Мурка в бурке• 28 марта 2024

ТЦК не тільки роздають повістки

ТЦК не тільки роздають повістки, а й виконують бойові завдання та збивають шахеди в мобільних вогневих групах, — Полтавський обласний ТЦК (https://news.liga.net/ua/politics/news/ttsk-tezh-v...)
автор Мурка в бурке • 28 марта 2024
Військовослужбовці територіальних центрів комплектування (військкоматів) виконують бойові завдання у складі зведених підрозділів та мобільних вогневих груп. Про це повідомили у Полтавському обласному ТЦК.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини
У повідомленні йдеться, що ТЦК є складовою Збройних Сил України, а туди переводять бійців, які не можуть воювати на фронті за станом здоров´я.
Водночас інших військовослужбовців ТЦК переводять в бойові підрозділи, вони виконують бойові завдання у складі зведених підрозділів, а також мобільних вогневих груп протиповітряної оборони.
Зазначається, що у ТЦК є й цивільні, які не мають форми та зброї.
Раніше командир третьої окремої штурмової бригади полковник Андрій Білецький заявив, що мобілізований солдат якісно воюватиме у разі гарної підготовки та довіри до керівництва.
Список нововведень щодо нового мобілізаційного законопроєкту можна прочитати тут. Однак деякі можуть змінюватися з урахуванням відповідних поправок.
Про те, як профільний комітет опрацьовував законопроєкт, читайте тут.
Нардепи повідомили, що на цей час ’дуже важко’ спрогнозувати, коли саме буде завершено розгляд поправок до нового мобілізаційного законопроєкту, залишилося опрацювати 2190 поправок.

РыжаяЛиса• 28 марта 2024
Да-да, мы очень верим тцкашникам😁
Циля_Шниперсон• 28 марта 2024
Удалено администрацией...
Циля_Шниперсон• 28 марта 2024
каждый божий день на метро Зверинецкая ( бывшая Дружбы народов) стоят лбы с папочками, в количестве не менее 12 особ и пристают к мужчинам.
И это только одна точка в Киеве. Утром раненько уже на работке. Ночью с пулеметами за шахедами охотятся, а с утреца уже отливаливают ктобы вместо них на нолик отправился.
зорi• 28 марта 2024
В стране война.Рашисты пришли на нашу землю убивать,насиловать наших детей.Грабить,пытать,издеваться.ТЦК обязаны вручать повестки,люди обязаны иметь документы и знать законы.Кто как может помогать фронту.А сепарам и ждунам-уезжайте на болота пока не поздно.Тролям-меняйте методички
Корабельная Сосна• 28 марта 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Да-да, мы очень верим тцкашникам😁
Верьте лучше в крем после бритья, это вам ближе
NastYulya• 28 марта 2024
Ответ длязорi
А что обязаны делать вренкомы , депутаты , министры , их отпрыски , и прочий высокопоставленный биомусор ? Кроме как богатеть у них есть еще какие обязанности ?
Корабельная Сосна• 28 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Удалено администрацией...
И повернулся язык такое сказать
Апель-синка• 28 марта 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Да-да, мы очень верим тцкашникам😁
Да, воюют на передовой, конечно же. Потом покажут удостоверения и льготы себе нарисуют боевые

Корабельная Сосна• 28 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Удалено администрацией...
Вам лучше от орка понести?
Если тцк не подходит?
Ишь ты,какая переборчивая .могли бы своей стране помочь.
frumoasa17• 28 марта 2024
Що тільки не придумають, щоб відмазати цю банду на бусіках
Збивають підрозділи ТрО, що ще залишилися і інші підрозділи, але не ці. Вони не такі
Корабельная Сосна• 28 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
То вы другой банды не нюхали
Корабельная Сосна• 28 марта 2024
Ответ дляАпель-синка
Извинитесть перед служащими тцк.
Да,как привселюдно оболгали,так и при всех извинитесь.
Прямо в этой теме.
Апель-синка• 28 марта 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
Извинитесть перед служащими тцк.
Прямо в этой теме.
Уже бегу извиняться, адрес не подскажете?
Корабельная Сосна• 28 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Поблагодарите сейчас,прямо в этой теме, тцк за то,что вы вы живёте дома,находитесь в тепле и сытости во время войны.
NastYulya• 28 марта 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
Извинитесть перед служащими тцк.
Прямо в этой теме.
Им её извинения не нужны. Им привычнее деньгами ))
Mystery -ing• 28 марта 2024
На тцк немає управи, бо це ЗСУ, а ЗСУ мають лише дисциплінарне покарання. Звідси і такий треш з порушенням Закону з їх боку.

Поліція закриває на це очі- бо війна ж (списати все на неї можна). Але коли їм хочуть вручити повістки - так вони кажуть - що це порушення конституційних прав
Корабельная Сосна• 28 марта 2024
Ответ дляNastYulya
Это вам от орков выгоднее деньгами.
Тут немного другое.
У нас моральная составляющая.
Корабельная Сосна• 28 марта 2024
Ответ дляАпель-синка
Подскажу.
Прямо здесь,на советцице

frumoasa17• 28 марта 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
То вы другой банды не нюхали
І це дуже добре. В моїй країні не крадуть чоловіків серед вулиці, не б´ють їх, не грузять одного за руки і ноги в бус. Прекрасно.
Корабельная Сосна• 28 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
Не треба на мою країну тут бруд лити.
Ідіть собі з Богом.
Апель-синка• 28 марта 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
Подскажу.
Прямо здесь,на советцице
Хотите, я Вам тоже подскажу, куда Вам идти?
К себе на кухню, чайнику и плите свои ценные указания раздавать.
NastYulya• 28 марта 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
Не треба на мою країну тут бруд лити.
Ідіть собі з Богом.
Сколько вам платят ?
Корабельная Сосна• 28 марта 2024
Ответ дляNastYulya
Сколько вам платят ?
Вы извинились ?
NastYulya• 28 марта 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
Вы извинились ?
А мне тоже уже надо ? 😂😂😂
frumoasa17• 28 марта 2024
Ответ дляКорабельная Сосна
Не треба на мою країну тут бруд лити.
Ідіть собі з Богом.
Мабуть погано з сприйняттям інформації, якщо для вас країна = ТЦК. На цих ще, як можна лити
Корабельная Сосна• 28 марта 2024
Ответ дляNastYulya
А мне тоже уже надо ? 😂😂😂
Уже,заслужила
Svetrise• 28 марта 2024
тук не только 💩 позор, а еще и так могут
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3510863
все их должностные обязанности на рабочем месте..
автор Мурка в бурке • 28 марта 2024
А что вам кажется странным? Днем ТЦК проводят оповещение, ночью дежурят в мобильных группах ПВО. Все правильно!
РыжаяЛиса• 28 марта 2024
Ответ длязорi
Удалено администрацией...