Сладкий лимончик• 28 марта 2024

Зрозуміла для себе, що який кайф бути без дітей, без чоловіка.

Мені 24 роки, чесно кажучи, ніколи не мріяла про велику сім´ю(чоловік, діти). Мені завжди було комфортно самій. Родичі мені казали, що я дурна, що я нічого не розумію, так як я повинна, я должна подарувати своїм батькам онуків, а потім можу робити, що захочу. Зараз сижу собі спокійно, ніхто мене не чіпає, не мамкає, нікому я не повинна готувати вечерю, ні на кого не маю витрачати свої гроші, не повинна потакати чиїмсь хотілкам. І це прекрасно. Прекрасно, що я можу планувати свої вихідні так як я сама цього хочу, балувати себе частіше, не стояти біля плити. Подивлюсь на деяких своїх пожружок, які повиходили заміж, то все їх життя почало крутитись навколо чоловіка. Подивлюсь на своїх колег, які велику частину зп витрачають на дітей, на одяг для дітей, іграшки і тому подібне. І розумію, що я по справжньому щаслива без оцього всього. Це прекрасно🥰. Всім миру і добра❤️❤️❤️
ПотеряласЯ Я...• 28 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
вы не понимаете почему она так написала?
довольный своей жизнью человек не будет создавать тему, чтобы всем вокруг доказать свою позицию.
вот я довольна своей жизнью, у меня крутой муж, двое детей и мне по кайфу.
но я же не создаю темы, чтобы рассказывать каким-то теткам в интернете, чтобы они рожали.
ну не хотите детей. та ради бога, кто вас заставляет?
Бо вам достатньо написати , яка ви ’щастлива’ в інших темах, чужих. І ви це робите давно, і не тільки в цій темі.
І поки пишете, не забуваєте когось трохи принизити, розказавши, що щастлива таке робити не буде)))
Це є поговорка:’ в своєму оці і бревна не видно’. Какім то тьоткам в інеті)))

жижифреймут• 28 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Ну, в 24 удивительно желание иметь детей. Когда же еще наслаждаться пиком молодости? Одной в 24 конечно спорно. Я не имею в виду с кем попало, лишь бы не одной. Но в это смутное время хорошо, когда кто то кроме вас и родителей вас любит и готов для вас на все.
Ну чого, я в 22 хотіла. Були відносини, йшло до весілля, наречений передумав. Потім через три роки заміж вийшла. Але якби знала наскільки мене буде гнітити несвобода, про що абсолютно не задумувалась ще перед першим невдалим недошлюбом, то краще б тому колишньому подякувала і зробила висновки. Я цього хотіла. А потім як все ж вийшла заміж, дуже швидко розчарувалась. І справа не в тому що не та людина(схожі дуже характером, цінностями та звичками, як брати). Просто сама форма такого сімейного існування виявилась не для мене. І не було кому вправити мені мозок до того як я заміж пішла. Так що я рада що є люди, які не допускають таких помилок.
жижифреймут• 28 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Я думаю наперед, букетно-конфетний період, це одне. Зате потім веселуха починається
Конфети й букети це чудово якщо чесно. Головне до другого не переходити.
Мошей ницца• 28 марта 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
не знаю о чем вы говорите, но я нигде не писала ни разу такого))) это ваши фантазии)))
автор Сладкий лимончик • 28 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
У мене таке відчуття було, коли я на першу роботу влаштувалась після універу) що я не готова до цього всього
ПотеряласЯ Я...• 28 марта 2024
Ответ дляМошей ницца
В мене такіх бідних фантазій немає в голові)))
Мошей ницца• 28 марта 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
получается есть) только что и озвучили)
База_птеродактилей• 28 марта 2024
Ответ дляФрекен бок
а что изменится, собственно говоря?
Желания у автора изменятся кардинально
жижифреймут• 28 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ну так Ви себе знаєте краще, що хочете що не хочете. Вже в 24, вивчившись, попрацювавши і подивившись на людей, можна зрозуміти хоч трохи що твоє що ні. Тим більше приклад колег, сестри, одна чи друга. Робота набагато простіше - є посадова інструкція, що можна, що не можна, система годин, штрафів, оплати тощо. В сімейному житті не все так однозначно. Люди з часом змінюються. Обставини різні, проблеми, біди на голову бувають. І ці люди, які прожили 5-7-12 років разом, хоч жили разом але змінювались кожен по-своєму, можуть один одного заново не вибрати. Це нормально, але це по суті може обнулити всі зусилля,які можна було потратити на себе саму.
А щодо батьків - це скоріше стереотипи, особливо якщо Ви десь з Західної України і не з дуже великого міста. Те що вони кажуть роди внуків а потім роби що хочеш - це слова по суті. Це якраз почнеться довгий період коли Ви будете робити роками те що Не хочете,і не важливо, важко Вам чи ні. Так, в це можна втягнутись, з дитиною є певні моменти щастя і радості, окситоцин, є кого обняти. Але відмотавши час назад, я б зробила інший вибір.

Фиктивная• 28 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
І я вам скажу, що це кайф. Коли нікому нічого не винен.
...и никому не нужен....
автор Сладкий лимончик • 28 марта 2024
Ответ дляФиктивная
...и никому не нужен....
Я потрібна собі, і це саме головне. Ми приходимо в цей світ одні, і йдемо одні.
Уходя дверю не хлопать• 28 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ці чоловіки, це зайвий тягар, та й діти теж. Набагато краще бути вільною птахою❤️
Мій чоловік мені не тягар, мені з ним краще ніж самій, він мій кращий друг, якби було гірше ніж самій, то висновок сам напрошується.
Обстановщица• 28 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
О так
Ванна Тазиковна• 29 марта 2024
В 24 всі так думають. Потім все змінюється.