DianaBibizyana• 25 марта 2024

❗️У новому законопроєкті є норма про мобілізацію людей з 18 років, — Разумков

Там прописано таким чином — якщо людина пройде базову військову підготовку у 18 років, то вона отримає військово-облікову спеціальність, стане на облік і це призведе до того, що ТЦК зможуть її мобілізувати у 19 років.
Отакої 🥲
БрЮнЕтОчКа77777• 25 марта 2024
Ответ дляJimson
Ни к кому претензий нет, все хотят жить. Пятидесятилетний механик или электронщик, который служит в ремонтной части, тоже на фронт не рвется. Там свои тарифы, нужно платить. Жить дорого. Право на жизнь нужно регулярно оплачивать.

Рассмотрите функцию на максимуме, набрали еще полмиллиона, вооружили калашматами 1976 года выпуска (ровесниками самих героев) и что толку? Ну вот глобально?

Поигрались в контрнаступ, в высадки на острова Днепра, на левый берег. Прошло три месяца и юниты снова закончились.
Согласна на все 100000. Легко распоряжаться жизнями чужих детей, мужей, братьев, когда детки власть имущих по Европам и США тусят.

Еще год назад была надежда, сейчас не верю. Все только ухудшается с каждым днем(((((
РыжаяЛиса• 25 марта 2024
Ответ дляПиона
Де це такі жахи? Справедоивості ради, були ми недавно у ТЦК в одному з районів Києва. Ніхто чоловіків за руки ноги не хватав. Велика черга була правда. Один аспірант з запізненням приніс відстрочку. Йому сказали, що на цей раз закриють очі, а в наступний раз буде штраф, якщо запізниться. Ніхто насильно на фронт не хватав. Лікарі нормально відносились.
Могу вам точный адрес написать нашего ТЦК. Там все точно такое же, как писал автор комментария
Jimson• 25 марта 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777

Короля Лемберга, рекордсмена по отлову добровольцев, огорчает ваше недоверие и пессимизм.

Посмотрите в эти глаза, ну разве они могут лгать?

Принцы должны быть в Лондоне, рабы в окопе. Все правильно, я считаю.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 марта 2024
Ответ дляPANTERA_KET
С 16 давайте, с получением паспорта
З 14. Айді в 14 отримують.
unser• 25 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
С такой мамашей и врагов не надо
Там не мамаша, там сын очень депресует в чужой стране.
Мелитрисса• 25 марта 2024
Ответ дляRabbit2012
Як їх рознести? Обманом визивають у те тцк. Зачиняються двері на замок і талончик. Без медогляду не вийдешь, медогляд пройшов, на тобі бойове розпорядження і з тобою поруч виростає чувак одразу зі зброєю Ставлення , як до скоту ( да я, да ти, ухилянти, сволота і т.п) баби медичкі просто як у часи СС. Хлопців 21-23 майже всіх повитягували , в кого каіфера. Приносиш відстрочку про магістратуру чи аспірантуру- почекає навчання, вперед в окоп. І ще цей Павлюк має совість захищати отих тцкашників, яким руки розв´язали і які діють , як фашисти. Нехай мене банять але їх матері загиблих та скалічених скоро будуть руками голими душити. Бо , коли вертається дитина без двох ніг у 22 , яка тому воєнкому в свої 22 вже винна, бо мала кафедру , а воєнком навіть не був і за 100км від пекла, є питання до оцих усіх авторів законів і умніків з мордяками і животами тиловими. І до сволоти, яка глотку дере ’ чому не на фронті’ із своїх Еуроп.
Ну что вы, вам же сказали, от депутата толку на фронте не будет, а от сопляка будет конечно.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Так там срок аренды земель , в 25 как раз заканчивается .
У кого арендують?
Пиона• 25 марта 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Напишіть будь ласка хоча б яке місто.
РыжаяЛиса• 25 марта 2024
Ответ дляПиона
Напишіть будь ласка хоча б яке місто.
Черновцы
Пиона• 25 марта 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Черновцы
Дякую.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 марта 2024
Ответ дляОдяг та сумки
а вы думаете убийство путина все решит? На замену то ему зек только остался, что не лучший вариант. а может еще хуже. Там кроме него рашу развалить нужно. Думаю это уже начали делать и скоро путя сыграет в черный ящик.
Емм, а зек це хто?
Carin• 25 марта 2024
Ответ дляJimson
Поверьте, в каждом человеке можно найти что-то хорошее. Красота в глазах смотрящего.

Beauty is in the eye of the beholder
В нашем случае далеко не факт...
Jimson• 25 марта 2024
Ответ дляunser
Подросток отдает себе отчет, что это билет в один конец?

