Планую їхати до Кракова , буду там 26.03, 28.03. Потрібна людина, яка може допомогти у відкритті песеля та у відкритті банківського рахунку, за винагороду. Або порадьте групу в телеграмі, не можу знайти.
в Кракові їдьте за песлем в Ужонд на Osiedle Zgody 2
там українка видає песелі, все вам зробить без перекладача
прийом з 7,40 починається, берете талончик в коридорі, якщо з ранку то черги нема
потім коли зробите песель, ідіть на Plac Centralny im. R.Reagana
йти хвилин 5
на цій площі є п´ять різних банків, в любому відкриєте рахунок
йти хвилин 5
Ответ дляПтицекрыл
йти хвилин 5
Дуже Вам вдячна😊