неумныx.
vikohka• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
він працює директором філіалу закордонної тм. як це все на роботі буде...
ну, не будет больше директором. было бы это вашим последним горем в этой жизни.
Пополняю_Карму• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
дівчатка зараз не відповідатиму, йду в туалет
все почитаю
Чтоб у тебя понос неделю был, троль
nsms322• 15 марта 2024
Молодец повия, решила развести лохов на бабло. Умничка. Я думаю менты помогут сбить бабло за определённый процент.
vikohka• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
якби вона хотіла грошей, то спробувала б зв´язатись з кимось із компанії. а вона пішла одразу в поліцію.
может, подстава?
vikohka• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
дівчата я не можу в це повірити, просто не можу
я без зупину плачу, п´ю заспокійливе. і найжахливіше те, що я хочу поїхати до нього
він зараз вдома сам, я дітей відправила до бабусі, сама поїхала в свою квартиру.
я не можу
езжайте.
Чаклунка-ведунка• 15 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Тобто повія їде в сауну
Навіщо ?
Чай готувати ?
Коли людина говорить ’ не треба’, як приклад,то не важливо повія це чи ні. Навряд чи повія мовчала коли їй ставили синці та рвали полові органи
Поторописька• 15 марта 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А коли людина йде в повії, вона не розуміє, що її чекає ?
Чи всі такі гуманні ? Ноги їй цілувати тільки будуть
Особливо, пьяні мужики, прям слухняні
Вони всі звичайно козли.
Але, не треба ідеалізувати світ
Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Тобто повія їде в сауну
Навіщо ?
Чай готувати ?
Она конечно едет заниматься сексом.
Но в этот раз что-то пошло не так и если у неё разорвана промежность и анус,то наверное всё пошло не по плану, вам не кажется?
ЛісАпетная• 15 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Да вы почитайте тут женщин. Это капец. Не насиловал, а смотрел бедный несчастный и подставили. Да будь он проклят до 7 колена животное
Я теж а шоці,і ці ж жінки серед нас.Таке пишуть,що волосся дибки
КонФФетОшка• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я буду жити з ним далі.
Ви не будете з ним жити , ви будете чекати його з тюрми. Повія вона чи ні- ваш чоловік...навіть епітета не підберу.... МРАЗОТА. От відсидить 15 років, потім будете з ним жити. Схоже, ви два сапога пара
ЛісАпетная• 15 марта 2024
Ответ дляvikohka
а, что она ожидала от занятий проституцией? цветов и бриллиантов? мужиков не оправдываю.
Ніхто не заслуговує на таке,не важливо повія вона чи ні
vikohka• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
чоловік всі 26 років мене на руках носить, ні разу навіть голос не підвищив. завжди ніжний, веселий, турботливий. розумний.
не перегибайте палку, абсолютно счастливы только идиоты.
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Нужно автору дать должное - она смогла почти каждого из нас развести на эмоции, это талант
Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Знаете,даже если автор и тролль,то ответы здешних дам просто жесть.
Поторописька• 15 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Она конечно едет заниматься сексом.
Звичайно, що не по плану
Мабуть, що плани в них були різні
Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Звичайно, що не по плану
Мабуть, що плани в них були різні
И скорее всего она просила остановиться,ведь разрывы приносят боль.
Это в любом случае изнасилование
Наверняка• 15 марта 2024
Если это реальная история, то у меня только одна мысль. Выйти на девушку и оплатить ей ту сумму, за которую она согласится забрать заявление. С таким мужем я бы не жила. В тот же день оставила бы его.
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Она - тролль) Вчера уже поздно ночью здесь все участники ржали с нее и с ее Олега
МояХатаЗкраю• 15 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Лучше не пишите. У него был ДР, а жена не участвовала в праздновании? Отпустила в сауну к проститутке, да? Говорить Україна пересмотрели?
А ваш муж ручная собака? Что значит отпустила? Мой спокойно ходит с друзьями в баню. Но я как-то спокойна. У нас все ок.
Не могу представить чтоб я взрослому мужику разрешала или не разрешала ходить в сауну.