Я таке знаю• 25 марта 2024

Нут в мультиварке-скороварке. Сколько варить? На каком режиме?

На ночь замочила, но похоже воды мало налила( Уже после прочитала, соо надо 1:4.
А сколько надо воды для готовки?
неДоПриличий• 25 марта 2024
Я на око наливала і варила , якщо не помиляюсь, хвилин 15. Обирала режим тушіння

Ліплю вареники• 25 марта 2024
Без різниці. Її зливати треба все рівно
Усатая полосатая• 25 марта 2024
Заодно спитаю-а якшо гороховий суп, то оця піна, яка при варці гороху утворюється в звичайній кастрюлі, в скороварці як? Не витече і не заллє скороварку? Хтось варив?
Хочу вже давно зварити і боюся цієї піни.
Ёшки_Матрёшки• 25 марта 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Я пробувала варити горох в скороварці- не вийшло, пішло через кришку, хоча його небагато було. До речі, на режимі горох. Не розумію, що не так
ГонУрова дівка• 25 марта 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Була піна,хоча як і у відповіді нижче не багато було гороху..вилилось через кришку