Ноу коммент• 14 марта 2024

Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?

Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляСкоро_вчера
І тоді ви,нарешті, з гордістю очолите нашу організацію?😂😂😂
Я не по этим делам, если честно, на стороне мужа аатора
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Ясно. Ви з тих, хто ануси рве.
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Ясно. Ви з тих, хто ануси рве.
Снова мимо. Представьте, что есть люди, для которых все описанные увлечения в теме прошли мимо...
Пешеходик• 15 марта 2024
Ответ дляРадість моя
Дяди позабавлялись.
Фу, а я ещё вчера советы давала.
Потом как прочла эти ее ответы и ах.ела как увидела кол-во мразей из ее окружения друзей семьи 17 человек Карл! Это пц.

Желаю, что бы проститутка после вынесения приговора, сколько там скосит адвокат по гонорару, подала апелляцию и добивалась пида.м полный срок! Судью они не купят, сейчас все декларируют, никто не пойдет на эти риски. А по каким-то обстоятельствам срок может быть минимальный. И что бы этих мразей мажорчиков ген директоров там в опу три раза на день или пять лучше. Фу. Где авторша интересно.
Це троль, Карл!
Ні, справді нащо стільки емоцій викладати в тролячій темі?
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Тролль-профессионал)) Тема первая в топе второй день
Царевна_несушка• 15 марта 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Ясно. Ви з тих, хто ануси рве.
Бля, это ж дичайшая боль, мужики твари
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Я не уявляю, як можна бути на боці ґвалтівників. Для мене ви дно, хоч пройшло там у вас мимо, хоч ні.
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Пешеходик• 15 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Професіонал би так не прокалувався, а вона просто, бачачи який тут контингент, сидить, рже і пише відверті нісенітниці
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Так она же на этом зарабатывает, ее никто не принуждал, неизвестно сколько и кого она ещё после этой сауны обслужила и в какой форме
Пешеходик• 15 марта 2024
Тут ще пару подружаєк троля підтягнулось-таке несуть-таке несуть, тримають народ в тонусі
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляПешеходик
Согласна, пока здесь будут наивные люди - всегда будут такие тролли
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Ви занадто зміщуєте акцент на повію. Але, це не дивно. Очевидно, та половина розведених порадниць, яка, з ваших слів, шукає чоловіків по саунах, неодноразово знаходила там вашого чоловіка. Тоді все логічно, і мені вас навіть трішки жаль. Бо автор тріль, а ви реальна обіженка
Белая котичка• 15 марта 2024
Автор є якісь свіжі новини?? Дівчата хто в курсі напишіть
Бо цікаво
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляБелая котичка
Бо цікаво
Думаю, автор вдень працює в якійсь іншій організації
Белая котичка• 15 марта 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Так автор онлай же
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляБелая котичка
Так автор онлай же
Так тут ще ж і придумувати щось потрібно…
Белая котичка• 15 марта 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Ну експертиза так швидко не робиться
Чекаємо
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляБелая котичка
Ну експертиза так швидко не робиться
Чекаємо
Ви б не підказували))
Белая котичка• 15 марта 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Ви б не підказували))
Вона сама ж казала
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляБелая котичка
Вона сама ж казала
Мене, наприклад, окрім експертизи, ще хвилює розвиток гілки сюжету «яким боком тут Олєг?», та і сам факт проститутки в сауні, незалежно від ґвалтування
Белая котичка• 15 марта 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Хто такий Олєг?
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляБелая котичка
Хто такий Олєг?
Здрастє…
Белая котичка• 15 марта 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Здрастє…
Ну я ж не сиділа вчора тут весь вечір
40 сторінок люди добрі
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляБелая котичка
Бо цікаво
На чем вы остановились?
Останнє було те, що Олежка, він же мєнт, він же друг чоловіка автора, котрий віджигав разом з ним у сауні - заявив у поліцію. Він у зговорі з повією, а можливо повії там і не було. А взагалі чоловік автора в сауні лише мився, бо любить митися. Потім автор пішла до туалету і вже не повернулась.
МЧСница• 15 марта 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Да уж , нестыковок много . Особенно интересен момент с Олегом . Человек , занимающий приличную должность в полиции , настолько глуп , что вызывает мужа автора в рабочий кабинет , где наверняка есть камеры , показывает ему заявление потерпевшей и отпускает восвояси . В кабинет , Карл ! С экспертизами тоже не все понятно . Если уголовного дела нет , то в рамках чего проводятся экспертизы ? И потом , какое совпадение - заявление потерпевшей попадает именно к Олегу , который и сам был в сауне , а , значит , принимал участие в групповухе ... Не продумала автор эту линию , не продумала ...
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляБелая котичка
Ну я ж не сиділа вчора тут весь вечір
40 сторінок люди добрі
Поліцейський друг сімʼї, який був в сауні разом з іменинником, і викликав його в поліцію з жінкою, щоб оголосити підозру(або ж вручити попередження) про те, що повія написала заяву.
До речі, можливо в зговорі з повією, і хоче скосити бабла з гендира єдиного дистрибʼютора великої іноземної компанії
Белая котичка• 15 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
На чем вы остановились?
Ого
Та я все пропустила походу
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляБелая котичка
Ого
Та я все пропустила походу
Так. Автор справжній майстер- інформацію подавала дуже дозовано і виважено
Нульовий сантиметр• 15 марта 2024
Ответ дляРадість моя
Я не читала такие данные что по срокам. По этой статье могут и арестовать сразу, уголовное дело уже наверное заведено.
Хз как по этой статье, но за прикопанную в посадке любовницу один чувак ходил послушно на допросы/суды и параллельно на работу. За два года следствия/судов его так и не посадили. А потом война, оккупация и новым властям убийц он за своего сошел.