Намакушка• 19 марта 2024
УФМЛ, ліцей Лідер, ліцей 145 відгуки
Цікавить перш за все як в цілому обстановка і навчання в цих навчальних закладах, особливо останні 2 роки?
Куди варто вступати? Як з навантаженням? Чи занижують оцінки чи навпаки обʼєктивно оцінюють знання?
Країна мрій• 21 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
Ну це я в процесі пошуку відгуків теж зрозуміла - ліцей УФМЛ лише для вступу в КНУ
чого? зараз можна вступати куди завгодно, питання що КНУ крім УКУ та КПІ найкращий по ІТ - так що варіантів не дуже багато
Намакушка
• 21 апреля 2024
Ми в будь-якому випадку будемо орієнтуватися на враження і вибір самої дитини
Але я все одно не розумію чому не може бути у дитини оцінка 11 в ліцеї? Є ж і для них чітко встановлені критерії оцінювання. А якщо все в стилі «на 12 знає Бог, 11 кілька людей на світі, я на 10, а ви тут всі максимум на 9», то це і є приниження. Всі розуміють і так що якщо в когось є бажання «завалити», то це не вдасться ну може 0.01% випадків
Країна мрій• 22 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
1. Скільки дитина вже поміняла шкіл?
2. Критерії оцінювання розробляє хто? Є і 12 оцінки в ліцеї. Не розумію чому Ви вважаєте, що нема. 12 автоматом з профільного предмету ставлять в випадку призового місця на всеукрі, наскільки пам´ятаю.
3. Вам треба визначитись, що саме від школи Ви хочете? Оцінки чи знання? Комфорт дитини чи навантаження? Англійська чи математика?
Намакушка
• 22 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
1. Скільки дитина вже поміняла шкіл?
Дитина ще не міняла школи ні разу
Я не вважаю так, це ж мені як людина вище кажуть що в ліцеї обовʼязково будуть оцінки 2-6 після звичайної школи і туди всі вступають відмінниками. Ну в нас в універі теж були мало не всі медалісти, а вчилися погано. І в дитини в школі є хлопчик, що прийшов цей рік та стверджує що гарно вчився, а по факту просто тупий. Якщо все не так критично, то добре. Я ж ніде не писала що моя дитина знає виключно шкільну програму, навпаки пишу що є дуже багато додаткових занять і курсів
Мені потрібно щоб були знання і при цьому вони були адекватно оцінені. Може дитина буде і закордон вступає, хто знає. Тому може і оцінки важити. А от з приводу предмету, то зараз без англійської взагалі не знайти хорошу роботу, навіть якщо вона по факту не потрібна але вимагають гарний розмовний рівень. А щодо інших, то дитина мені здається взагалі більше цікавиться природничими науками (хімія, біологія) але дещо в специфічній області. Проте і математика та фізика теж легко даються. Тому не хотілося б просто зациклитися на фіз/мат напрямку, а й інші предмети мати на гарному рівні
Сіґеле-міґеле• 13 мая 2024
Не знаю, чи ще актуально, але напишу про ліцей 145. Син там вчиться другий рік. Жодного разу не стикались з вимаганням грошей за оцінки. З фізики та математики син відмінник. З інших предметів оцінки нижчі, що відповідає рівню його старань. Викладають всі предмети на високому рівні. Тому з багатьох предметів є переможці на всеукраїнських олімпіадах (в тому числі з хімії і біології). Домашку задають в розумних межах. Син в основному встигає робити. І залишається час на спорт, яким він теж серйозно займається. Але, якщо ставити на меті відмінний атестат, то спорт доведеться залишити і весь час приділяти навчанню. Діти в класі прекрасні, кращого оточення я, мабуть, і не можу побажати для дитини. Англійської дійсно 2 години на тиждень. Син додатково займається влітку англійською. Тобто в цілому я б радила цей ліцей, якщо в дитини є освітній інтерес. Але і УФМЛ теж на високому рівні. Діти з цих ліцеїв спілкуються між собою на олімпіадах, зборах, інших заходах - як на мене, вони приблизно однакові.
Намакушка
• 13 мая 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Дякую за відповідь!