Пані з калабані• 17 марта 2024
То ок обід для друзів дітей чи ні? Тільки чесно
Результат:
вже голосів:
98 (50%)
Так
98 (50%)
Ні
Дверной_Проем• 17 марта 2024
Суховато. Соус бы какой к спагетти. Не покупной только. Бешамель или карбонара
Я_канеша_извиняюсь• 17 марта 2024
Уж лучше бы сосисок наварили, чем эти жуткие нагетсы черного цвета
Балаболка• 17 марта 2024
Ответ дляДверной_Проем
Так на тарелке есть кетчуп
Пані з калабані
• 17 марта 2024
Ответ дляСмурфетта
От через таких мамаш, мої діти ніколи не їдять в чужих
Та ви що… і добре) нехай вдома їдять) чи вашим дітям треба ресторанне меню замовляти?)
Мальовнича даль• 17 марта 2024
Нормальний обід, особливо, якщо ви не розраховували на те, що діти будуть у вас тусити та їсти. В мене молодший міг понаводити банду, теж на скору руку готувала тим, що мала вдома
На циголках• 17 марта 2024
Мои дети любят макароны и нагетсы, поэтому были бы очень довольны таким обедом
ВсеЧетко• 17 марта 2024
Ответ дляСмурфетта
Только из-за этого?
Я_канеша_извиняюсь• 17 марта 2024
Ответ дляМальовнича даль
горелыми кусочками полуфабрикатов?
В курсі діла• 17 марта 2024
Ответ дляСмурфетта
Ви адекватна?)
Корміть своіх вдома) в члму проблема?
Тень льва• 17 марта 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
О, я как раз обедаю пюрешкой, помидорами и сосиской. И мне тоже это блюдо автора так себе после моего обеда)
На циголках• 17 марта 2024
Ответ дляСмурфетта
Через таких мамаш?
Каких таких?
Я_канеша_извиняюсь• 17 марта 2024
Ответ дляТень льва
я бы постыдилась такое выкладывать в инет, не то что кормить чужих детей
Мальовнича даль• 17 марта 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
горелыми кусочками полуфабрикатов?
Не горілими, але полуфабрикатими кормила, могла яєць насмажити з пюрешкою та дати по солоному огірку. Уявіть, у вас свої справи, а вам швиденько треба накормити дітей, які у вас вдома, готувати нема бажання, або нема з чого.
Тень льва• 17 марта 2024
Ответ дляДверной_Проем
А там сбоку вроде виднеется справа соус.
Дверной_Проем• 17 марта 2024
Ответ дляТень льва
Ну кетчуп, наверное
Техпаспорт на медузу• 17 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Хотя-бы аппетитный вид)))