Реверанс• 15 марта 2024

Бутусов: Звертаюсь до головнокомандувача ЗСУ О.Сирського.

Деякі керівники наказують провести дії, які викриті противником на етапі розгортання сил та знаходяться під постійним ураженням. Втрата раптовості в умовах значної переваги ворога в дронах та засобах ураження на рубежі розгортання - це гарантія провалу. В черговий раз не враховуються численні помилки в управлінні та застосуванні, не слухаються компетентні поради та застереження. Чим це закінчиться ми усі розуміємо.
Але крім цих керівників відповідати за втрати громадян перед суспільством підставлять керівництво ЗСУ.
Прошу О.Сирського звернути увагу на обстановку і ухвалити рішення виходячи з доступної інформації.
Бо хтось відповідає за чергове інтервʼю, а хтось має відповідати за життя людей.
Ирина_Б_• 15 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Негодяй Бутусов.
Все добре в народу, а Бутусов воду каламутить.
Влада по тихому порішала,нащо розголос?
Все ІПСО
так что ему ответил Сырский? это же было официальное обращение как положено?
Mozarella• 15 марта 2024
Ответ дляИрина_Б_
Никто ничего не ответит, это же не первое его обращение. Его же зе команда не аккредитует на пресс-конференции даже, чтоб лишнего не спросил
автор Реверанс • 15 марта 2024
Ответ дляnata.ant
По вашому не винен Порошенко,чому його не звільнили ще коли він в ато був,а Порошенко його ще й медаллю нагородив.Якби тоді його звільнили, зараз він би в нас не був
Винен не Зеленський призначивший мразоту на пост Головнокомандуючого,правильно?
Винен Порох,що 5 років назад не роздивився,цю гниду і не звільнив.
Зеленський зробив все вірно?
nata.ant• 15 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Зеленський зробив все вірно?
Винні вони всі абсолютно,а ви закриваєте очі і виправдовуєте пороха
Ирина_Б_• 15 марта 2024
Ответ дляMozarella
понятно, тогда это больше похоже на грызню верхушек.
illaria-k• 15 марта 2024
Ответ дляspart-5037
Уже ругаться начали. Не прошло и месяца... то ли еще будет..сидим с попкорном наблюдаем
Причем публично.
автор Реверанс • 15 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Пороха чекає доля Степана Бандери.
Навіть після смерті буде винуватий в ворогів
Дева Мария• 15 марта 2024
Ответ дляVeronika83
Щас набегут с криками «не вам учить военных воевать и вообще то так и задумано, а вообще вы все врете»
Не . Их любимое - идите покажите , как лучше
Ольга-f5e3• 15 марта 2024
Ответ дляСhanelKa
Ви і то і то вже мабуть спробували ?
Що порівнюєте
Я -ні.
Ну так спробуйте
СhanelKa• 15 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Ну так спробуйте
Я не буду
Я боюсь
Але ютуб і гугл маю, тому хто такий Бутусов, і чому він то каже, в мене питання не виникає
nata.ant• 15 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Пороха чекає доля Степана Бандери.
Це ваші мрії?
Ольга-f5e3• 15 марта 2024
Ответ дляСhanelKa
Я не буду
Я боюсь
Так ваш ненаглядный бутусов сдавал позиции ВСУ и очень жаль, что у вас вопросов не возникает
Ольга-f5e3• 15 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Дійсно.
Нема фортифікацій винен Бутусов.
Той,що не промовчав.
Треба сидіти як в срср і боятися рота відкрити.
Ну в случае с бутусовым пусть действительно свой рот не открывает
owl62• 15 марта 2024
Ответ дляMetelitsa
Сирський замість ’служу українському народу’ говорить ’служу моєму президенту’
Русских бывших не бывает. Где это видано, чтобы русский служил украинскому народу?
Киев_Елена• 15 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Терпеть его не могу.
Неуровневешенный, агрессивный.
Вы его с кем-то путаете. Бутусов спокойный как удав)
vikohka• 15 марта 2024
Ответ дляРеверанс
І нема службового розслідування....
Чомусь
откуда вы знаeтe?
mymoly• 15 марта 2024
Ответ дляКиев_Елена
Та не, це ж він Шуфричу пику набив, на передачі Савіка Шустера. Мало набив, треба було більше
Ольга-f5e3• 15 марта 2024
Ответ дляmymoly
А завтра придет Кличко в студию и тоже начнёт кулаками махать.
Ольга-f5e3• 15 марта 2024
Ответ дляКиев_Елена
Эту отвратительную рожу ни с кем не перепутать
автор Реверанс • 16 марта 2024
Ответ дляmymoly
Вже нова мода.Зараз скрізь бьють колю-каклету.