Сизоока бестія• 22 марта 2024
Дитячий стоматолог Київ
Порадьте дитячого стоматолога для дитини 3 роки, швидше всього потрібно лікувати зуби, жаліється на біль в зубчику(
І може хто знає, це тільки під наркозом лікувати потрібно?
Шукаю стакан• 22 марта 2024
Краще під загальним, але якщо дитинку можна вмовити - один раз спробуйте так.
Я своїх дітей лікувала від 2, 9 років .
І ми тримали вдвох.
Я і чоловік , без асистента.
Одна дитина ніц не боїться , а інша дуже ляклива.
Тому не вгадаєш.
Я своїх дітей лікувала від 2, 9 років .
І ми тримали вдвох.
Я і чоловік , без асистента.
Тому не вгадаєш.
Не гавкаю- но охраняю• 22 марта 2024
Мультидент. Більш виважених, спокійних і професійних лікарів я не зустрічала! Седацію робили там і переробляли ’роботу’ криворуких лікарів.
Сизоока бестія
• 22 марта 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Дорого. Клініка Дубнової. Там просто феї
Доброї ночі. Не знаєте, зуб почав реагувати на солодке, це карієс? І ще питання, там тільки під наркозом лікують?
Освічую темряву• 22 марта 2024
Ответ дляСизоока бестія
Ні, там не тільки під наркозом. В мене особлива дитина то їй лікували у ві сні.
Поки я чекала в сусідній кабінет прийшов хлопчик трьох років. Лікар з ним хвилин 15 розмовляла,показувала інструменти,катала на кріслі але він ні в яку. Встали і пішли. Через п´ять хвилин повернулись і все тихенько полікували. Навіть вирвали один зубчик. Це мені так запам´яталось. Малий вийшов веселий і з іграшкою.
Сизоока бестія
• 22 марта 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Дякую, що поділилися відгуком
Элька-Карамелька• 22 марта 2024
В два роки почався у дочки карієс на передніх зубах, помазали сафорайдом, це типу срібла, але краще, теж плакала, але це дуже швидко. Так, стає чорний колір, але тримається досі, вже скоро 6 років, чекаємо поки випадуть. З 4 років дала лікувати за іграшку зуби, лікує досі, не боїться зовсім.