Вообще не факт• 30 апреля 2024

Сумка за 7000 це не дорого? Навіяно темою нижче.

Тут всі такі багачки? Кожна може отак купити собі сумку за 7000 грн.? Для мене це дуже дорого. І неприємно, як деякі так зневажливо насміхаються. Будьте добріші.
В гости звали?• 30 апреля 2024
Ок

Вишневий цвіт• 30 апреля 2024
Я могу но за сумку жаба давит отдавать более 100€
Рогнеда Карповна• 30 апреля 2024
Для меня тоже дорого. Т.е. могу позволить себе купить, но не хочу, жалко выбрасывать деньги на барахло.
Вся така шо куди там• 30 апреля 2024
В мене сумки за 500 грн і мені норм.
Дідова баба• 30 апреля 2024
Я не можу, зп мінімалка
Гербарія сушу• 30 апреля 2024
Можу, але не бачу в цьому сенсу. Тим більше зараз
Гидроусилитель руля• 30 апреля 2024
Вже б опитування зробили, а так не інформативно якось.

Синиця у спідниці• 30 апреля 2024
Максимум 1000грн можу віддати за сумку. Купити за 7т і трястися щоб не царапнути..нє..
Виннипуховна• 30 апреля 2024
Хто вас образив? ) Яке вам діло до чужих сумок?
Лукава_Кiшка• 30 апреля 2024
Я думаю не дорого, але й не дешево. У кого які приіорітети. В мене зараз чимало сумок, але середня вартість 30 - 100€. За 300-400 для мене це вже дорого.
Виннипуховна• 30 апреля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Не треба трястися )) Просто носити й насолоджуватися)
Коварная Зая• 30 апреля 2024
Все зависит от дохода. При зп 100 тыс, 7000 на сумку не жалко. При зп 8000 - жалко.
Ні грама• 30 апреля 2024
Думаю шикану: купила Фурлу по скидке,не посмотрела, а она из ткани, как я расстроилась, ппц. Спешила и не глянула на материал
лошара
сказочное_Бали• 30 апреля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Интересно, где такие зарплаты по 100 тыс, в воюющей стране?
Тра Ля Ля• 30 апреля 2024
Мені все одно, у кого яка сумка, це нічого не говорить про людину. Але я як задовбалася кожні 3 місяці міняти сумку, то перейшла на корса. Правда на оф сайті в США купила за 120 доларів, а у нас така від 14 тис. Грн.
Ні грама• 30 апреля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Бизнесмены, айти, госслужба высокого ранга, дизайнеры, адвокаты, итд
Синиця у спідниці• 30 апреля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Насолоджуватися? Просто сумкою? Краще щомісяця нову за 500грн
parele• 30 апреля 2024
Сейчас это меньше 200 долларов.
Могу купить, но не покупаю. 100-150 максимум. Это всего лишь сумка.
заварний look• 30 апреля 2024
Ну вот ,что следовало ожидать.Никто не купит сумку за 7 тыс.,но обосрать и обгадить все на перебой.

Виннипуховна• 30 апреля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
За 500 нема настрою носити одкровенне г…но )
сказочное_Бали• 30 апреля 2024
Ответ дляНі грама
При чём тут бизнес? Если я спросила о зарплатах?🤦‍♀️
IT - разве что senior, у обычного джуна или даже мидла меньше. О дизайнерах вообще насмешили. Остаются всякое чиновничье отребье и их обслуживающий персонал.
Не перечислили вы главных инженером, финансовых и прочих директоров - у них может быть такая зарплата. Но таких спецов мало
Леплю из пластилина• 30 апреля 2024
В мене за 150 гривень. Хотілось би купити щось ще на весну, але
Ні грама• 30 апреля 2024
Ответ длясказочное_Бали
А в бизнесе не получают зарплаты?
Менеджер по продаже материалов получает ставку % от выторга, это не зарплаты? Это пособие?
Лукава Кішка• 30 апреля 2024
Купити можу, але не часто. Але для мене це дорого по внутрішнім відчуттям, тому точно не куплю за такі гроші. До 3 тис -ок. Брендові не купую.
Зубожиння• 30 апреля 2024
Для меня не просто дорого, а очень дорого. У меня зарплата 7.
сказочное_Бали• 30 апреля 2024
Ответ дляНі грама
А в бизнесе не получают зарплаты?
’Бизнесмены’ - ваши слова) И это явно не менеджеры по продажам🤣 А сами владельцы
Конфиденциальность• 30 апреля 2024
Справа не в сумках.
Вам треба змінити ставлення до життя.
Бо весь час будете страждати про те, що ви щось не можете собі дозволити. А інші - можуть.

Живіть своїм життям. Без оглядки на інших. Тим паче на тих, кого даже особисто не знаєте.
Ні грама• 30 апреля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Менеджеры работают в ТОВ, в бизнесе. Я не могу вам все перечислить всех, извините. Или полный список нужен
сказочное_Бали• 30 апреля 2024
Ответ дляНі грама
Да-да, особенно сейчас все менеджеры по продажам, рекламы и тыды имеют по 2.5-3 косаря зелени🤣🙈
Ні грама• 30 апреля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Некоторые имеют. У людей есть хорошие зарплаты,чего вас так штормит?