Пані з калабані• 17 марта 2024

То ок обід для друзів дітей чи ні? Тільки чесно

Результат:
вже голосів: 196
98 (50%) Так
98 (50%) Ні
рукиЖимолости• 17 марта 2024
Ответ дляМлинець Мій
Ну, автор не воскресный ужин для семьи сфотографировала. А обед для неожиданных гостей. Или для них надо было делать вырезку су-вид, гратен со сливками и луком пореем и шоколадный фондан?
Не хочу обидеть автора, но думаю что фото воскресного ужина не будет слишком кардинально отличаться.
Тракторні війська• 17 марта 2024
Ответ дляMurzeelka
Дети , да и все любят, чтобы было красиво на тарелке.
Может на палочки деревянные , что ли нанижите те нагетсы- скажите, что шашлык. И огурцы цветочком разложите.
А лучше пиццу закажите
если бы я пацанам выложила огурец цветочком, они бы меня точно не поняли, что меня радует)
Нічого вдягти• 17 марта 2024
Ответ дляМлинець Мій
обід нормальний, не норма горіле,тим більше дітям.
причина впевнена тому,що автор спішила.
і тому і зробила висновок, що мало приділеного часу на приготування=не завжди хороший результат.
Тракторні війська• 17 марта 2024
Ответ дляСамохвалова
Для дітей, які прийшли в гості до вашої дитини? Спагетті, нагетси і овочі - це нормальний обід. Просто у вас на фото якесь все не дуже. Нагетси підгорілі, макарон пісненький.
просто фото неудачное
Млинець Мій• 17 марта 2024
Ответ дляКапитошечка
Це у вас такий чад в кухні, що фото в тумані?)
Чесно, то не апетитно. Нагетси такі б не те що дітям не дала, але і сама б не їла. Ну не може підгорівше бути добрим. Замість декількох колечок огірка можна було б салат дітям зробити. Хоч капуста, огірок.
Дада. Именно потому тут было тысячи постов про нагетсы по акции в атб, которые исчезали в первые часы после открытия магазинов. Потому, что конечно же ни у кого дети такое не едят. Боже збавь!
Мальовнича даль• 17 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
А якщо не їдять салат?) дітей треба заставити чи як
Ой, це ще до порадниць діти-вегани не приходили, якби бачили чим на швидку руку комлю друга сина...
рукиЖимолости• 17 марта 2024
Ответ дляНічого вдягти
тепер я зрозуміла як виглядає обід у порадниць, яким на приготування обіду/вечері, в тому числі борщу потрібно максимум 10-15 хв..
дякую автор, за тему.
тепер я зрозуміла, чому я витрачаю на приготування більше часу
И самое печальное, посмотрите сколько человек считает это блюдо вполне себе отличным. Это жесть конечно.
Секретница• 17 марта 2024
Ответ дляМальовнича даль
Так, їжа, що готується 15 хвилин, саме так і виглядає, ну нагетси не підгорілі, є люди, якім шкода свого часу на приготування їжі, а є ті, хто це діло любить.
Вот вам еда за 15 минут, выбирайте. Еще отбивные любые и куча блюд в мультиварке.
Капитошечка• 17 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Ну хай огірок, то таке. А нагетси підгорівші?))) Ну автор, не знаю, чого ті діти таке їдять, що навіть апетиту не визиває, але подача в тарільці неапетитна . Ви ж може десь читвли, що їсти людина хоче по запаху і візуально, а вже потім по смаку. Перші два у вас стратили. А це головні дві речі, які приваблюють дітей, що б їли. Ну от в мене син малий був і бува вередував, то я йому робила яскраву подачу, і лопав він ті мордочки на котлетках, аж бігом.
В мене б і чоловік таке відмовився їсти, от чисто візуально. Ви в одну тарілку накидали всього, чого було. Поставьте соус окремо, огірки на тарілочці окремо, сир натертий поставьте до спагеті, діти люблять сипати сиром. Нагетси підгорівші то жесть. Я б вже бистро сосіски зварила б , або вншу порцію нажарила б . Нагетси до речі теж окремо подають, кожен сам покладе, скільки захоче.
Небоброїдка• 17 марта 2024
Ответ дляПузата Хата
а обычные обеды без цветочков уже отменили?
