Тану на сонці• 26 марта 2024
Замовлення з волмарт
Хочу замовити вперше через міст експрес. Підкажіть, яка ціна доставки? За що ще оплатити потрібно? Скільки часу доставка?
Чорт і Шо• 26 марта 2024
волмарт здається не приймає українські карти, треба, щоб хтось купував американською картою
Мамина квіточка• 26 марта 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Приймає
Губи до вух• 27 марта 2024
В Міст зайдіть та гляньте їх тарифи. Порахуйте, звідкіля ми можем знати вагу, вид доставки.
Сам Волмарт не всім дається, пробуйте.