Рубаю олівлє• 25 марта 2024
Дитячий гінеколог
Хто водив дівчаток на огляд,як проходить огляд?
Малій 11 ,співпало з критичним днями. Хоч кінець ,але ж ідуть ще.
Будуть робити якийсь огляд,і як він в такому віці проходить?До чого підготувати дитину.?
З царем в голові• 25 марта 2024
Навіщо в 11 років вести дитину ? Її щось турбує ? По перше подивитися нормально не зможе аи самі повинні це розуміти. Якщо щось турбує то мабуть узи треба робити
Сіґеле-міґеле• 25 марта 2024
Якщо нічого не турбує, то огляд на кріслі такій малечі не роблять.
Мені фахівець казала, що прийде донька, коли почне жити статевим життям.
З царем в голові• 25 марта 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так і раніше було . Але це щось нове в 11 років якщо нічого не турбує. Жах
Сіґеле-міґеле• 25 марта 2024
Ответ дляЗ царем в голові
То, думаю, консультація, а не огляд.
Зараз нічого не змінювалось останні роки.
Свезло так свезло• 25 марта 2024
Вот мне как врачу интересно- зачем вы тянете ребенка к гинекологу??? Хотите, чтоб она стресс получила на всю жизнь?
кураГАЛЯ• 25 марта 2024
Ответ дляСвезло так свезло
А у дівчаток не буває проблем ніколи взагалі? У незайманих?
З царем в голові• 25 марта 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Автор- троль, вброс сделала и тю тю, не пишите ей
Мужик педофил скорее всего развлекается
Свезло так свезло• 25 марта 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А какие у автора проблемы?
Свезло так свезло• 25 марта 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Мужик педофил скорее всего развлекается
Скорее всего
З царем в голові• 25 марта 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Скорее всего
Нужно вообще ничего не комментировать.. в оподррбностях ему обьясни. Вот пускай у гинеколога узнает подробности...
кураГАЛЯ• 25 марта 2024
Ответ дляСвезло так свезло
А какие у автора проблемы?
Та я ж кажу, напевно плановий огляд у школі чи ще кудись )
Взагалі я також проти дитячих оглядів для ´галочки´, але на моє здивування виявилося, що проблеми по-дівочому можуть бути навіть у незайманих, в міоми взагалі хворобою монашок називали.
Рубаю олівлє
• 25 марта 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Турбує,дуже сильні критичні дні,з болями
Рубаю олівлє
• 25 марта 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Хто сказав що не турбує?
Якби не потрібно було я б не зверталась.
Рубаю олівлє
• 25 марта 2024
Ответ дляСвезло так свезло
В сенсі троль?
Ви нечули що є різні патології по гінекології,які лікують з раннього віку,може і з дитячого...
Рубаю олівлє
• 25 марта 2024
Ответ длякураГАЛЯ
В доньки моєї сестри синехії з 6 років,це потребує дитячого гінеколога.І вони лікують дитину.
Але в них інша причина,тому вона не знає як будуть проводити консультацію у моєї дитини.
Рубаю олівлє
• 25 марта 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Блін ,создала тему на свою голову.
Незнала що тут збоченці є.
кураГАЛЯ• 25 марта 2024
Мала болі у підлітковому віці також. Сильні, і крововтрату не малу. Спочатку но-шпа допомагала, потім анальгін, потім солпадеїн, і все одно погано було, ледь додому йшла, а потім пройшло само...не знаю в чому причина була, з болями не зверталась, мама казала, що то нормально) але я б свою дитину проконсультувала хоча б теоретично.
Рубаю олівлє
• 25 марта 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Я хочу проконсультуватись у лікаря, лікар може направити на УЗД дитину.
Огляду як такого я недумаю що буде.
Можливо живіт пропальпує.
Дивно що жінки так реагують на дит.гінеколога,адже кожна повинна піклуватись про своє здоров´я,а тим паче дитини.
Огляду як такого я недумаю що буде.
Можливо живіт пропальпує.
кураГАЛЯ• 25 марта 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Огляду як такого я недумаю що буде.
Можливо живіт пропальпує.
Огляду як такого я недумаю що буде.
Можливо живіт пропальпує.
Лікар може зовні подивитися, в середину не буде. Нехай закінчаться місячні і ведіть. Для УЗД сечовий міхур наповнений повинен бути, бо його ж поверху робитимуть. Воду нехай п´є до, з собою пляшку води.
пьЯНА• 25 марта 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Огляду як такого я недумаю що буде.
Можливо живіт пропальпує.
Огляду як такого я недумаю що буде.
Можливо живіт пропальпує.
Ну пощупают и на кресло тоже усадят
Рубаю олівлє
• 25 марта 2024
Ответ дляпьЯНА
Ну пощупают и на кресло тоже усадят
Ви з власного досвіду пишите,чи аби ляпнуть?
Рубаю олівлє
• 25 марта 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Дякую за пораду.
Я цього незнала,прислухаюсь.