30 апреля в 06:59

Сумка за 7000 це не дорого? Навіяно темою нижче.

Тут всі такі багачки? Кожна може отак купити собі сумку за 7000 грн.? Для мене це дуже дорого. І неприємно, як деякі так зневажливо насміхаються. Будьте добріші.
показать весь текст
89 23 8
Гола з конопель 30 апреля в 14:42
Маю гарний дохід, але живу не в країні поні. Сім тисяч при зарплатні вчителя голій такій самій, то так, це дорого. Інше питання, що хтось хоче і купує, хтось не хоче/ не має можливості і не купує.
Але читати, що 7 тисяч- це копійки і не дорого, то вже тільки на порадниці прочитати можна, де кожна третя жона депутата, кожна друга дружина айтішника, а кожна перша 50 кілограмів важить.
Киця-бриця 30 апреля в 14:59
Для меня это нормальная хорошая сумка, не знаю кто там насмехается. Моя последняя дорогая (около 4000€), но если б понравилась, то купила бы и за 100€.
Дона Флор-0c73 30 апреля в 15:06
У нас тут прямо з´їзд олігархинь
На паровозе 30 апреля в 15:43
А кто насмехался?
То тролли.
Не будет никто насмехаться.
Ёшки_Матрёшки 30 апреля в 15:54
Для сумки до 10 000грн. это не дорого. Вот сумка за 20 000 для меня дорого. То-есть купить могу, но уже в ущерб чему-то другому.
Херсон це Україна 30 апреля в 16:40
В одній темі дівчина хотіла при обмеженому бюджеті відновити гардероб. Там потрібно було багато всього. Я розписала, як влізти їй в її суму. Мене зафукали. Наче я не бачу як у нас одягнені жінки. Смішно було читати ті фу. Я маю більш-менш нормальний дохід. І сумка за 7000, то норм, але і за 3000 можна купити
Помаранчова душа 30 апреля в 16:55
Ответ дляНагайна
Це неправда. У нас на сімю (без дітей), з власною квартирою, не в Києві, до мого декрету був дохід 100 тис. грн. І? В мене ніколи не було ні люксової косметики, ні сумок дорожче 700 грн. Тому що було розуміння, що треба буде розширити жил. площу, оновити авто і т.д. Навіщо мені та брендова сумка, якщо я їду з нею в смердючій маршрутці, чи живу в хрущі, який вже давно треба знести (якщо що - живу не в хрущі, написала образно). Тим більше. в мене не той круг спілкування, який би це оцінив і професія не зобовязує.
Но тем не менее у вас есть возможность купить сумку за 7000 грн, без финансового краха). А то что у вас другие приоритеты - это уже другой вопрос.
Лінива, не каюсь 30 апреля в 17:05
Ответ дляХерсон це Україна
В одній темі дівчина хотіла при обмеженому бюджеті відновити гардероб. Там потрібно було багато всього. Я розписала, як влізти їй в її суму. Мене зафукали. Наче я не бачу як у нас одягнені жінки. Смішно було читати ті фу. Я маю більш-менш нормальний дохід. І сумка за 7000, то норм, але і за 3000 можна купити
То вы в теме про еду не были. Где девочка просила рассчитать бюджет по скромному. Там написали, что макароны, куриная печень и огурец- это 25 грн. Что там началось 😂
Плекаю думи 30 апреля в 17:07
Сумки від 100 до 300 $ нормально, але я їх купую дуже рідко. Обираю зі знижками здебільшого. У мене сумки, яким вже по 5 років, як нові. Навіть на взуття шкода більше, ніж на сумку, бо взуття зноситься скоро, а сумка ні.
При цьому я не купую сумку першочергово, може, тому що маю їх достатньо. Оберу витратити 300$ на одяг, ніж на сумку, а сумку придбаю, коли вже все, що хотіла з одягу, купила.
Лінива, не каюсь 30 апреля в 17:09
Ответ дляНагайна
Це неправда. У нас на сімю (без дітей), з власною квартирою, не в Києві, до мого декрету був дохід 100 тис. грн. І? В мене ніколи не було ні люксової косметики, ні сумок дорожче 700 грн. Тому що було розуміння, що треба буде розширити жил. площу, оновити авто і т.д. Навіщо мені та брендова сумка, якщо я їду з нею в смердючій маршрутці, чи живу в хрущі, який вже давно треба знести (якщо що - живу не в хрущі, написала образно). Тим більше. в мене не той круг спілкування, який би це оцінив і професія не зобовязує.
Бо хрущовку із килимом та сірвантом не видно, а сумку бачать всі навколо. І тим всім пофіг яка у вас там сумка 😂
У мене знайомі живуть в однокімнатній квартирі вчотрирьох, зато стокке візочок за 70 тищ катає по своїх кучугурах
Бабця в мештах 30 апреля в 17:23
Ответ дляЛінива, не каюсь
Бо хрущовку із килимом та сірвантом не видно, а сумку бачать всі навколо. І тим всім пофіг яка у вас там сумка 😂
У мене знайомі живуть в однокімнатній квартирі вчотрирьох, зато стокке візочок за 70 тищ катає по своїх кучугурах
Так бывает? У меня сумки от 500$ и до 3000$. У подружек так же. Никто не живёт в плохом жилье, у всех машины и ради сумки никто не экономит. Доход у всех друзей от 10 тыс $. При этом считаю сумку за 7000грн совсем не дешёвой.
