Кривая спроса• Изменено 24 марта 2024

Дами, які тут доводять, що слідкуть за фігурою і мають дітей, ви для

себе окремо готуєте , чи дітей і чоловіка підсадили на ваші дієтичні харчування?
Я мало вірю, що СЕРЕДНЬОСТАТИСТИЧНА жінка , маючи двох дітей і чоловіка, яка працює, ВИГОТОВЛЯЄТЕ ОКРЕМО страви ?
І, так, про ресторан щодня не розказуйте, бо по темах бачу, які тут ’багачі’...
Моя думка, за фігурою може слідкувати жінка без дітей, або ж з дітьми, то від природи просто худа (знаю таких) , ну, і та слідкує, якій пофіг , як харчуються діти і чоловік, а і ще та, яка дуже хоче вийти заміж.
Прошу викладати свої думки,, шодо порушеного питання. Як думаєте?
Сиреневенькая• 24 марта 2024
Не виготаляю,просто генетика така

Анти-анонім• 24 марта 2024
в мене звичайне харчування
і фігура хороша
ИзЮмрудная• 24 марта 2024
В мене ідеальна фігура - шар, гладенька й мʼяка, без гострих кутів
Робот Вертер• 24 марта 2024
А що такого треба готувати окремо? Той же борщ прекрасно вживається при правильному харчуванні. Каші різні, м´ясо.
VitalinkaGL• 24 марта 2024
нет
не готовлю
не ела и не ем то,что они едят.всегда.
моя еда-яйца,рыба,курица,овощи,орехи,молочка.
если они едят и я с ними.
нет-ем отдельно.
теперь ко мне присоединился сын)
Из Виа-гры• 24 марта 2024
У меня вся семья на здоровом питании, так что с фигурой всё в порядке
Самая СоветЧиваЯ• 24 марта 2024
Виготовляє окремо страви?🤣
Худеющая женщина ест три листика салата из пакета, вареное филе курицы и кашку, а, ну еще вареные яйца)
Что из этого надо выготавливать?

автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляАнти-анонім
в мене звичайне харчування
і фігура хороша
Ви якраз відноситеся до тих, які нагороджені природою, я в старпості писала.
сЛАдКОежКА• 24 марта 2024
Завтрак и обед обычно готовлю отдельно себе или ем без гарнира,не ужинаю .Много времени мои блюда не занимают,т.к.максимальео простые и на несколько приемов пищи готовлю сразу,поэтому проблемы нет совсем
З царем в голові• 24 марта 2024
Це більше про харчові звички усієї родини. Якщо мама їсть спаржу і лосось без вкусняшек, то і дітей вона привчатиме до пп. Тим паче дітям необхідні овочі, фрукти, дієтичне мʼясо і т д.
Отчебучкина• 24 марта 2024
никому не кричу и не навязываю свое мнение. Я в прошлом спортсменка, сейчас спортзал на паузе (Днепр), но бег по утрам каждый день, мама двух подростков, с 2015 года вся семья на относительно правильном питании. Для меня питание это не предмет насыщения, это эстетика (торт с соленой карамелью люблю, не отказываюсь). Но копченые продукты и т.д., табу, мы изменили поведение питания и все довольны.
Бентливуман• 24 марта 2024
Нас трое и все питаемся по разному, готовлю каждому отдельно, работаю.
Колгоспниця• 24 марта 2024
Так наоборот же. Та, которой пофиг, как питаются дети и муж, наварит им макарон, картошки, и пусть едят с хлебом. А та, которой не пофиг, будет готовить нормальные блюда и для себя, и для них - с овощами, белком.
курасаны• 24 марта 2024
Автор, розкажу вам секрет як слідкувати за фігурою і не готувати окремо: їсти те, що вся сім´я, але порції невеликі.
Важу 54 кг, дітям 9 і 14 років. Починаючи з 1 року дітей їмо все разом. В нашому меню: котлети, тефтелі, риба, відбивні, тушковані овочі, каші, картопля, макарони, плов, супи. Раз в тиждень можемо замовити піцу, але я не люблю самого тіста наїстися, тому можу взяти собі салат і з ним шматок піцци з´їсти. Але повторюю: мої порції невеликі: на сніданок декілька ложок вівсянки з горіхами і медом і один шматок батону з маслом, яєчня з помідорами з 1 яйця, до неї авокадо два шматочки і тост з маслом.
Тому кількість їжі також відіграє важливу роль. Ніколи не повірю, що ті, хто скидають свій сніданок де 4 яйця, до них ще м´ясо і салат, важать менше 80 кг.
Герцогиня• 24 марта 2024
А щоб схуднути треба обов´язково окремо готувати? Можна просто здорово харчуватись усією сім´єю, особливо якщо діти є.
So_so• 24 марта 2024
У меня все едят, что дам, проблемы нет.
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляVitalinkaGL
нет
не готовлю
не ела и не ем то,что они едят.всегда.
если они едят и я с ними.
нет-ем отдельно.
теперь ко мне присоединился сын)
Коли Ви їсте свою їду,. що в цей час їсть чоловік і син,до того як приєднався до Вас?
Из Виа-гры• 24 марта 2024
Ответ длякурасаны
Если рост 180 и у дамы через день силовые, то конечно тем может быть 80 кг с таким завтраком, и огромный процент мышц
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Виготовляє окремо страви?🤣
Что из этого надо выготавливать?
Що в цей час їсть сім’ худєющей женщині і хто готує ?

курасаны• 24 марта 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Ви багато таких дам знаєте))))?
ПампушОК• 24 марта 2024
У меня в меню варёная грудка, каша, салаты и зелень. Моим запекаю мясо, варю супы-борщи, разные гарниры, сыры, нарезки и т д. Готовлю два раза в неделю. Не перетруждаюсь.
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
тобто додатково до страв, які готуєте на сім’ю , ще й на себе готуєте виходить?
Лялька в колисці• 24 марта 2024
Зараз не худа. Але коли худну, то завжди готую окремо. Інакше на загальному меню схуднути не вийде(не дуже жирне, але багато вуглеводів, для мене це смерть фігурі).
Анти-анонім• 24 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
ні, я просто не їм тазочками
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляЗ царем в голові
спаржа сезонний варіант, що ще їдять діти і чоловік цілий рік, окрім спаржі і лосося?
Налитое яблочко• 24 марта 2024
Автор, а зачем себе выготавливать? Что бы иметь стройную фигуру наоборот нужно есть максимально простую пищу и порой не всегда вкусную.
Моя основная еда это запечённая рыба или мясо нежирных сортов и салат. Иногда вместо салата гречка или рис. Фрукты готовить не нужно. Скажите, вот что тут выготавливать?
Ладно когда лепят пельмени или вареники, выпивают торты, нарезают сложные салаты. А здесь туда-сюда и готово.
Налитое яблочко• 24 марта 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Виготовляє окремо страви?🤣
Что из этого надо выготавливать?
Полностью согласна
автор Кривая спроса • 24 марта 2024
Ответ дляБентливуман
Ого, це ж скільки часу на кухні проводите!
Анти-анонім• 24 марта 2024
Ответ дляНалитое яблочко
навіщо несмачну їжу їсти?
Налитое яблочко• 24 марта 2024
Ответ дляАнти-анонім
навіщо несмачну їжу їсти?
Что бы похудеть.