Все возможно• 28 марта 2024
Сколько лет вашему косметологу?
Ні грама• 28 марта 2024
Ходила до старших, то капець. Нафталінові непрогресивні тьотки.
Моя постійно на семінарах, навіть за кордон літає на форуми. Ну і працює відповідно, розвивається, вдосконалюється
Все возможно
• 28 марта 2024
Ответ дляНі грама
А скільки вашій?
Я_з_Франека• 29 марта 2024
За 50, лікар-терапевт за освітою. Дуже сучасна та прогресивна, постійно проходить навчання та слідкує за появою нових продуктів в косметології. Відповідальна, ніколи нічого не нав’язує, навпаки, від деяких процедур відмовляє.
Роблю догляд, пілінги, диспорт, ін’єкції- полінуклеотиди/біоревіталізацію. Радієс, нитки та полімолочку мені не рекомендує, хоча робить тим, хто хоче/наполягає.
жар-птица Нюра• 29 марта 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
А почему Радиес и нитки не рекомендует? Интересно ее мнение, так как сама задумываюсь об одной из этих процедур.