Масяня Я• 22 марта 2024
Харків. Блекаут.
Світла немає. Води немає. Опалення немає. Інтернет є, ура.
Мьіжебратья нас не зламають, вижевемо, не вперше.
alyona_niki• 22 марта 2024
Ответ дляLotusA
Нам уже свет дали , 2.5 часа назад, но не у всех ещё есть
На НД еще нет, проспект Григоренка (
Ответ дляkissaniya
Боже яке дно. Співчуваю вам. Ну то вже допомогати ж не треба- можно знов дружити
От, саме дно.
За мову ми не одноразово з нею тут сперечались.
При чому я їй писала, що мій батько російськомовний вже інвалід війни, травмований під час оборони Бахмуту не може вивчити мову нормально, якщо нервує то говорить лише російською. Чи має хтось моральне право йому говорити щось про мову?
Виявляється має Віхола, яка зростала у західній області в україномовній родині, плюс до щей виїхала до Польщі...
Ответ дляfelin
От, саме дно.
Меня взагалі бісять люди які чомусь одного ранку вирішили що мають право комусь чимось дорікати, повчати.
А щодо мови. То мені одного разу допомогла німа дівчина , яка мене витягнула з моїми милицями по сходах наверх. Без жодної мови просто взяла й допомогла.
Мені знається це універсальна мова. Мова допомоги
Ответ дляkissaniya
Ви мені так влучно навели приклад:)
Саме зі зламаною ногою лежу😂.
Так, головне бути людьми, які можуть допомогти, а не у ложці води втопити за будь-що.
Саме зі зламаною ногою лежу😂.
Циля_Шниперсон• 22 марта 2024
Ответ дляkissaniya
В смысле??? Вихола которая всем мозг выела из-за языка - из Польши?
З німеччини, а чоловік- русня
forumchanka• 22 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Удалено администрацией...
impossibilia non sunt• 22 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
З німеччини, а чоловік- русня
а дети есть у них? как еще никто не додумался написать про кацапское отродье, и как она это переживет
Ответ дляOlga_Ololoeva
Девчата, центр, алексеевка, пп есть свет уже где-то
Нету
Olga_Ololoeva• 22 марта 2024
Ответ дляКатря Харківська
Нету
Печаль
Русня говно
Радует, что наших людей не сломать
Я в школе танцев работаю. Так люди что сегодня были, что на завтра пишутся чтоб заниматься)
Русня говно
Радует, что наших людей не сломать
Цілий день сьогодні в роботі і думками повертаюсь до усвідомлення як же в Харкові сьогодні тяжко. Замовили там товар і розуміємо, що прийдеться почекати. Але то не страшно, бо людей дуже шкода((( тримайтесь, я реально пишаюсь Харків´янами, бо мало кому випало стільки скільки їм
арина-ветерок• 23 марта 2024
Нажаль світла і опалення так і немає, все ще чекаємо.
Дуже жаль запасів в морозилці. Поки що її не відчиняли, але знаю що більш ніж дві доби не протримаються.