Намакушка• 19 марта 2024
УФМЛ, ліцей Лідер, ліцей 145 відгуки
Цікавить перш за все як в цілому обстановка і навчання в цих навчальних закладах, особливо останні 2 роки?
Куди варто вступати? Як з навантаженням? Чи занижують оцінки чи навпаки обʼєктивно оцінюють знання?
Країна мрій• 24 марта 2024
Ответ дляНамакушка
Оце одне з мобоюванььщодо ліцеїв ((
Дитина зараз в звичайній школі і більшість вчителів чудові, зауваження є тільки до кількох. Також має час на додаткові заняття і гуртки. Але діти дуже слабкі(( навіть просто читають твори по літературі лише мій і ще одна дівчинка. Бачу що математика, фізика і хімія для нього в цій школі дуже слабка. Вчителька з математики чудова але сама каже що не знає що з ним робити - поробить все хвилин за 10-15 уроку а далі займається своїми справами (то на контрольну готується, то взагалі книгу читає або на додаткові запитання дз робить)
Який бекграунд зараз у дитини? Призові місця на олімпіадах? В звичайній школі яка програма?
Країна мрій• 24 марта 2024
Ответ дляНамакушка
Підкажіть ще, будь ласка, скільки уроків у 8му класі серед тижні в чи є уроки в суботу?
Розклад УФМЛ є на сайті ліцею.
Країна мрій• 24 марта 2024
Ответ дляНамакушка
Та все цікаво - який континент дітей? Що з вчителями? Чи занижують оцінки? Чи є ще іноземна крім англійської? Чи не завантажують суто за рахунок обсягів, а якість від цього не краще? Можливо ще якісь нюанси які я непередбачила??
про УФМЛ :
1. звичайні, більш прості ніж в 145ому, раніше була переважна більшість не з Києва, жили у гуртожитку.
2. вчителі різні і змінюються.
3. занижуть
4. ні
5. обсягів яких предметів? профільних чи взагалі всіх? По основним - обсяги великі.
2. вчителі різні і змінюються.
3. занижуть
4. ні
Намакушка
• 24 марта 2024
Ответ дляКраїна мрій
Є призові місця за цей навчальний рік, детальніше писати не буду інакше це буде як скажу імʼя дитини.
Звичайна школа по звичайній програмі (математика по Мерзляк, Істерика підручниках)
Намакушка
• 24 марта 2024
Ответ дляКраїна мрій
про УФМЛ :
2. вчителі різні і змінюються.
3. занижуть
4. ні
2. вчителі різні і змінюються.
3. занижуть
4. ні
Навантаження лякає саме непродуктивне- 20 однотипних номерів на кожен урок над якими просто потрібно згаяти купу часу і «вихлопу» при цьому нуль.
І хотілося б залишити додаткові заняття які зараз є - знайшли безкоштовно дуже класні, які орієнтовані саме на розумінні предметів, а не тупому зазубрюванні. Тим більше що в дитини є складнощі у виконанні нудних завдань- лінь і неуважність це мінуси дитини
Країна мрій• 24 марта 2024
Ответ дляНамакушка
призові місця міського рівня?
в УФМЛ багато матеріалу дають поза підручником (Мерзляк поглиблений). Зазвичай туди вступають діти, які і до цього вчились в ліцеях, займались окремо в олімпіадних гуртках. Дитина готова до навантаження?
Країна мрій• 24 марта 2024
Ответ дляНамакушка
1. Таке є. Але не вважаю це непродуктивним, як без повторення матеріалу вдома? Частіше за все завдання не по підручнику і хоч вони схожі треба докласти зусиль і часу, щоб вирішити
2. З додатковими заняттями може бути важко, якщо дитина повільна.
Намакушка
• 24 марта 2024
Ответ дляКраїна мрій
призові місця міського рівня?
Скажімо так - по списку сайту уфмл дитина має право на вступ по співбесіді
Дитина займатися на дуже великій кількості гуртків, в тому числі і на олімпіадному
Країна мрій• 24 марта 2024
Ответ дляНамакушка
Тоді краще зважити, що краще - звичайна школа + грутки по інтересах або спец ліцей з великим навантаженням?
Намакушка
• 24 марта 2024
Ответ дляКраїна мрій
1. Тут я не згодна, я бачу який ефект має «шкільний» метод та інші підходи. Зазубрювання і сидіння годинами над однотипними завданнями не рівно знанням
Як і не згодна що зараз учні з сіл і районів мають менші можливості ніж київські. Останні роки дійсно потрібно мати лише бажання, а телефон з інтернетом мають практично всі. Багато матеріалів, відео, гуртків онлайн, репетитори теж онлайн. Багато всього безкоштовно
Намакушка
• 24 марта 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ну от в цьому і дилема - чи варто воно того. Але як писала раніше в главі що зараз дуже слабкі учні, не найкращий контингент, є діти що дуже порушують дисципліну і карають весь клас
Країна мрій• 24 марта 2024
Ответ дляНамакушка
Можна буде повернутись в теперішню школу, якщо не вийде в ліцеї?