Необязательно цветочки, но мало мальчик красиво и аппетитно в тарелке должно быть. Но судя по горелым нагетсам и как все накидано в тарелке автор этим не парится
Хи хи, ну ну• 17 марта 2024
Ответ дляНічого вдягти
дякую автор, за тему.
Такс що у вас сьогодні в меню? Паста карбонара, чахохбілі, м´ясо по-французьки, медальйони по-іспанськи ??
Хи хи, ну ну• 17 марта 2024
Ответ дляСекретница
Ви реально вважаєте що для друзів дітей які після школи забігли треба по стейки червоної риби готувати?
Нічого вдягти• 17 марта 2024
Ответ дляСекретница
особливо пиріг 15хв..вірю вірю.
духовка гріється мінімум 10 хвилин
Самохвалова• 17 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Тут погоджусь. На днях до сина хлопці забігли на 20 хв. Поки він переодягався. Я зробила чай, канапки, сирну запіканку і фрукти. Тобто те, що вдома було.
Пузата Хата• 17 марта 2024
Ответ дляСамохвалова
какую сырную запеканку за 20 минут? 20 минут она минимум печется. а нарезать все и приготовить?
Самохвалова• 17 марта 2024
Ответ дляПузата Хата
Я ж написала те, що вдома було.
Мальовнича даль• 17 марта 2024
Ответ дляСекретница
І в грилі, тут все плановане, та є бажання готувати, викладати, Тай сумніваюсь, що за п´ятнадцять хвилин. А якщо продуктів нема, то їжа автора, щоб просто поїсти, то норм.
Секретница• 17 марта 2024
Ответ дляНічого вдягти
особливо пиріг 15хв..вірю вірю.
духовка гріється мінімум 10 хвилин
Это пицца. 🤦‍♀️
Пока духовка греется, его и делают))
Секретница• 17 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Если есть дома, почему и нет? Если это не удар по бюджету. Хотя я выложила просто быстрые блюда.
Залізний занавіс• 17 марта 2024
Ответ дляПузата Хата
макароны с кетчупом и без мяса можно есть
ну такое, на любителя)
Секретница• 17 марта 2024
Ответ дляМальовнича даль
Вместо гриля поджарить на сковородке столько же времени. Речь уже шла о блюдах советчиц за 15 мин, не про еду для друзей. Хотя им тоже можно
Мальовнича даль• 17 марта 2024
Ответ дляСекретница
Та можна все, але якщо нема бажання, в моєму випадку, хисту до кулінарії, от не буду я таке робить, навіть для себе, а для дітей, що прибігли перекусить, тим паче, є більш важливіші справи. Тому їдять у мене макарони, або пюрешку з яйцями аж бігом.
Меня не звали• 17 марта 2024
Якщо це незапланований обід - то супер !
А якщо кликати дітей на обід і таке давати - то не ідеально , але має місце бути .
Моя дитина б зʼїла із задоволенням (10 років , ми із багатих )
Секретница• 17 марта 2024
Ответ дляМальовнича даль
Пюре даже дольше готовить.
#Пойду_кгадалке• 17 марта 2024
Ответ дляКапитошечка
На початку березня огірок от саме то для дітей. Так і траванутись можна.
Мальовнича даль• 17 марта 2024
Ответ дляСекретница
Пюре даже дольше готовить.
Мені ні, мені саме те, що на фото довше.
Меня не звали• 17 марта 2024
Ответ дляСекретница
У нас сегодня тоже друзья детей в гостях, сделала им запеканку. Макароны, фарш, консервированные томаты, лук, сыр. Слопали это на четверых)) Еще салат был из пекинки, огурца, лука.
А ось таке мої діти не їли б .
Хи хи, ну ну• 17 марта 2024
Ответ дляСекретница
Роскажіть рецепт. Як знати скільки на макарони потрібно рідини?
Подвійна веселка• 17 марта 2024
Ответ дляСекретница
Может и это и вкусно, но моя б такому не притронулась даже.У автора не так красиво, но многие дети больше б оценили
Дюймовочка• 17 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Нет конечно.... Лучше угольками нагетсов.
Можно было бы пиццу купить или бутеров с сыром нарезать, чем вот ЭТО