Все возможно• 28 марта 2024

Сколько лет вашему косметологу?

Ні грама• 28 марта 2024

ЛісАпетная• 28 марта 2024
Гореотума• 28 марта 2024
Немає його у мене(
Ні грама• 28 марта 2024
Ходила до старших, то капець. Нафталінові непрогресивні тьотки.
Моя постійно на семінарах, навіть за кордон літає на форуми. Ну і працює відповідно, розвивається, вдосконалюється
Фея_3уровень• 28 марта 2024
Обеим за 40 (уход и инъекции)
Фиктивная• 28 марта 2024
Никогда не посещала косметолога
автор Все возможно • 28 марта 2024
Ответ дляНі грама
А скільки вашій?
Ні грама• 28 марта 2024
Ответ дляВсе возможно
А скільки вашій?
Экспертиза• 28 марта 2024

Королева ганделику• 28 марта 2024
42, вагітна, чоловік молодший на 6 років
Я_з_Франека• 29 марта 2024
За 50, лікар-терапевт за освітою. Дуже сучасна та прогресивна, постійно проходить навчання та слідкує за появою нових продуктів в косметології. Відповідальна, ніколи нічого не нав’язує, навпаки, від деяких процедур відмовляє.
Роблю догляд, пілінги, диспорт, ін’єкції- полінуклеотиди/біоревіталізацію. Радієс, нитки та полімолочку мені не рекомендує, хоча робить тим, хто хоче/наполягає.
Налитое яблочко• 29 марта 2024
жар-птица Нюра• 29 марта 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
А почему Радиес и нитки не рекомендует? Интересно ее мнение, так как сама задумываюсь об одной из этих процедур.
Кубик Рубика• 29 марта 2024
автор Все возможно • 29 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Супер 👍🏻