Знайома забрала документи дитини через два тижні їзди в ліцей , півтори години туди і стільки ж назад в повітряні тревоги - і виявилось не так важливо, що там у школі, дитина не витримала ритм
Ви живете близько?
Країна мрій• 24 марта 2024
Ответ дляНамакушка
Порадьте репетитора онлайн безкоштовно англійська? для підлітка та дорослого. Пліз
Намакушка
• 24 марта 2024
Ответ дляКраїна мрій
Англійська є група невелика по типу розмовного клубу, але моя дитина самостійно читає, дивиться відео. Треба би пошукати щось аби здати на сертифікат але до цього руки все не доходять і навряд такого типу заняття будуть безкоштовні
Намакушка
• 24 марта 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ви живете близько?
Живемо далеко але житло арендоване
сЛАдКОежКА• 21 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
Дитина дуже розумна та має нестандартне мислення але цікавиться не лише математикою/фізикою. Також дуже любить біологію і хімію. Легко даються мови. Не хочеться щоб інші предмети були на низькому рівні, а профільні наприклад навантаження за рахунок обсягів (напр. 3 сторінки на дз)
УФМЛ всі предмети на високрму рівні. Хіба що англ.м. така собі, аое краща аніж в звичайній школі.
сЛАдКОежКА• 21 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
Оце одне з мобоюванььщодо ліцеїв ((
В УФМЛ корупції нема, нікого там гроші не цікавлять. Ліцей і вчителі фінансуються з бюджету КНУ, а не з відділу освіти.
А оцінки 2-6 звичне явище. Там до учнів ставляться як до студентів, ніхто не панькається. Якщо ви переживаєте за відмінні оцінки - точно не УФМЛ.
сЛАдКОежКА• 21 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
6й чи 7й закінчує?
сЛАдКОежКА• 21 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
Лінь і неуважність - це не про топові ліцеї зовсім. Там треба пахати, ніхто розважати дитину не буде.
Намакушка
• 21 апреля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Справа зовсім не в «панькться» чи ні, просто якщо ці оцінки 2-6 які ви пишете що звичне явище в якості приниження учнів, а не обʼєктивна оцінка знань, то звичайно нас це не влаштовує.
Дитина закінчує 6й клас, в один ліцей вже вступила.
Щодо ліні - ну це на мій дуже вимогливий погляд, а так дитина відмінник з усіх предметів і ще кожен день включно сб/нд в середньому по 4 години додаткових занять
сЛАдКОежКА• 21 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
Це об´єктивні оцінки знань за завищеними вимогами топового ліцею. Якщо ви сприймаєте низькі оцінки як приниження, а не сигнал для більш старанної роботи, вам не туди.
Намакушка
• 21 апреля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Ще я трохи ще пошукала відгуки і зробила висновки що в усіх із згаданих ліцеїв можна вважати що англ.мови нема (лише в якості перевірки знань, що отримали діти поза школою). 2 год в тиждень це просто сум
сЛАдКОежКА• 21 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
Всі поступають круглими відмінниками, аьсолютно всі. А потім вчаться по-різному.
сЛАдКОежКА• 21 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
Просто інші пріоритети. Два види фізики, купа математики за рівнем вище поглибленого мерзляка, міліон безкоштовних різних математичних гуртків в другій половині дня.
Країна мрій• 21 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
Ви ж плануєте вступ в математиний ліцей, якщо у старшого було 12 математик на тиждень і 12 фізик куди ще додати 12 уроків англ мови? це завжди так - або мови або математика
Країна мрій• 21 апреля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
у дитини було 193 ЗНО з профільного предмету і 9 в атестаті
і та і інша оцінки абсолютно справедливі по відношенню до рівня знань ЗНО і ліцея
Намакушка
• 21 апреля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я якраз і намагаюся для себе зрозуміти чому так? Це діти хотіли в сильний ліцей і потім розслабились? Це батьки платили за оцінки і тому вони в старій школі були відмінниками? Чи якось в нових навчальних закладах їх демотивують?
Я вище хотіла зрозуміти чому дитина інша яку заочно знаю зʼїхала на олімпіаді після вступу в ліцей, але версія що там діти сильніші інші не правда, тому що на всеукр всеодно ця дитина поїхала
Країна мрій• 21 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
на всеукр треба виграти міський рівень та відбори, оцінки для всеукра не потрібні
в ліцеї взагалі мало медалістів, тому що медаль потрібна тільки тим, хто вступає за кордон вчитись. Решті потрібні знання. Так склалось історично - ліцей КНУ зробив під себе. до ЗНО викладачі КНУ відбирали собі дітей ще до вступу офіційного. Не було потреби в високих оцінках, якщо ти ще в школі ’вступив’ в ВУЗ
сЛАдКОежКА• 21 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
Вам пишуть з першої сторінки - в топовому ліцеї вимоги вищі. Це як дивуватися, чому дитина в шкільній олімпіаді зайняла перше місце, а на всеукраїнській - останнє.
Намакушка
• 21 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ну це я в процесі пошуку відгуків теж зрозуміла - ліцей УФМЛ лише для вступу в КНУ