19 марта в 10:08

Чи вважаюся я нереалізованою, якщо сиджу з дітьми?

У мене 4 дітей, мені 35. Останні 12 років я в шлюбі. З першої вагітності сиджу в декреті, забезпечує чоловік. Здавалось би, що сумно, але мені справді в кайф сидіти з дітьми. Вони мене не дратують, хоча всі знають як складно доглядати тільки за дітьми, особливо малими.
Мені дуже подобається сидіти тільки з дітьми, варити чоловікові борщі, займатись собою. Кар‘єра мені не потрібна, бо я просто немаю таких здібностей.
Сім‘ю забезпечує чоловік і мені дуже подобається бути саме ‚за ним‘, ‚за міжньою‘.
Дуже подобається не приховувати себе, адже я дуже ніжна, спокійна, неконфліктна. На роботі мене вже напевно згризли б і кісточок не залишили.!
Подобається зустрічати чоловіка вдома.
Але все рівно є якесь ‚але‘
Дюймовочка 19 марта в 10:09
Так це ваша реалізація бути мамою.
68 2
Чорт і Шо 19 марта в 10:10
Ви сама як відчуваєте?
ТрамвайGirl 19 марта в 10:10
та у вас 4 детей, это похлеще чем любая работа.
1 17 81
Скорая помощь 19 марта в 10:11
потому что есть навязанные стереотипы о ’реализации’ вне семьи. я бы с удовольствием не работала и сидела с детьми
41 2
Дюймовочка 19 марта в 10:11
Мені наприклад теж з дітьми не важко. Я ніколи не мріяла їх спихнути в садок, чи чекати коли ж скінчаться канікули щоб пішли до школи, як я це чула від інших мам, я цього не розумію.
А що таке? 19 марта в 10:11
если возникло - но - нужно что-то менять, подумайте, что
может пятого пора?
1 18 2
Зоряний Шлях 19 марта в 10:12
Як може бути легко і комфортно з 4 дітьми ??? Безкінечні вагітності, роди і недоспані ночі.
42 6
автор Щедрик ведрик 19 марта в 10:12
Ответ дляДюймовочка
Мені наприклад теж з дітьми не важко. Я ніколи не мріяла їх спихнути в садок, чи чекати коли ж скінчаться канікули щоб пішли до школи, як я це чула від інших мам, я цього не розумію.
Теж саме
Завжди дивуюсь коли тут пишуть, що вони втомлюються від дітей.
Правда я від своєї мами ніколи не відчувала любові , може мені хочеться дати її своїм дітям..
2 18 13
Сирожено_пирожено 19 марта в 10:12
Ви нереалізовані з точки зору професійної діяльності карʼєри. Але чи головне це? Тим більше що ви на 400% реалізовані в особистому житті, в сімʼї, в дітях. На мій погляд це офігенно! Респект вам, мамо 4 діточок
52 1 4
автор Щедрик ведрик 19 марта в 10:12
Ответ дляЗоряний Шлях
Як може бути легко і комфортно з 4 дітьми ??? Безкінечні вагітності, роди і недоспані ночі.
Отак. Це моє.
2 7 4
кнопкодав 19 марта в 10:12
Ну у нас же у всіх своє розуміння реалізованої, хтось хоче Греммі чи Нобелівська премію отримати, хто хоче хоче пташок слухати і спокійно насолоджуватися життям, головне ваші бажання)
ЗИ я з розуму дома сходила і побігла в свій офіс не досидівши декрет, мені нудно борщі варити, хоча і спокійніше
В шоколаде 19 марта в 10:12
Сидіти з дітьми. Чотирма. Звучить якось комічно.
Дюймовочка 19 марта в 10:12
Ответ дляЗоряний Шлях
Як може бути легко і комфортно з 4 дітьми ??? Безкінечні вагітності, роди і недоспані ночі.
Важко з одним. Далі вже ні.
6 4
Хропочка з гривкою 19 марта в 10:13
4 детей в 35 это шок
Да вам и пукнуть некогда, вы реализованы на 400%
31 2
Тільки не про гроші 19 марта в 10:13
Важно, как ви себя чувствуете в этом, а не то что думают об этом знакомые/не знакомые вам люди.
автор Щедрик ведрик 19 марта в 10:13
Ответ длякнопкодав
Ну у нас же у всіх своє розуміння реалізованої, хтось хоче Греммі чи Нобелівська премію отримати, хто хоче хоче пташок слухати і спокійно насолоджуватися життям, головне ваші бажання)
ЗИ я з розуму дома сходила і побігла в свій офіс не досидівши декрет, мені нудно борщі варити, хоча і спокійніше
У мене були дуже великі амбіції в молодості
Вчора мені подруга каже ‚я стала керівником відділу, а ти? Ти ж так мріяла‘
4 2
Тану на сонці 19 марта в 10:14
Кому что нравится. Я картеристка, у меня одна дочка и в год я вышла с декрета, больше детей не планируем.
Моя реализация в карьере и для меня сидеть дома с 4 детьми и борщами это какой то ад на земле, но все мы разные. Если Вам комфортно, то почему бы и нет
