Кривая спроса• Изменено 24 марта 2024

Дами, які тут доводять, що слідкуть за фігурою і мають дітей, ви для

себе окремо готуєте , чи дітей і чоловіка підсадили на ваші дієтичні харчування?
Я мало вірю, що СЕРЕДНЬОСТАТИСТИЧНА жінка , маючи двох дітей і чоловіка, яка працює, ВИГОТОВЛЯЄТЕ ОКРЕМО страви ?
І, так, про ресторан щодня не розказуйте, бо по темах бачу, які тут ’багачі’...
Моя думка, за фігурою може слідкувати жінка без дітей, або ж з дітьми, то від природи просто худа (знаю таких) , ну, і та слідкує, якій пофіг , як харчуються діти і чоловік, а і ще та, яка дуже хоче вийти заміж.
Прошу викладати свої думки,, шодо порушеного питання. Як думаєте?
Хвильоватиша• 24 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
корисне,але коло печі і плити Ви простояли не 15 хв,, як тут пишуть а потратили досить особистого часу у вихідний на кухню, як я і писала в старпості
Ну ,давайте посчитаем.
Омлет 10 минут
Суп -еще 10 минут активной готовки (в заморозке были пассерованные овощи и фрикадельки)
Запеканка -минут 15 (тыквенный пюре делал и замораживал муж, ещё осенью)
Кролик -обмазать специями и засыпать замороженные овощи, ну пусть ещё 10 минут.

Хотите сказать, если бы я жарила котлеты , лепила вареники , то это было бы быстрее? И какое отношение калорийность еды имеет к затратам времени?

Хвильоватиша• 24 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
Ви ж пишете , що сім’я на ПП. Про такий тип жінок я писала в старпості; підсадили сім’ю на ПП.
Семье тоже не нужны лишние кг
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Вот вам фото 35-летней женщины, у которой не только муж, но и ребенок.
Дякую, зрозуміло. Я сама така в 35 була
Налитое яблочко• 24 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
Дякую, зрозуміло. Я сама така в 35 була
А она в 20 была не такой. А что бы стать такой как сейчас работала над собой ежедневно.
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляХвильоватиша
Ну ,давайте посчитаем.
Омлет 10 минут

Так, але Ви не порахували час прибирання, після кожного блюда, складання посуду в посудомийку, або миття вручну , дивлячись,, що у Вас.Потім час на приготування і витягування блюда з духовки і закладанняя іншого, чи в мультіварку. Словом багато дрібниць,, які додаться
Налитое яблочко• 24 марта 2024
Ответ дляХвильоватиша
Ну ,давайте посчитаем.
Омлет 10 минут

Вы ничего автору не докажите. Даже не тратьте свое время. У нее уже сформировалось мнение, что правильное диетическое питание могут себе позволить только те, у кого нет мужа и детей.
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Ми не про фігуру дами на фото. Якщо на фото Ви, тоді поділіться сімейним харчуванням. Якщо не Ви, то розмовляти недоречно

Хвильоватиша• 24 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
А если бы я готовила на всех яичницу с салом, то стол сам протрется, а сковородка сама запрыгнет в посудомойку?
Хвильоватиша• 24 марта 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Я искренне не понимаю , как наличие мужа и ребёнка мешает пользоваться духовкой, а не сковородкой и покупать индейку, а не колбасу и пирожные
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Ви не все дочитали або не зрозуміли про мою думку, там більше .
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляХвильоватиша
Просто Ви написали так легко і швидко по часу написали про приготування блюд,що я так і подумала.
Налитое яблочко• 24 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
Я уже расписала вам свое меню. Но вы сказали, что раз у меня нет детей, значит не имею право принимать участие в обсуждении.
Налитое яблочко• 24 марта 2024
Ответ дляХвильоватиша
Автор этого поста ищет оправдание. Я предложила варианты, вы, другие участники форума, но автору все не то. В таких случаях проще ничего не доказывать. Женщина, которая захочет иметь прекрасную фигуру всегда найдет варианты, тем более запечь рыбу или индейку это самое простое что может быть и по времени экономно.
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую, що не здаєтесь в обговоренні, пам’ятаю по Ваше меню
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Мені докази не потрібні, ця тема і її обговорення вже все довели.
Мотористка• 24 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
його ще треба дістати помити, порізати та прибрати за собою
Так, добре, і скільки часу у Вас займає дістати півогірка і три листи пекінки, помити їх, порізати і вимити дошку з ножем?
Хвильоватиша• 24 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
А что там сложного? Это я и написала с учётом , что нужно протереть стол и сложить посуду в посудомойку