Масяня Я• 22 марта 2024
Харків. Блекаут.
Світла немає. Води немає. Опалення немає. Інтернет є, ура.
Мьіжебратья нас не зламають, вижевемо, не вперше.
арина-ветерок• 22 марта 2024
Ответ дляMrsQueen
Тема вообще про блэкаут в Харькове. Послушала Терехова. Действительно все серьёзно. Не работает практически ничего, включая номера экстренных служб. Если учесть количество людей в Харькове, то все очень серьёзно.
Выяснение проблем на каком языке говорят люди , которые оказались в беде поможет им?
Или может спросим у 1000 шахтёров в Днепропетровской области, которые остались под землёй, на каком языке они общались в забое?
Все буде добре, наші енергетики герої, Салтівка поки що без світла, але в інших районах потроху з´являється.
арина-ветерок• 22 марта 2024
Ответ для vihola
Дуже прикро, що кацапам вдалось велику частини України русифікувати. Якщо досі не настав час це виправляти, то коли?
Відчепіться від людей хоч сьогодні, майте совість.
Ответ дляарина-ветерок
Ви брешете, мені 50+ років, з народження живу в Харкові, мову і укрліт у нас в школі навчали краще, ніж у центральній Україні, ніколи слова кривого до україномовних не чула, навпаки захоплювались гарною українською. І в училищі, і потім в інституті було багато молоді з україномовних регіонів, ніколи не було якогось зверхнього відношення до україномовних. З 1989 року працюю з людьми, україномовних небагато, але відсотків 10-15 було в Харкові завжди, ніхто їх не утискав. З кінця 90-х років відсотків 80 , а може й більше шкіл Харкова вчили дітей повністю українською мовою, скрізь, по всьому місту. На кілька мікрорайонів з десятка шкіл одна була російська й до неї ніхто не хотів йти, бо вона була трохи занедбана й вчителі не дуже. Тим паче в 2000-х такого бути не могло. За все життя тільки одного разу чула, як п´яничка до касирки чіплявся, не сподобалась її українська, так то один випадок, дурнів скрізь вистачає. Те що Ви пишите, то неправда.
Удалено администрацией...
арина-ветерок• 22 марта 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Тому що люди скрізь хочуть бути як усі, не вирізнятися від більшості. Та й важко у зрілому або похилому віці в побуті розмовляти не тією мовою, якою думаєш. Мову знають всі чудово, бо в школі всі вчили, одиниці понаїхавших в зрілому віці з рашки не знають, але вони вже пенсіонери глибокі. По потребі на роботі, в магазинах всі прекрасно користуються українською, а вдома, в побуті поки що ні. Але молодь, якій біля 20 років багато хто попереходив, і з рідними тільки українською спілкуються, в них на щастя вже нема комплексу меншовартості. Лагідна українізація робить свою справу. В дитсадку, в школі змалечку українська, то діти й молодь сприймають її вже краще за російську. А батьків і бабусів вже не переробити, та це й не дуже потрібно.
Харків, тримаймося, ми найкращі і найсильніші, і так буде завжди!
арина-ветерок• 22 марта 2024
Ответ дляXlimit
Тему засрали. Харьков, как вы? Еще вопрос про Бурштынскую ТЭЦ, на что влияет ее отключение? Я так понимаю, вчерашний обстрел по Киеву тоже был нацелен на энергетику?
Твари везде по энергетике били, не понятна только цель. Слить миллионы, чтобы оставить без света мирное население? Слава Богу уже не зима, не замерзнем. Продержимся.
Ответ дляарина-ветерок
Сколько лет было потрачено на строительство Тэц, Гэс..сколько жизней они забирают ежедневно, сколько разрушений. Раковая опухоль земли. Лекарство еще не нашли.
Ответ для vihola
Відповідь до фєєчки, яка зневажливо обізвала західні області бідними.
Бідна вся Україна, яка століттями потерпає від російської агресії.
Де це я вас обізвала, нагадайте
Від того що я написала, що наші підприємства будували всі національності і мова була російська, може ви ще розкажете чому в шахтах на Волині російська?
Ответ дляXlimit
вчорашній був націлений на ГУР, а от наступними днями скоріше за все буде по енергетиці
Ответ дляKittu2008
Так дівчинка краще українською , нІж російською розмовляла
Хочу познайомитися з цією дівчиною. Тому що я з Ківшарівки тільки півтора року тому вивезла батьків, українською ніхто не розмовляв. Все оточення, все-все російською. У місцевих жителів, які ще ходити в селі в українську школу ще виходило розмовляти суржиком. Тому я вам не вірю, написати можна що завгодно
Ответ для vihola
Наші підприємства від росії не відірвалися і завжди приймали замовлення. Наш гігант промисловості 51% належить росіянам, а 49 Ахметову
Ответ дляЕленка14
Юля звать її 1988 р.н, дівочу не пам‘ятаю. Її матір продавець
Ответ дляklux
офигеть, каким образом тема про Харьков превратилась в очередной мовный срач?
Харьковчане, вам сил и терпения (((( Нам только частично свет вырубили по городу, это такие мелочи по сравнению с вашей ситуацией
Бо патріотки які багато років як виїхали знають, що і як нам робити у цих реаліях.
Жираф большой, ему видней...
L-i-s-a-92af• 22 марта 2024
Ответ дляMrsQueen
’Навіть минулої зими атаки на нашу енергосистему не були настільки великими, як цієї ночі’, — заявив Очільник ’Укренерго’ Кудрицький
У багатьох регіонах є обмеження електропостачання, але вони ’контрольовані’.
У Харкові - найважче, там окупанти намагались знищити фактично усі основні енергетичні об´єкти, які живлять місто. Без електроенергії близько 700 000 харківʼян.
На данний момент енергосистема України отримує аварійну допомогу з Румунії, Словаччини та Польщі.