Файна цьоця• Изменено 18 марта 2024
Взуття на наступну зиму, як вгадати розмір?
Якщо цю зиму дочка носила 36-й, то наступну брати 37 чи 38? Хочеться зекономити і не пролетіти.
Які фактори ви враховуєте, коли купуєте на наступний сезон?
Дякую_аж_підскакую• 18 марта 2024
хз, але я з тих хто купує на сезон в перед по знижкам, проліти були рідко, та швидко продавала та купувала те що треба, я б подивилась який запас в 36, якщо вони прям геть розмір в розмір зараз - то напевно 38 взяла чи 37,5, але вам краще знати як в дитини росте ніжка
Файна цьоця
• 18 марта 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Минула зима 34-й розмір, ця зима 36-й розмір. По логіці треба брати 38-й, але зараз вони здаються просто величезними
Файна цьоця
• 18 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
йопта,моей 8.
Моя 146 десь приблизно. Мабуть ще і від зросту залежить
Мошей ницца• 18 марта 2024
Ответ дляФайна цьоця
Вона ще й може не захотіти носити наступної зами те, що обере зараз. Навіть якщо вгадаєте з розміром
ЧупакабраЗеБест• 18 марта 2024
Ответ дляФайна цьоця
блин,мои по 150 см роста.девочке 8 лет,мальчику 6
ЧупакабраЗеБест• 18 марта 2024
Ответ дляФайна цьоця
я тоже в такое время закупаю, но я беру им по 2 размера, и потом в начале зимы толкаю на олх
Крошечка-хаврошечка• 18 марта 2024
Ответ дляФайна цьоця
ну не совсем, все же с возрастом замедляется рост ножки. Я в таком раскладе брала следующий размер и не пролетела
Файна цьоця
• 18 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
Погоджуюсь, може і таке бути.
Повна фігня. На цю зиму 5 тисяч виклала, бо наперед не купила, і зараз боюсь брати наперед
Крошечка-хаврошечка• 18 марта 2024
Ответ дляФайна цьоця
Погоджуюсь, може і таке бути.
не бойтесь, всегда продадите если что
Файна цьоця
• 18 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Та я теж зазвичай взуттям, речами тарилась по пару розмірів. Тут не хочеться уже сильно наперед купувати, бо не знаєш, де завтра будеш. Клумаки за собою не потягнеш.
Файна цьоця
• 18 марта 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Мабуть і я наступний розмір візьму, спробую
Нина риччи• 18 марта 2024
Прошлую зиму дочь носила сапожки 36 р ,сейчас ,в эту зиму 38 р . Дочери 10 лет ,в этом году 11 будет. За лето очень выросла нога ,много демисезонной обуви пришлось раздать ,так как стала мала.
Xвостокрутелка• 18 марта 2024
Если нога растет стабильно, на пример, за полгода на 0,5 см, то можно как-то просчитать. Если нет, то вы никогда не угадаете.