Сладкий лимончик• 28 марта 2024

Зрозуміла для себе, що який кайф бути без дітей, без чоловіка.

Мені 24 роки, чесно кажучи, ніколи не мріяла про велику сім´ю(чоловік, діти). Мені завжди було комфортно самій. Родичі мені казали, що я дурна, що я нічого не розумію, так як я повинна, я должна подарувати своїм батькам онуків, а потім можу робити, що захочу. Зараз сижу собі спокійно, ніхто мене не чіпає, не мамкає, нікому я не повинна готувати вечерю, ні на кого не маю витрачати свої гроші, не повинна потакати чиїмсь хотілкам. І це прекрасно. Прекрасно, що я можу планувати свої вихідні так як я сама цього хочу, балувати себе частіше, не стояти біля плити. Подивлюсь на деяких своїх пожружок, які повиходили заміж, то все їх життя почало крутитись навколо чоловіка. Подивлюсь на своїх колег, які велику частину зп витрачають на дітей, на одяг для дітей, іграшки і тому подібне. І розумію, що я по справжньому щаслива без оцього всього. Це прекрасно🥰. Всім миру і добра❤️❤️❤️
Жена миллионера• 28 марта 2024

База_птеродактилей• 28 марта 2024
Отпишитесь через 10-15 лет
Гарні диньки• 28 марта 2024
В 24 роки так я теж так думала, коли буде під 30 років тоді захочете щоб мамкало.
Поторописька• 28 марта 2024
Не сміши мої тапки в 24 я ще навіть не думала про сімʼю ( а вона вже стигла розімріяти) ахха трахайся побільше це те що треба в 24 подорожуй набувай знань
неДодекаэдр• 28 марта 2024
Вернётесь сюда через 10 лет и поговорим)
So_so• 28 марта 2024
Так они у Вас есть или нет?
Правильно_Валерчик• 28 марта 2024
ну так і будьте щасливою))
Мона Лиза• 28 марта 2024
вот я в свои 45 сейчас свободна. смотрю на подруг и их выводки- там 3 года, там 7. и вот это все еще на десятилетие с хвостиком.. и так удивительно, что я отстрелялась уже)
автор Сладкий лимончик • 28 марта 2024
Ответ дляSo_so
Так они у Вас есть или нет?
Нема)

автор Сладкий лимончик • 28 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
ну так і будьте щасливою))
І вам бажаю щастя❤️
So_so• 28 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Нема)
Тогда сравнивать сложно
автор Сладкий лимончик • 28 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
Але ж ніхто не зобов´язує мати дітей, відстрілятись, як ви кажете. Це вибір кожного🥰
автор Сладкий лимончик • 28 марта 2024
Ответ дляSo_so
Тогда сравнивать сложно
Я рада , що в мене їх немає. Мені і не потрібно
Мона Лиза• 28 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
ага. верно. дерзайте)
Летала_НаМетле• 28 марта 2024
Ну классно, что вы нашли себя) Мне муж нужен, иначе кто будет обо мне заботиться и обеспечивать? Сама что ли? Нет уж, я не дура. И ребенок нужен, он прикольный, но обязательно нужен хороший частный сад и потом школа с кружками до 19 часов. И тогда нет проблем.
Поторописька• 28 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
Вы даже не ощутили счастья материнства только отстрел, потому что детей нужно осознанно делать а не что б отстреляться
автор Сладкий лимончик • 28 марта 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Щастя Вам❤️
Обстановщица• 28 марта 2024
Мне 36 и я такая же. С возрастом ничего не изменилось
Кидстаффовна• 28 марта 2024
Ви просто ще молода і ваш час не настав, я така ж була. Десь к 30 рокам я вже хотіла сім´ю,дітей, визріла.

ПотеряласЯ Я...• 28 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ось, почитайте всю тему, від початку до кінця. Автору , десь до 50 років.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3511096
автор Сладкий лимончик • 28 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
І я вам скажу, що це кайф. Коли нікому нічого не винен.
Бачу_майбутнє• 28 марта 2024
Може ще зустрінете свою людину і сім´я виникне сама собою. Ще зовсім молодий вік у Вас.
автор Сладкий лимончик • 28 марта 2024
Ответ дляКидстаффовна
Це все дужее індивідуально)
В кого тако було• 28 марта 2024
Я тоже считаю что детей нужно после 30 рожать. У вас еще много времени для себя!
Фрекен бок• 28 марта 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Отпишитесь через 10-15 лет
а что изменится, собственно говоря?
автор Сладкий лимончик • 28 марта 2024
Ответ дляВ кого тако було
Я вважаю, що тут головне не вік, а бажання ну і можливості звичайно.
Поторописька• 28 марта 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Це неможливо прочитать тему і щось зрозуміти, це потрібно тільки відчути з віком, в 24 в 30 діти мені задавались інопланетянами і бісили навіть я кричала своє ні за що. Мій час прийшло в 36 тепер дитині 2 роки кожен день це насолода) мій рай) а мне відстрілялася) як дехто )але хто б мені сказ це в 25 шо таке буде та в житті не повірила б ) але допускаю що є люди час яких на дітей так і не приходить, але це винятки
Добра всем!• 28 марта 2024
Мда...в 24 сидеть на советчице...и клепать тупые темы большое достижение
автор Сладкий лимончик • 28 марта 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
В мене немає такої мети, я не можу про когось думати більше ніж про себе. Певно, що я така егоїстична і є, але мені подобається це.
Мошей ницца• 28 марта 2024
ясненько.