тогдалия 19 марта в 10:14
Якщо Ваша ціль була стати мамою, то так
Хропочка з гривкою 19 марта в 10:14
Ответ дляЩедрик ведрик
У мене були дуже великі амбіції в молодості
Вчора мені подруга каже ‚я стала керівником відділу, а ти? Ти ж так мріяла‘
А у подруги сколько детей?
Українська Мрія 19 марта в 10:14
Ответ дляЩедрик ведрик
Теж саме
Завжди дивуюсь коли тут пишуть, що вони втомлюються від дітей.
Правда я від своєї мами ніколи не відчувала любові , може мені хочеться дати її своїм дітям..
Просто Вы прирожденная домохозяйка. Дом, дети, всё. Не все женщины такие. Главное, что Вам нормально.
Дюймовочка 19 марта в 10:14
Ответ дляЩедрик ведрик
Теж саме
Завжди дивуюсь коли тут пишуть, що вони втомлюються від дітей.
Правда я від своєї мами ніколи не відчувала любові , може мені хочеться дати її своїм дітям..
О і я від мами не відчувала. Нажаль в мене в чоловіка не достатньо фінансів щоб народити більше дітей. Да і здоров´я в мене теж не так легко я їх народжувала. В мене двоє погодки, жалію що немає 3, завжди мріяла про 3х.
І так не розумію як можна стомитисявід дітей, мені було лінь їх водити до садочку легше щоб вдома були.
1 4 8
Хропочка з гривкою 19 марта в 10:15
Ответ дляУкраїнська Мрія
Просто Вы прирожденная домохозяйка. Дом, дети, всё. Не все женщины такие. Главное, что Вам нормально.
У меня один ребёнок и я не карьеристка, не домохозяйка.
Я ничего не люблю делать, люблю сидеть на советчице, всю жизнь сижу дома.
Лентяйка Я
Крапипопка 19 марта в 10:16
Вы реализованы как мать.
Это не всем дано, действительно, наслаждаться материнством, временем, проведенным вместе, всегда находить классный здоровый досуг, а не современная мрачная реальность - дети, сидящие в планшете часами.
Я хотела из декрета выйти, как только сыну месяц исполнился. Не мое это и всё. Остановилась на одном ребенке.
1 9
кнопкодав 19 марта в 10:16
Ответ дляДюймовочка
Мені наприклад теж з дітьми не важко. Я ніколи не мріяла їх спихнути в садок, чи чекати коли ж скінчаться канікули щоб пішли до школи, як я це чула від інших мам, я цього не розумію.
)) ви не сможете зрозуміти того що вам не близько, у мене є подруга популярний ландшафтний дизайнер, вона так любить свою роботу і різні проекти(у чоловіка власне велике виробництво, якщо що) що вона із перших місяців повернулася до своїх проектів, із переносними автокріслом іздила на зустрічі, вона б вас також не зрозуміла ми всі різні.
Ластовиння 19 марта в 10:17
Нет, автор, реализация себя не измеряется количеством заработанных денег.
Дюймовочка 19 марта в 10:18
Ответ длякнопкодав
)) ви не сможете зрозуміти того що вам не близько, у мене є подруга популярний ландшафтний дизайнер, вона так любить свою роботу і різні проекти(у чоловіка власне велике виробництво, якщо що) що вона із перших місяців повернулася до своїх проектів, із переносними автокріслом іздила на зустрічі, вона б вас також не зрозуміла ми всі різні.
Та ні я б так не змогла. Я працювала. Навіть була своя маленька справа. Але це не моє. Заробляти гроші і кар´єра це не моє. ..
кнопкодав 19 марта в 10:20
Ответ дляЩедрик ведрик
У мене були дуже великі амбіції в молодості
Вчора мені подруга каже ‚я стала керівником відділу, а ти? Ти ж так мріяла‘
)) амбіції в молодості то одне, а от бажання їх реалізовувати то інше, це або є , або не має, якби у вас дійсно були амбіції на якусь свою кар´єру, не важливо блогер, співак, топ менеджер ви би постійно в цьому напрямку рухались, вы рухається в іншому напрямку реалізації, і це чудово, світ прекрасний бо ми різні.
Винник 19 марта в 10:20
Если вам вкайф, значит вы реализована
Сумчатая кошка 19 марта в 10:20
Яка різниця, хто що вважає. Головне, щоб ви були задоволені і щасливі, щоб вам подобалась ваша роль у житті.
Для драки 19 марта в 10:22
Подростут дети и сможете себя ещё в чем-то реализовать, если будет такое желание и возможность.

А пока, если вам действительно комфортно, то в чем проблема?