Жерица ночи• 26 марта 2024

Еееееееееее мы едем на евро 2024 ураааааааа

На привозе• 27 марта 2024
Ответ дляКупи слона
На нас рашисти збираються наступати знову. А наші хернею займаються, як завжди. Як не Євробачення, так футбол. Дуже зараз важливо і потрібно.
а до сьогодні вони відступали?

Купи слона• 27 марта 2024
Ответ дляНа привозе
а до сьогодні вони відступали?
Ну якщо дивитися телемарафон, то так.
Але зараз все дуже кепсько у нас на фронті. А рашисти посилюють свої сили, вони готуються знову до наступу. І саме цікаве, що мало де про це говорять. Як перед війною було, шо потрібно було до цього готуватися, укріплювати свої позиції, попередити людей. А президент наш дороги робив.👍 Так і зараз, ми в повній дупі, зато ми їздимо на Євробачення і тд. Країна, яка перебуває у стані війни. Виділяє кошти на Євробачення для двох куриць, хоча моя собака краще виє, ніж вони співають. Їм виділяють не памʼятаю скільки лямів 7 чи 8? А в бідних ВПО забирають 2000 грн. О це, круто.
На привозе• 27 марта 2024
Ответ дляКупи слона
Ну якщо дивитися телемарафон, то так.
то якщо в нас кепсько на фронті, то рашисти відступають чи наступають?
Купи слона• 27 марта 2024
Ответ дляНа привозе
Наступають. Ну нічого, вони коли будуть наступати знову на Київ (не дай Бог) ми будемо співати «З нами мама Тереза…»
На привозе• 27 марта 2024
Ответ дляКупи слона
наступають і знов будуть наступать?
то в чому різниця
Купи слона• 27 марта 2024
Ответ дляНа привозе
наступають і знов будуть наступать?
то в чому різниця
Як кричать тут на порадниці «Не на часі» зараз Євробачення та Євро-2024. Краще, ці кошти направили б в інше русло. Військовим на фронт наприклад, або людям які втратили житло.
На привозе• 27 марта 2024
Ответ дляКупи слона
я питаю, якщо зараз наступають, то як можуть одночасно знов наступать?
КоКоКоКоКоКо...• 27 марта 2024
Круто пзд. Хтось вмирати має, хтось гастролює. Не даром в Польші кажуть у вас не війна, а цирк на кольосіках
Пургену мне• 27 марта 2024
Жаль что война от этого не закончится. Всегда футбол считала бессмысленным действом. А сейчас тем более, вот выиграли - непонятно, как может это помочь людям, стране…

Мелочунь• 27 марта 2024
Ответ дляПургену мне
Чем больше Украины в новостях по любому поводу, тем больше в других странах помнят о её существовании. И психологически люди любят поддерживать победителей всегда. Мы и так проигрываем информационную войну раше везде, победы в спорте - отличный способ получить поддержку европейцев.