3 1
Лінива, не каюсь 30 апреля в 17:30
Ответ дляБабця в мештах
Так бывает? У меня сумки от 500$ и до 3000$. У подружек так же. Никто не живёт в плохом жилье, у всех машины и ради сумки никто не экономит. Доход у всех друзей от 10 тыс $. При этом считаю сумку за 7000грн совсем не дешёвой.
Бывает
жар-птица Нюра 30 апреля в 17:53
Ответ дляВишневий цвіт
Я могу но за сумку жаба давит отдавать более 100€
И меня давит отдавать 200€
ЯкаКраля 30 апреля в 18:03
я покупаю сумки на скидках, полная цена 300-400 евро. Дороже сумки мне пока не по карману
Готова до другої 30 апреля в 18:11
Для меня тоже 7000 это дорого за сумку. Дороже 1000 грн ещё никогда не покупала. Но в принципе я вообще не фанат тратить деньги на вещи, даже дорогую косметику никогда не покупала. Я больше люблю тратить на эмоции, например путешествия, походы на концерты, в театры в рестораны.
Шумелка Мышь 30 апреля в 18:52
Для мене гарна сумка це базова річ. Можна вдягти недорогу спокійну одежу, а сумка витягне образ. Намагаюсь купляти якісні. В середньому мої 100 - 150 дол. Вважаю що з цієї суми вже можна вже купити гарну сумку. Але, кожному свое
Ні грама 30 апреля в 19:13
Ответ дляЛінива, не каюсь
Бо хрущовку із килимом та сірвантом не видно, а сумку бачать всі навколо. І тим всім пофіг яка у вас там сумка 😂
У мене знайомі живуть в однокімнатній квартирі вчотрирьох, зато стокке візочок за 70 тищ катає по своїх кучугурах
И вы заметили и здесь обсудить не забыли)
Ні грама 30 апреля в 19:14
Ответ дляБабця в мештах
Так бывает? У меня сумки от 500$ и до 3000$. У подружек так же. Никто не живёт в плохом жилье, у всех машины и ради сумки никто не экономит. Доход у всех друзей от 10 тыс $. При этом считаю сумку за 7000грн совсем не дешёвой.
Здесь мне навалили, что ЗП 100 к. это миф, а вы про. 400 тысяч пишете
Лінива, не каюсь 30 апреля в 19:20
Ответ дляНі грама
И вы заметили и здесь обсудить не забыли)
Ну конечно! Как такое не заметить?
Ні грама 30 апреля в 19:24
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ну конечно! Как такое не заметить?
Может им ту коляску отдали
Лінива, не каюсь 30 апреля в 19:25
Ответ дляНі грама
Может им ту коляску отдали
Не отдали. 100%
Мы ездили в магазин за ней
Ні грама 30 апреля в 19:26
Ответ дляЛінива, не каюсь
Не отдали. 100%
Мы ездили в магазин за ней
Вы с ней общаетесь, но за глаза &у&сосите и осуждаете
Лінива, не каюсь 30 апреля в 19:28
Ответ дляНі грама
Вы с ней общаетесь, но за глаза &у&сосите и осуждаете
Почему вы так решили? Я ей сказала: Ира, какая коляска за 70 тысяч? Ты сдурела? Где тебе ее катать?
Я хочу такую. Я ещё в первую беременность о ней мечтала.
Ну всё. Взрослая женщина. Знает, что делает
Бабця в мештах 30 апреля в 19:35
Ответ дляНі грама
Здесь мне навалили, что ЗП 100 к. это миф, а вы про. 400 тысяч пишете
И Фурлу обосрали, хотя она очень симпатичная. Это наверное те, кто хвастаются, что с тканевыми шоперами ходят
3 2
Скокмоно - стокнуно 30 апреля в 21:03
У меня сумка за 70 грн
Жирафовое варьенье 30 апреля в 22:01
Ответ дляВся така шо куди там
В мене сумки за 500 грн і мені норм.
А де це ще є сумки по 500?
Звоночек 30 апреля в 22:25
Ответ дляПиши-пропало
Отстой
Я очень ценю ваше мнение, пишите ещё 🤣
Баба Йога 30 апреля в 22:51
Якщо зумію відмовити дочці в її витратах, то зможу собі купити таку сумку)))
Садова гойдалка 30 апреля в 23:16
Насмехаются от большого ума.
Проработник 30 апреля в 23:43
Ответ дляЛінива, не каюсь
Почему вы так решили? Я ей сказала: Ира, какая коляска за 70 тысяч? Ты сдурела? Где тебе ее катать?
Я хочу такую. Я ещё в первую беременность о ней мечтала.
Ну всё. Взрослая женщина. Знает, что делает
Может у неё лежат дома, на счету, на карте 150 тыс долл, а Вам не сказала. Покупает себе что хочет, без Ваших советов.