ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 марта 2024
Я ніколи не літала літаком. І навіть немає закордонного паспорту.
І ніде не була. Тільки в Криму. Ще в Одесі і Полтаві. Сама з Кіровограда. Зараз вже 10 років Київі живу.
Результат:
вже голосів:
55 (41.67%)
Ніколи не літала
50 (37.88%)
Часто літаю
27 (20.45%)
Свій варіант
Гуляю босоніж• 21 марта 2024
Ответ дляДиректриссимо
Не думала, що такі люди ще існують. Мої бабусі в 80+ мають закордонні паспорти і подорожують
Как можно думать, что таких людей не существует? Не у всех же есть деньги на поездки за границу
Пьяная вишня• 21 марта 2024
Мені здається золотий час був(якщо його так можна назвати) коли війна почалась, для такого. Кругом проїзд безкоштовний, купа допомоги, житло, закордонний паспорт не треба був.
А так то все в ваших руках. Ви ж не завтра помиратимете. Зробити паспорт, і поїхати кудись в ближні країни.
Не служанка• 21 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
У меня тоже нет загранпаспорта
До ковіду літала. тепер сиджу вдома .
Це не найстрашніше що може бути.Аби війна закінчилася і наші рідні повернулися з Перемогою.
Йосип_молодий• 21 марта 2024
Ответ дляКапитанша
и я не летала ни разу
Я не літала до 50. Тепер змушена літати. І я Вам скажу, що не передати словами той жах, який я переживаю під час польоту. Так що , я б із задоволенням переміщувалася би виключно наземним транспортом, але далеко і довго
ТочноБудет• 21 марта 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я вже тур в Болгарії вибрала на 9 днів, на трьох за 22 тис грн .
А дорога сколько выйдет?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 21 марта 2024
Ответ дляVitalinkaGL
и?
я такая была до 40ка)паспорта не было,не выезжала.
за 2 года Румыния,Молдова,Великобритания,Ирландия)
Скоро полетим в Париж)
Так что отсутствие паспорта не преграда-сделаете.
Скоро полетим в Париж)
Та паспорт то таке. Я хочу бути в Україні. Аби війна закінчилася, я би в жила тут до білого простирадла...мене все влаштувує. Але сумно
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 21 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
’Київі живу’.....У Києві живу, шановна понаехавшая.
Це влучно ви підмітили. Я з Кропивницького
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 21 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Це все що ви хотіли? Зробити зауваження?
Скокмоно - стокнуно• 21 марта 2024
Ответ дляТочноБудет
А дорога сколько выйдет?
Це тур з Одеси.Автобус з переправою Орлівка- Ісакча( Румунія)
Единорог помог• 21 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Життя минає. Так і помру ніколи нігде не була і не літала
Такое себе наслаждение летать, особенно 10 часов подряд...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 21 марта 2024
Ответ дляМішечок щастя
Я такую тему уже раз пятый вижу... вам не надоело?
Попередні були не мої. Тому не набридло
Невгамовна сила• 21 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
ідіть робіть загран....війна скінчиться і злітаєте кудись або з Польши можна полетіти
Треба ось так• 21 марта 2024
Я летела один раз в детстве, не помню этого. И летели с Парижа в Дублин, когда выехали из оккупации и до этого проехали ’полмира’.
Я очень боялась летать, думала, что никогда в жизни не сяду в самолёт.
Но была такая уставшая, что уже было всё равно.
Многие наши куда-то летят, путешествуют. Я сижу на месте, боюсь.
Файно Замало• 21 марта 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Живу в Ужгороді, подорожую Європою на авто. Ніколи не літала, я висоти боюся 😀
Полет в самолёте - это не совсем боязнь высоты, это больше боязнь самого полета. Я тоже боюсь высоты, но в фуникулёре на канатной дороге боязни нет, есть боязнь стоять на крыше или горной вершине. И самого полета боюсь, боюсь взлета, посадки и турбулентности. Высота с самолёта меня не пугает
Ниф_ниф• 21 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Як показала життя паспорт краще хай лежить на всякий випадок
Скокмоно - стокнуно• 21 марта 2024
Ответ дляТочноБудет
А дорога сколько выйдет?
Ось такий вибрала.Доведеться годин 15-17 в автобусі потерпіти
Кошка Мурка• 21 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ви не одна така . Я теж не виїзджала з країни і це точно не найбільша проблема. Був час , що можна було поїхати без паспорта у світ, але я про таке навіть не думала .
На пів ставки• 21 марта 2024
Ответ дляVitalinkaGL
и?
Скоро полетим в Париж)
А ви працюєте в Британії/ Ірландії?
Дуже дуже вумна• 21 марта 2024
Ответ дляКузякин
И что? Это легко можно исправить в любой момент
Для этого нужны деньги
На пів ставки• 21 марта 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
И шо?
И я не летала, и за границей не была
Правда, паспорт сделала полтора года назад
Вот муж предлагает в Испанию переезжать и тянем - то в марте поедем, то в апреле. Март уже закончился)
И я не летала, и за границей не была
А муж виїзний?