19 марта в 17:43

Порадьте надійне зимове взуття для мерзлячки, пліз

Так, так.. вже трохи за середину березня, а я в пошуках зимого взуття)
Мерзлячка. Маю молоду французьку бульдожку, тому багато гуляю по траві, болоту та калюжах. Уги не канають - промокають, та й підошву їхню швидко вбиваю. В ідеалі - взуття, яке легко та швидко би взувалося, було тепленьким та зручним, не промокало.

Буду дуже вдячна за рекомендації! Цьом.
ХвилювАллочка 19 марта в 17:49
Ugg. Они есть и ботинками, а не только валенки.
ЭтаваНиМожетБыть 19 марта в 17:50
я довольна sorel
1 1
Кицюююня 19 марта в 17:50
Очень классные
3 1
Манка Я 19 марта в 17:55
LEMIGO EVA-чоботи жіночі
долой_лама 19 марта в 18:02
Куома нормально.
Санька-4b93 19 марта в 18:13
Ответ дляКицюююня
Очень классные
Эх, знали б наши бабушки, какие модными их галоши будут
ПампушОК 19 марта в 18:14
Мені 43, цього року вперше купила типу дутики, нарешті мені було тепло. Тут зафукаютт, але подивіться львівську фабрику Прогрес
автор КоКоКоКоКоКо... 19 марта в 18:16
Ответ дляКицюююня
Очень классные
Маю типу таких гумаки - на болото те, що треба) Хоча сама пару років тому сміялася з подібного взуття
автор КоКоКоКоКоКо... 19 марта в 18:20
Ответ дляПампушОК
Мені 43, цього року вперше купила типу дутики, нарешті мені було тепло. Тут зафукаютт, але подивіться львівську фабрику Прогрес
Ухти, неочікувано) Дякую! Можливо, поекспериментую з ними)
Зубачистка 19 марта в 18:25
мені дутіки найтепліші, при чому фірма не важлива, хоч з ринку за 500 грн
автор КоКоКоКоКоКо... 19 марта в 18:26
Ответ дляЗубачистка
мені дутіки найтепліші, при чому фірма не важлива, хоч з ринку за 500 грн
Так само) Замовляла на аліку за 400 грн, аби гуляти з собакою, але з розміром промазала, щось не виходить вгадати з тим китайським взуттям ніяк(
пицунда 19 марта в 20:39
я зза угги что там у вас с подошвой не понятно толстая подошва ничего не промокает. а если промокает то сохнет на батарее прекрасно
Море Щастя 20 марта в 08:50
Автор, у меня дутики, лёгкие, тёплые. Может по совсем болоту не годится, но не мерзла вообще. Правда я давно покупала
автор КоКоКоКоКоКо... 20 марта в 09:02
Ответ дляпицунда
я зза угги что там у вас с подошвой не понятно толстая подошва ничего не промокает. а если промокает то сохнет на батарее прекрасно
Товста підошва - вже друга пара тріснула, та через неї вода затікає(
Поняла, що то взуття в заклад піти чи на машині підʼїхати