Фарш не провернуть обратно.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 марта 2024
Ответ дляМелитрисса
Ну так по идее большинство из этой молодежи либо служит/служили в армии, либо учится на военной кафедре в универе и их и так мобилизуют до 25, сколько интересно из этого миллиона не служили и не учились? Или этот закон принимают на будущее, потому что на военную кафедру теперь мало кто пойдет?
Я влітку 22 писала, що без учєбки не буде навчання в вузі. Влада завжди попереджає, но мало хто хоче чи може чути. Зе ще тоді сказав, що середній вік першокурсника буде 23-25 років. Пізніше, тобто щас, трохи під коректували, но суть залишилась та ж.
Ну і ще рік тому писала, що будуть проблеми з виїздом після 16 років. Побачите, пройде небагато часу- буде
МАМА НИКИТКИ-2• 25 марта 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
И мне интересно, при чем здесь айтишники?
В тылу более 500 тыс. проф. военных. К ним у дамы претензий нет? Айтишники виноваты?
Щас прискочать жОни відставників, і розкажуть, як вирАботані їх чоловіків-пенсіонери з 40 років
Нина____• 25 марта 2024
’В теме подавляющее большинство адекватных людей, однодумцев’ - подумала я. Пока форумчанка не прискакала. Сейчас ещё подтянутся, уверена, расскажут вам, как вы все неправы)
Мелитрисса• 25 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну у меня иллюзий никогда не было, чем дольше война, тем будет хуже, очередь дойдет до всех, потихоньку отсрочки заберут у всех.
liss• 25 марта 2024
Вывозите детей с лет 16 .. ну как к народу , так и народ должен действовать. По другому нельзя. Их дети у всех зарубежом.
Юлия.net• 25 марта 2024
Ответ дляПиона
Рознесуть. У мене двоє 17 річних, якщо до них товстий ТЦК руки простягне, я краще сяду, але дітей те дам.
А от як ви це плануєте робити, поділіться думками, бо я так теж про себе можу думати, по факту просто ховати дитину у підвалі десь
МАМА НИКИТКИ-2• 25 марта 2024
Ответ дляМелитрисса
Справа не у відстрочки. Так буде не тільки під час війни. Зміни підготовлені до багатьох законів. І зміни дуже не райдужні.
Але поки багатодітних не чіпають. Навіть виїзд не закрили. Я не розумію, чим багатодітні від 18 літніх відрізняються? Чого діти в країні закриті, якщо за сьогоднішніми законами в них мінімум 9 років відстрочки
МАМА НИКИТКИ-2• 25 марта 2024
Ответ дляliss
Після 16 виїзд буде через військкомат. Зміни також підготовлені. Но вони не в законі про мобілізацію
liss• 25 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Значит в 15 .. как раз зарубежом и школы позаканчивают .
Мелитрисса• 25 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
При не хватке людей и до многодетных доберутся рано или поздно. А не выпускают после 18, потому что понимают, что они не вернутся, думаю что придет тот день, когда с 16 перестанут выпускать.
Pole• 25 марта 2024
Ответ дляСоната любви
Місце ухилянтів — концтабори та штрафбати, — командир відділення 92 ОШБр.

Найгірше, що мене бісить в Україні — це не олігархи і мажори, не колективне заперечення прав людини, не корупція і не дармоїди-правоохоронці та навіть не срані русскоязЬІчніки-активісти, а й...ні ухилянти. Ухилянти — це також і кнопкодави, які з політичних або особистих мотивів ухиляються від свого обовʼязку встановити чіткі правила, щоб закрити дірки для ухилянтів і почати переслідувати їх за законом, — написав Маслов.
От, а ви, люди, донатьте таким, останні гроші віддавайте!
МАМА НИКИТКИ-2• 26 марта 2024
Ответ дляМелитрисса
Допоки вони до них доберуться тисячи дітей позбавлені права закінчити навчання в вузах. Більшість закордонних вузів повідчисляли наших студентів. Зато багатодітні - вільні птахи
Мелитрисса• 26 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да, так и есть.
Киев_Елена• 26 марта 2024
Ответ дляЮлия.net
Годами в подвале сидеть будет? А как учится/работать?
tala-li• 26 марта 2024
Ответ дляМелитрисса
Ребрик придется четвертого рожать
Pole• 26 марта 2024
Ответ дляWendy Rhoades
а що 25-річних вже не так шкода?
Ця проблема болюча у всіх відношеннях.
Так у 25-річних теж є матері, і у 30-річних.
Якщо підніматися, то всім.
Pole• 26 марта 2024
Ответ дляОдяг та сумки
зачем мне знать ваше мнение? Если вы пишите мне первая? Ваше мнение государство думаю не учтет) реально смотрите на жизнь
Питання в тому, нафіга тоді така держава. Не держава, а суцільний концтабір для безправних рабів.