Вообще не факт• 30 апреля 2024
Сумка за 7000 це не дорого? Навіяно темою нижче.
Тут всі такі багачки? Кожна може отак купити собі сумку за 7000 грн.? Для мене це дуже дорого. І неприємно, як деякі так зневажливо насміхаються. Будьте добріші.
Гола з конопель• 30 апреля 2024
Маю гарний дохід, але живу не в країні поні. Сім тисяч при зарплатні вчителя голій такій самій, то так, це дорого. Інше питання, що хтось хоче і купує, хтось не хоче/ не має можливості і не купує.
Але читати, що 7 тисяч- це копійки і не дорого, то вже тільки на порадниці прочитати можна, де кожна третя жона депутата, кожна друга дружина айтішника, а кожна перша 50 кілограмів важить.
Киця-бриця• 30 апреля 2024
Для меня это нормальная хорошая сумка, не знаю кто там насмехается. Моя последняя дорогая (около 4000€), но если б понравилась, то купила бы и за 100€.
Ёшки_Матрёшки• 30 апреля 2024
Для сумки до 10 000грн. это не дорого. Вот сумка за 20 000 для меня дорого. То-есть купить могу, но уже в ущерб чему-то другому.
Херсон це Україна• 30 апреля 2024
В одній темі дівчина хотіла при обмеженому бюджеті відновити гардероб. Там потрібно було багато всього. Я розписала, як влізти їй в її суму. Мене зафукали. Наче я не бачу як у нас одягнені жінки. Смішно було читати ті фу. Я маю більш-менш нормальний дохід. І сумка за 7000, то норм, але і за 3000 можна купити
Помаранчова душа• 30 апреля 2024
Ответ дляНагайна
Це неправда. У нас на сімю (без дітей), з власною квартирою, не в Києві, до мого декрету був дохід 100 тис. грн. І? В мене ніколи не було ні люксової косметики, ні сумок дорожче 700 грн. Тому що було розуміння, що треба буде розширити жил. площу, оновити авто і т.д. Навіщо мені та брендова сумка, якщо я їду з нею в смердючій маршрутці, чи живу в хрущі, який вже давно треба знести (якщо що - живу не в хрущі, написала образно). Тим більше. в мене не той круг спілкування, який би це оцінив і професія не зобовязує.
Но тем не менее у вас есть возможность купить сумку за 7000 грн, без финансового краха). А то что у вас другие приоритеты - это уже другой вопрос.
Лінива, не каюсь• 30 апреля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
То вы в теме про еду не были. Где девочка просила рассчитать бюджет по скромному. Там написали, что макароны, куриная печень и огурец- это 25 грн. Что там началось 😂
Плекаю думи• 30 апреля 2024
Сумки від 100 до 300 $ нормально, але я їх купую дуже рідко. Обираю зі знижками здебільшого. У мене сумки, яким вже по 5 років, як нові. Навіть на взуття шкода більше, ніж на сумку, бо взуття зноситься скоро, а сумка ні.
При цьому я не купую сумку першочергово, може, тому що маю їх достатньо. Оберу витратити 300$ на одяг, ніж на сумку, а сумку придбаю, коли вже все, що хотіла з одягу, купила.
Лінива, не каюсь• 30 апреля 2024
Ответ дляНагайна
Бо хрущовку із килимом та сірвантом не видно, а сумку бачать всі навколо. І тим всім пофіг яка у вас там сумка 😂
У мене знайомі живуть в однокімнатній квартирі вчотрирьох, зато стокке візочок за 70 тищ катає по своїх кучугурах
Бабця в мештах• 30 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так бывает? У меня сумки от 500$ и до 3000$. У подружек так же. Никто не живёт в плохом жилье, у всех машины и ради сумки никто не экономит. Доход у всех друзей от 10 тыс $. При этом считаю сумку за 7000грн совсем не дешёвой.
Лінива, не каюсь• 30 апреля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Бывает
жар-птица Нюра• 30 апреля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Я могу но за сумку жаба давит отдавать более 100€
И меня давит отдавать 200€
ЯкаКраля• 30 апреля 2024
я покупаю сумки на скидках, полная цена 300-400 евро. Дороже сумки мне пока не по карману
Готова до другої• 30 апреля 2024
Для меня тоже 7000 это дорого за сумку. Дороже 1000 грн ещё никогда не покупала. Но в принципе я вообще не фанат тратить деньги на вещи, даже дорогую косметику никогда не покупала. Я больше люблю тратить на эмоции, например путешествия, походы на концерты, в театры в рестораны.
Шумелка Мышь• 30 апреля 2024
Для мене гарна сумка це базова річ. Можна вдягти недорогу спокійну одежу, а сумка витягне образ. Намагаюсь купляти якісні. В середньому мої 100 - 150 дол. Вважаю що з цієї суми вже можна вже купити гарну сумку. Але, кожному свое
Ні грама• 30 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
И вы заметили и здесь обсудить не забыли)
Ні грама• 30 апреля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Здесь мне навалили, что ЗП 100 к. это миф, а вы про. 400 тысяч пишете
Лінива, не каюсь• 30 апреля 2024
Ответ дляНі грама
Ну конечно! Как такое не заметить?
Ні грама• 30 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ну конечно! Как такое не заметить?
Может им ту коляску отдали
Лінива, не каюсь• 30 апреля 2024
Ответ дляНі грама
Может им ту коляску отдали
Не отдали. 100%
Мы ездили в магазин за ней
Ні грама• 30 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Не отдали. 100%
Мы ездили в магазин за ней
Вы с ней общаетесь, но за глаза &у&сосите и осуждаете
Лінива, не каюсь• 30 апреля 2024
Ответ дляНі грама
Почему вы так решили? Я ей сказала: Ира, какая коляска за 70 тысяч? Ты сдурела? Где тебе ее катать?
Я хочу такую. Я ещё в первую беременность о ней мечтала.
Ну всё. Взрослая женщина. Знает, что делает
Бабця в мештах• 30 апреля 2024
Ответ дляНі грама
И Фурлу обосрали, хотя она очень симпатичная. Это наверное те, кто хвастаются, что с тканевыми шоперами ходят
Жирафовое варьенье• 30 апреля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
В мене сумки за 500 грн і мені норм.
А де це ще є сумки по 500?
Баба Йога• 30 апреля 2024
Якщо зумію відмовити дочці в її витратах, то зможу собі купити таку сумку)))
Проработник• 30 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Может у неё лежат дома, на счету, на карте 150 тыс долл, а Вам не сказала. Покупает себе что хочет, без Ваших советов.