Реверанс• 15 марта 2024

Бутусов: Звертаюсь до головнокомандувача ЗСУ О.Сирського.

Деякі керівники наказують провести дії, які викриті противником на етапі розгортання сил та знаходяться під постійним ураженням. Втрата раптовості в умовах значної переваги ворога в дронах та засобах ураження на рубежі розгортання - це гарантія провалу. В черговий раз не враховуються численні помилки в управлінні та застосуванні, не слухаються компетентні поради та застереження. Чим це закінчиться ми усі розуміємо.
Але крім цих керівників відповідати за втрати громадян перед суспільством підставлять керівництво ЗСУ.
Прошу О.Сирського звернути увагу на обстановку і ухвалити рішення виходячи з доступної інформації.
Бо хтось відповідає за чергове інтервʼю, а хтось має відповідати за життя людей.
Mangoskin• 15 марта 2024
Ответ дляMetelitsa
Сирський замість ’служу українському народу’ говорить ’служу моєму президенту’
Серьезно? 😳
А ну тут даже не скрывают .
Marinka152• 15 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
А я давно пишу,что должна быть ответственность за потери наши.
Сколько глупых и пустых смертей из-за бездарного командования? А ответственность только у солдата если вдруг он скажет,что не будет выполнять заранее бездарное задание
Ну чого ви так...Он Залужний сказав: Беру на себе відповідальність, бо я думав...а вийшло он як. І прямує тепер в Лондон . Відповідальність саме так і виглядає...
Мимо_шла• 15 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Серьезно? 😳
А ну тут даже не скрывают .
Он же русский, для них нормально идолопоклонство
Metelitsa• 15 марта 2024
Цікаво, де ті хто писали що Сирський відмовився від посади Головнокомандувача?

Це була потужна відмова(((
Mangoskin• 15 марта 2024
Ответ дляИрина_Б_
я сказала что он диванный эксперт? Я спросила как он это обращение донес до Сырского? лично, письменно,через соц.сети?
Он донес это украинскому народу и это главное .
А те и так знают , что делают .
Мимо_шла• 15 марта 2024
Ответ дляMarinka152
Ещё и не пригодным оказался,как и его дружбан
СhanelKa• 15 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Не, только Советчица, оттуда за бутусова узнала.
И бегать с фотиком по окопам и воевать - немного разное.
Ви і то і то вже мабуть спробували ?
Що порівнюєте
Я -ні.
автор Реверанс • 15 марта 2024
Ответ дляMetelitsa
І обидва випадки - однаковий сценарій

Скупчення дефіцитного озброєння в одному місці протягом тривалого часу - розвіддрон + Ланцет і балістика.
Люди (пілоти) згоріли заживо
Вище ж советчіца написала,не писав би Бутусов і все нормально в бульбашці.
Там же чужі люди горіли заживо
Metelitsa• 15 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Серьезно? 😳
А ну тут даже не скрывают .
Це його фраза ще десь за рік до цих подій.
Зеля Залужного давно почав зміщати, а зимою був фінал
Ирина_Б_• 15 марта 2024
Ответ дляMangoskin
А те и так знают , что делают .
обращение Бутусова к Сырскому, а не Бутусова к украинскому народу
Mangoskin• 15 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Мне было достаточно его закона - Командир - бог , солдат - никто . И стало всё ясно , дальше уже ничего не удивляло .
Mangoskin• 15 марта 2024
Ответ дляMetelitsa
Та они там все хороши .
Мимо_шла• 15 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Меня тот закон доже выбесил (
автор Реверанс • 15 марта 2024
Ответ дляMetelitsa
О, і Хаймарс точно так само: стоїть машина майже добу без маскування, без ребу
І це ж не випадковість.
Це ціль.
Чому так?
Сирський гівняна заміна Залужного .Забагато втрат
Metelitsa• 15 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Цікаво, що повинно статися щоб дехто зрозумів, що їх Умеров таким чином викинув із війська?
Mozarella• 15 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
И даже тогда 0 ответственности, война все спишет.
Ну да война спишет всё ,но тут как то, даже не за месяц, такие потери что люди задумываются уже почему так
Но толку, мы вопросы тут озвучим друг другу, повздыхаем.. а на ставке видимо не это обсуждают, или это и не проблема вовсе, а так надо…
Там же ротации типа, вот и пошла жара
автор Реверанс • 15 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Мне кажется Бутусова ждёт судьба Гонгадзе
Після того,як вдома підірвали заступника Залужного все може бути.
До речі того,хто ніби подарував йому гранати вже відпустили і навіть не звільнили.
Все добре в нього.
Мимо_шла• 15 марта 2024
Ответ дляMetelitsa
Наверное выкинутому надо бы было открыть рот и оспорить свою непригодность?
nata.ant• 15 марта 2024
Ответ дляMetelitsa
От цікаво,чому його ще всім тут любий Порошенко не звільнив
автор Реверанс • 15 марта 2024
Ответ дляMangoskin
В общем уже всё ясно , для чего поставили и как люди кричали , что куда , родычи в раше, сам оттуда . Кто людей слушает ?
Сюрр какой-то.
Батьки сирського з колорадськими стрічками бігають по парадам.Погугліть
Мимо_шла• 15 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Мы мастерски умеем подбирать кадры и выбирать президентов)
автор Реверанс • 15 марта 2024
Ответ дляИрина_Б_
Негодяй Бутусов.
Все добре в народу, а Бутусов воду каламутить.
Влада по тихому порішала,нащо розголос?
Все ІПСО
автор Реверанс • 15 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Ми Вас чекали.
Винен Порох і Бутусов.
Браво.
автор Реверанс • 15 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
В команді президента жодного майданівця нема.
Жодного.
Всі кадри януковича і опжз
Аноним Первый• 15 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Вам не здається,що пора робити розслідування і відповідати?
Ви побачили тільки текст ?
Бездарно втрачена техніка і загиблі не важливі?
Хто буде проводити розслідування, якщо зрадники і криси сидять абсолютно у всіх ключових місцях і на найвищих посадах(
Korsika999• 15 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Серьезно? 😳
А ну тут даже не скрывают .
Так он даже украинского языка не знает.
Он служит властям. Утилизатор, судя по всему.
автор Реверанс • 15 марта 2024
Ответ дляАноним Первый
Прикро
kryasanchik• 15 марта 2024
Ответ дляMozarella
Притом что всем было ясно чем сбивают рашистские сушки, и так халатно не прятать такую технику ..а вертолеты как на блюдечке были.
Наверно не халатно, а специально
Mozarella• 15 марта 2024
Ответ дляkryasanchik
Наверно не халатно, а специально
И не последний раз думаю такое 🤯
nata.ant• 15 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Ми Вас чекали.
Винен Порох і Бутусов.
Браво.
По вашому не винен Порошенко,чому його не звільнили ще коли він в ато був,а Порошенко його ще й медаллю нагородив.Якби тоді його звільнили, зараз він би в нас не був