Маю рацію• 26 марта 2024
Мамі при короні назначили ацц і амброксол
Кому ще назначали так? Я читаю інструкції і не розумію для чого 2 практично однакових засоба... Дозування Ацц теж не сказали... Який кращий? Дівчатка, підкажіть, будь-ласка, хто що знає по ліках при короні( кашель нападами і не завжди продуктивний).
П.с.Вибачте за сумбур.
Маю рацію
• 26 марта 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
девясил заваривать. по укр.- оман.
Дякую, зараз гляну
Мальчижка• 26 марта 2024
Может это препараты выбора или то, или то? Одновременно точно не пила бы.
Маю рацію
• 26 марта 2024
Ответ дляМальчижка
Так, а який кращий на Вашу думку?
Мальчижка• 26 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Так, а який кращий на Вашу думку?
Не знаю, думаю без разницы. Оба муколитики, если не ошибаюсь. Я сейчас Тос-Май принимаю при не особо продуктивном кашле, мне подходит, но это самолечение.
На пів ставки• 26 марта 2024
Мені призначали кверцетин, цинк, віт. Д і С і магнікор. Жодних відхаркувальних.