28 марта в 16:50

Посмотрела сколько стоит новая одежда - пошла чинить старую

Мне одной все дорого?
Или кто имеет среднестатистическую украинскую зарплату, где вы одеваетесь?
Хотела что-то купить себе из одежды (надо многое), в итоге поняла, что не судьба. Купила только детям немного. Себе достала плащ столетней давности и отнесла туфли в ремонт.
Тема так, поговорить…
показать весь текст
14 10 7
КинДза 28 марта в 18:32
Ответ дляКолупалочка
Так а что вы автору, у которой на Синсей пока нет денег фигню советуете? Куда-то ехать за шмотками
З якої радості мені автору совєтовать ?
где вы одеваетесь? запитала автор , я відповіла
автор Бронетапці 28 марта в 18:40
Ответ дляКинДза
З якої радості мені автору совєтовать ?
где вы одеваетесь? запитала автор , я відповіла
Дякую за відповідь! Але я зверталась до тих, хто має зарплату до 20 тисяч грн. Приблизно. Це явно не про Вас.
автор Бронетапці 28 марта в 18:43
Ответ дляГонУрова дівка
А где ві так дешево чините? Чинить дороже чем купить новое.
По месту. Вот сегодня сдала туфли набойки набить - 200 грн. Явно дешевле, чем новые купить.
маминаБубочка 28 марта в 18:43
Ответ дляБронетапці
К Синсею применимо «я не настолько богата, чтоб покупать дешевые вещи».
Есть кое-что оттуда, но качество часто подводит.
Тсю, так чого нити.
Фея_3уровень 28 марта в 18:44
На проме можно найти дешевую одежду.
На розетке во время распродаж еще (сейчас не сезон, но в свое время много чего там купила очень дешево)
КинДза 28 марта в 18:51
Ответ дляБронетапці
Дякую за відповідь! Але я зверталась до тих, хто має зарплату до 20 тисяч грн. Приблизно. Це явно не про Вас.
В мене+-30 000 грн.
Тра Ля Ля 28 марта в 18:53
здебільшого секонд, при цьому до війни по 7 відпусток на рік було з яких три за кордон, в нас десь стиль життя ’яка різниця скільки коштують твої кеди, якщо ти гуляєш в них Парижем’

тобто гроші є, але витрачати їх на шмотки жаба душить з такими цінами

простий приклад - малому купила Адідас кроси шкіряні ще три роки назад (як раз нога перестала рости) у Єврошопі за 120 грн десь, тільки трішки порвалася петля одна де шнурок, носив так, що не можна було зняти, весь час в них

купила йому ж у Пумі нові шікряні кроси за 3500 восени, вже тато клеїв їх бо носки повідклеювалися( натомість куплені в Декатлоні будапештському літні кроси з яких він теж не вилазив усе літо та половину осені, як нові!

тобто якість того, що продається у нас навіть у фірмових магазинах така собі( можна звичайно порівняти, купивши тут Декатлон, але він дорожчий на 20%, не бачу сенсу. мені простіше купити у Європі

до джинсів взагалі рівно ставлюся, одні Некст ще купила в Обнові за 25 грн, класичні рвані завжди актуальні, други рвані типу літні прикольні віддала сестра чоловіка, в них ходжу

на літо йду в Хуману купляю сукні по 49 грн, кожного літа викидаю ті, що набридли, якось так
ЧорноброваЯ 28 марта в 18:59
Одежды у меня достаточно ещё на пару лет без обновок, обуви лет на 10) но есть я поправилась и плохо влажу в большинство брюк, а верх обтягивает. Не намного, на 5 кг, но увы с ростом 160 это существенно. Так что я выбрала эконом вариант. Я худею😅
ЧорноброваЯ 28 марта в 18:57
Ответ длямаминаБубочка
Тсю, так чого нити.
Ну Синсей реально тряпки, у меня пижама разлезлась после 1 стирки, тоесть 400 гран на 3 раза надеть как бы дорого.
Тра Ля Ля 28 марта в 18:59
до речі, авторе, не знаю що для Вас дорого, дуже часто бувають розпродажі у ’теріторії мінімальних цін’ сезонні, я наприкінці літа-початку осені набрала там футболок собі та малому по 150-200 грн, була знижка 50%, можна було й дешевше взяти, просто він у мене дуже перебирає принтами

набрала тоді на 900 грн, він носить їх вдома й у коледж, гадаю, що йому на пару років точно вистачить, собі 3 шт взяла, але це на міжсезоння

бачила зимовий розпродаж, то всякі худі прикольні були по 400 грн зимові теплі, мені це не здається дорогим
Тра Ля Ля 28 марта в 19:00
додам - футболки гарної якості, бо малий вже підліток, пітніє, перемо кожного дня, нормальні, не порозтягувалися, не покаталися, принти теж не облізли
Тра Ля Ля 28 марта в 19:01
Ответ дляЧорноброваЯ
Одежды у меня достаточно ещё на пару лет без обновок, обуви лет на 10) но есть я поправилась и плохо влажу в большинство брюк, а верх обтягивает. Не намного, на 5 кг, но увы с ростом 160 это существенно. Так что я выбрала эконом вариант. Я худею😅
сестра) я нажерла за війну 8 кг при зрості 164 була 54 стала 62, нема мотивації худнути з цими обстрілами, чоловік каже, купи нові джинси й не парся, у куртки влажу, що прикольно, усе в дупу та ляжки пішло
Яйцеголовая 28 марта в 19:15
Ответ дляЄдина Країна
У меня нет столько денег, чтобы каждую неделю покупать и выбрасывать лохмотья из Синсей. Которое после первой стирки выглядит уже так, будто его 10 лет носили.
Воно і після 101 прання виглядає так само. То яка різниця?
Христя в тiстi 28 марта в 19:24
Ответ дляБронетапці
К Синсею применимо «я не настолько богата, чтоб покупать дешевые вещи».
Есть кое-что оттуда, но качество часто подводит.
Це приказка з часів, коли єдині чоботи носили по 5-10 років, а пальто - всі 15, а потім ще перелицьовували і далі носили.
Якщо це саме ваш варіант, то прекрасно
Ёшки_Матрёшки 28 марта в 19:24
Я покупаю все на распродажах в сетевых магазинах или онлайн в них же. Дешевле секонда получается. Да , на продукты уходит много денег, но одеться бюджетно вполне можно. С обувью конечно сложнее, но тоже есть же распродажи, за полную стоимость уже не помню когда и покупала.
Сито для думок 28 марта в 19:48
Ответ дляБронетапці
Вот оно… Короткое и к низу расклешенное. Такое не носят сейчас. А с другой стороны думаю: ну, и что? Зато буду не как все.)
В боках надо ушить - и будет модное.
На фото - мое пальто любимое.
Христя в тiстi 28 марта в 19:52
Ответ дляЄдина Країна
У меня нет столько денег, чтобы каждую неделю покупать и выбрасывать лохмотья из Синсей. Которое после первой стирки выглядит уже так, будто его 10 лет носили.
Трикотаж наприклад, Guess після першого ж прання має сліди носіння. Бо виготовлене з чистої бавовни, без будь-яких домішок.
Тому нема різниці, чи онин раз випране, чи пару років ношене