Чаклунка-ведунка• 15 марта 2024

На каком сайте заказываете продукты на Кето диете?

Хотелось бы узнать сайт, где вы, девчонки, заказываете оливковое масло холодного отжима, тёртое какао, яблочный уксус и др.
Мона Лиза• 15 марта 2024
А в супермаркетах разве нету такого?
То, что вы описали есть в любом большом супермаркете
автор Чаклунка-ведунка • 15 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
А в супермаркетах разве нету такого?
Я живу в маленьком населенном пункте, у нас даже масла оливкового холодного отжима нет((
Мона Лиза• 15 марта 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А сделать заказ их ближайшего мупермаркета большого в городе есть возможность?
Вот откуда выгоднее заказывать в ваш населенный пункт, то там и формляйье
Скажений гудзик• 15 марта 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
З розетки пробуйте.
Ашан ніби доставка є.
Какао купуйте в спеціалізованих магазинах
Бабуся Бетман• 15 марта 2024
В атб купляю
Копирайторша• 15 марта 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А нащо воно ото все вам на кето?)
Краще смальцю натопіть. І купіть масло вершкове 82%
І вершки базарні
П´яна вишня• 15 марта 2024
яблучний оцет зробила собі сама в сезон яблук. якісний оцет тм ’Адамівка’, роблять класичним орлеанським методом.
П´яна вишня• 15 марта 2024
Ответ дляКопирайторша
А нащо воно ото все вам на кето?)
І вершки базарні
я вершкове масло роблю з базарної сметани, це виявилося просто, смалець топлю через воду, виходить високої якості
Копирайторша• 15 марта 2024
Ответ дляП´яна вишня
О, а як через воду?
Цікаво.
Складний процес?
П´яна вишня• 15 марта 2024
терте какао є всюди, це не проблема для маленокого населеного пункту, як і сиродавлені олії методом пресування.
П´яна вишня• 15 марта 2024
Ответ дляКопирайторша
О, а як через воду?
Цікаво.
Складний процес?
трошки довший, але мене дуже радує те, що отриvую. грубо кажучи на водяній бані.
беру здор, знфімаю плівку ріжу на шматочки, далі замочую у воді. зливаю першу воду, а далі заливаю водою порізаний здор, ставлю на вогонь, закипілозбавила, масса вариться, вариться на малому вогні, помішую час від часу, викіпає вода, спочатку перетворюється все в однорідну массу, а далі випаровується вода і залишається прозорий жир. слідкую, щоб вже майже нічого не випаровувалось, тоді вимикаю, трошки чкаю, і відціжую(в рукавицях), шкварок не утворюється, лишається таке як сухарі в жирі, зовсім трошки і ідеально чистий смалець. так щоб Ви зрозуміли:
Копирайторша• 15 марта 2024
Ответ дляП´яна вишня
беру здор, знфімаю плівку ріжу на шматочки, далі замочую у воді. зливаю першу воду, а далі заливаю водою порізаний здор, ставлю на вогонь, закипілозбавила, масса вариться, вариться на малому вогні, помішую час від часу, викіпає вода, спочатку перетворюється все в однорідну массу, а далі випаровується вода і залишається прозорий жир. слідкую, щоб вже майже нічого не випаровувалось, тоді вимикаю, трошки чкаю, і відціжую(в рукавицях), шкварок не утворюється, лишається таке як сухарі в жирі, зовсім трошки і ідеально чистий смалець. так щоб Ви зрозуміли: https://www.youtube.com/watch?v=vPpDzuRt86k
Дякую!
Дуже цікаво, спробую.
П´яна вишня• 15 марта 2024
Ответ дляКопирайторша
О, а як через воду?
Цікаво.
Складний процес?
ось тут дуже схоже.
П´яна вишня• 15 марта 2024
Ответ дляКопирайторша
Дякую!
Дуже цікаво, спробую.
з водою випаровуються непотрібні речовини, а температура кипіння ж лиш 100С, тобто немає канцерогену, extra virgin