Масяня Я• 22 марта 2024

Харків. Блекаут.

Світла немає. Води немає. Опалення немає. Інтернет є, ура.
Мьіжебратья нас не зламають, вижевемо, не вперше.
alyona_niki• 22 марта 2024
Ответ дляLotusA
Нам уже свет дали , 2.5 часа назад, но не у всех ещё есть
На НД еще нет, проспект Григоренка (

felin• 22 марта 2024
Ответ дляkissaniya
В смысле??? Вихола которая всем мозг выела из-за языка - из Польши?
Удалено администрацией...
kissaniya• 22 марта 2024
Ответ дляfelin
Удалено администрацией...
Боже яке дно. Співчуваю вам. Ну то вже допомогати ж не треба- можно знов дружити
kissaniya• 22 марта 2024
Ответ дляfelin
Удалено администрацией...
Ви тоді виїхали?
felin• 22 марта 2024
Ответ дляkissaniya
Ви тоді виїхали?
Так, ми виїхали, у березні 2022. Повернулися через рік, але на Захід України.
Дітям тут краще:).
kissaniya• 22 марта 2024
Ответ дляfelin
Дітям тут краще:).
Звичайно краще!)
felin• 22 марта 2024
Ответ дляkissaniya
От, саме дно.
За мову ми не одноразово з нею тут сперечались.
При чому я їй писала, що мій батько російськомовний вже інвалід війни, травмований під час оборони Бахмуту не може вивчити мову нормально, якщо нервує то говорить лише російською. Чи має хтось моральне право йому говорити щось про мову?
Виявляється має Віхола, яка зростала у західній області в україномовній родині, плюс до щей виїхала до Польщі...
LotusA• 22 марта 2024
Ответ дляalyona_niki
На НД еще нет, проспект Григоренка (
Как то частями дают.
Я немного дальше и свет есть 3 часа уже
kissaniya• 22 марта 2024
Ответ дляfelin
От, саме дно.
Меня взагалі бісять люди які чомусь одного ранку вирішили що мають право комусь чимось дорікати, повчати.
А щодо мови. То мені одного разу допомогла німа дівчина , яка мене витягнула з моїми милицями по сходах наверх. Без жодної мови просто взяла й допомогла.
Мені знається це універсальна мова. Мова допомоги

felin• 22 марта 2024
Ответ дляkissaniya
Ви мені так влучно навели приклад:)
Саме зі зламаною ногою лежу😂.
Так, головне бути людьми, які можуть допомогти, а не у ложці води втопити за будь-що.
kissaniya• 22 марта 2024
Ответ дляfelin
Ви мені так влучно навели приклад:)
Саме зі зламаною ногою лежу😂.
Йоханий!... я рік тому) видужуйте!
felin• 22 марта 2024
Ответ дляkissaniya
Йоханий!... я рік тому) видужуйте!
Дякую .
Циля_Шниперсон• 22 марта 2024
Ответ дляkissaniya
З німеччини, а чоловік- русня
kissaniya• 22 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
З німеччини, а чоловік- русня
Ппц
Циля_Шниперсон• 22 марта 2024
Ответ дляkissaniya
Ппц
Удалено администрацией...
Анче• 22 марта 2024
Ответ дляДаксо
Я как жительница донбасса большую часть жизни (родилась в Луганской области) скажу что бамбасс нужно бомбить как и белгород. Чтобы поубивать как можно больше предателей Украины.
Удалено администрацией...
Даксо• 22 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Удалено администрацией...
По моему наоборот все не из Украины как раз в большинстве пишут как они удачно свалили.
forumchanka• 22 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Удалено администрацией...
Olga_Ololoeva• 22 марта 2024
Девчата, центр, алексеевка, пп есть свет уже где-то

SVKisa• 22 марта 2024
Ответ дляГО_1983
Ну так езжайте в Германию
Я не хочу в Германию. Это раз. У нас закрыты границы - это два.
Polar_ligts• 22 марта 2024
Дівчатка, тримайтесь, мої любі!
impossibilia non sunt• 22 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
З німеччини, а чоловік- русня
а дети есть у них? как еще никто не додумался написать про кацапское отродье, и как она это переживет
автор Катря Харківська • 22 марта 2024
Ответ дляOlga_Ololoeva
Нету
Olga_Ololoeva• 22 марта 2024
Ответ дляКатря Харківська
Нету
Печаль
Русня говно
Радует, что наших людей не сломать
Я в школе танцев работаю. Так люди что сегодня были, что на завтра пишутся чтоб заниматься)
sky-fly• 23 марта 2024
Цілий день сьогодні в роботі і думками повертаюсь до усвідомлення як же в Харкові сьогодні тяжко. Замовили там товар і розуміємо, що прийдеться почекати. Але то не страшно, бо людей дуже шкода((( тримайтесь, я реально пишаюсь Харків´янами, бо мало кому випало стільки скільки їм
vihola• 23 марта 2024
Ответ дляfelin
Удалено администрацией...
vihola• 23 марта 2024
Ответ дляfelin
Удалено администрацией...
OL@• 23 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
З німеччини, а чоловік- русня
Удалено администрацией...
арина-ветерок• 23 марта 2024
Нажаль світла і опалення так і немає, все ще чекаємо.
Дуже жаль запасів в морозилці. Поки що її не відчиняли, але знаю що більш ніж дві доби не протримаються.
vikohka• 23 марта 2024
Ответ дляарина-ветерок
продeржится. у нас лeтом пять днeй нe было свeта, оба xолодильника выдeржали.