Айболитная• 21 марта 2024
Що спонукало вас почати тренуватися?
Додати в свій розклад систематичне заняття спортом?
Шикаю і викаю• 21 марта 2024
?? з цим народжуються ! все інше -короткочасна імітація !
Що спонукало вас чистити зуби кожен день ??
Мамаша в бигудях• 21 марта 2024
Ще нічого. Але сподіваюсь, що почну, бо вже страшно.
Мені здається, важливо знайти своє, тоді будеш отримувати кайф від тренувань.
Барвіночка• 21 марта 2024
пару років тому стояла у ванній і побачила збоку свою руку. те, що було між плечем і ліктем мене шокувало:). хоча, варто зазначити, насправді зайвої ваги в мене було зовсім небагато (і це взагалі питання, чи вона зайва). в той же день пішла і придбала абонемент на заняття онлайн (то було під час ковіду). з тих пір - 2-3 тренування на тиждень вдома. без них погано почуваюся навіть)
Organic• 21 марта 2024
Вес 71
При моем обычном 55
Не хочу обабится, иметь сахарное лицо, хочу легкости и гибкости тела.
При моем обычном 55
Хвець-тець• 21 марта 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Чистити зуби щодня зазвичай у ранньому дитинстві спонукають батьки, а далі це звичка.
Зі спортом не народжуються, до нього теж частіше за все привчають батьки
Хома з пастою• 21 марта 2024
Ответ дляБарвіночка
Як тепер виглядають руки?
Полюю на дрони• 21 марта 2024
В молодості хотіла гарну фігуру. Після 35 - протрузії в хребті, а лікар сказав, що або операція в перспективі або зал, вибрала зал.
Шикаю і викаю• 21 марта 2024
Ответ дляХвець-тець
Ну так ви самі відповили ! Ви ж не про професійний кажите?! Елементарні фізичні вправи і повинні батьки самі виконувати ,а там і діти ,як с зубами ! Ви ж не народилися з цигаркою у роті чи півком-а чогось багато хто за норму це вважає ) Дивні люди задавати такі питання) Що може спонукати бути здоровим ???
Дуболом• 21 марта 2024
проблемы с мужем... отходила 2 года - ну молодец, но проблемы это не решает, как тут обычно пишут
Хвець-тець• 21 марта 2024
Авторе, можу сказати про себе. Я до 18 років була в спорті, не професійному. Потім перерва років до 30. Просто захотілось якоїсь активності, спробувала степ аеробіку - сподобалось, потім тренер пішла і я перейшла на сайкл + силові, теж сподобалось, до війни стабільно 2 рази на тиждень ходила. Потім през війну займалась лише 1 раз та тиждень. Потім була перерва місяці 4 напевно, нікуди не ходила. Відчула, що мені погано і пішла на йогу. Зараз займаюсь із задоволенням, бо мені подобається мій стан після тренувань , я спокійніша, в мене не болить спина, плече, я краще сплю
Барвіночка• 21 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
Як тепер виглядають руки?
мене влаштовують:). нічого не висить, підкачані, я б сказала, навіть трохи ’фактурні’. і руки, і плечі, і спина. видно, що все в тонусі)
Хома з пастою• 21 марта 2024
Ответ дляБарвіночка
Класно! Ви досі займаєтеся онлайн? З тренером? Чи вже самі?
Хвець-тець• 21 марта 2024
Ответ дляШикаю і викаю
🤦♀️ у вас плутанина в поняттях
мій батько палить, мати теж по молодості років балувалася. Я жодного дня не курю. Мої батьки пʼють пиво - я ні, мені не подобається.
Я займаюсь фітнесом. Мій син до 20 років не займався, хоча пробував різні секції. Зараз пішов в зал, лише через те, що робота програміста його змусила, бо кіфоз почав розвиватися. А не через те, що мати йогою займається.
Не любовница• 21 марта 2024
Ответ дляДуболом
А при чому тут спорт і муж?
Дуболом• 21 марта 2024
Ответ дляНе любовница
А при чому тут спорт і муж?
при том что надо было дать выплеск негативной энергии
ПесиКот• 21 марта 2024
Как все начало болеть, там и полюбила спорт))), но у меня спокойный вид, йога, пилатес…
Барвіночка• 21 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
я продовжую онлайн, але це заняття з тренером, абонементи просто купую і займаюся - коли і скільки можу і хочу. бо тренер пропонує по 5-6 тренувань на тиждень (різнопланові), я всі не встигаю виконувати, стараюся лише функціональні.
Не любовница• 21 марта 2024
Ответ дляДуболом
Краще жити без негативу взагалі
Указка• 21 марта 2024
Тревожно-депрессивное расстройство.
Первое время заставляла себя.
Потом стала ощущать, что после занятий совсем иначе себя ощущаю, эмоциональный подъем, меньше тревоги.
Так погрузилась, что сейчас спорт огромная часть жизни.
Первое время заставляла себя.
Вишневий цвіт• 21 марта 2024
перед свадьбой худела, чтобы влезть в платье мечты, но это было 10 лет назад, я была молодая и на энтузиазме
КаРаКаТиЦа• 21 марта 2024
Встала на весы неделю назад, и цифра мне не понравилась. Сегодня пойду записываться в зал.
Благоуханочка• 21 марта 2024
Ответ дляХвець-тець
Я в дитинстві дуже любила спорт, ходила на плавання і легку атлетику, але зараз спорт не люблю, в дитинстві мені подобався елемент змагання у секціях, а в спортзалі скучно, хожу туди просто щоб в формі себе тримати.