Изменено 29 марта в 05:02

Це взагалі адекватно?

Помітила що коли я заходжу в коридор і сідаю, там є сусіди вже (при тривозі), то є пара дамочок які відсаджуються від мене. Вже вдруге от. От встає і іде в інше місце сідає. Я не бомж, від мене не тхне… завжди чистенька, акуратна. І взагалі не знаю тих людей і ніяк не спілкуюсь з ними окрім вітання. І про мене ніяких пліток тут бути не може навіть. Але це неприємно … інші люди це бачать, хтось мовчить, а хтось коментує в стилі «диви яка, пішла, щось їй не подобалось» і говорять так щоб всі це чули. Всі мовчать і я теж. Але сама ситуація ….
7 3
Бубль Гум) 29 марта в 05:03
Ми не знаємо )
Аноним с кешбеком 29 марта в 05:04
Может вы подсаживаетесь очень близко к ним и им некомфортно
успокойте_Меня 29 марта в 05:04
Та в кожного в голові свої таргани. Не звертайте уваги навіть на таке. От воно може взагалі зле на весь світ. Чи тривоги так вплинули, від них і дуріє
Птица секретарь 29 марта в 05:05
У Вас общий коридор? Вы в общежитии?
автор ГонУрова дівка 29 марта в 05:05
Ответ дляПтица секретарь
У Вас общий коридор? Вы в общежитии?
У мене квартира студія. І всі спускаються на перший поверх щоб не йти в підвал
автор ГонУрова дівка 29 марта в 05:06
Ответ дляАноним с кешбеком
Может вы подсаживаетесь очень близко к ним и им некомфортно
Ні, мені самій таке некомфортно і я на нормальну відстань сідаю
успокойте_Меня 29 марта в 05:11
Від візажиста Єгора Андрюшина теж деякі намагаються триматись подалі! Але це не заважає йому бути зіркою зовсім)))
Tarot. 29 марта в 05:15
Можливо в наступний раз старайтесь ще далі від них сідати
Света С Приветом 29 марта в 05:17
То спитайте в них наступного разу, чому вони пересідають? Голосно, щоб всі чули.
3 3
Пиу!Пиу! 29 марта в 05:17
Мають право, це їх справа де сидіти
Аноним с кешбеком 29 марта в 05:23
Ответ дляГонУрова дівка
У мене квартира студія. І всі спускаються на перший поверх щоб не йти в підвал
Тогда рекомендую спросить напрямую
Типа «перепрошую, пані, але ви кожного разу відходите, вам неприємна моя компанія?»
Атиква 29 марта в 05:26
Я наприклад не люблю чужих людей, тому якщо є можливість, то буду тримати дистанцію. Ну мені так комфортніше, особливо в стресових ситуаціях. В мене особистий простір трохи більший за 10 см.
Бабуся Бетман 29 марта в 05:56
Не обращайте внимания. Может специально вас задеть хочет, не с кем поругаться... Не ведитесь.
Зоя Жорівна 29 марта в 06:30
А куда они отсаживаются? На более свободное место или рядом с другими?
ЖаннаНеАгузарова 29 марта в 06:32
Может вы пользуетесь кирке или баккарой?
А у нас макарошки 29 марта в 07:03
В мене інше питання, навіщо Ви упорно саме біля них сідаєте?
No problems 29 марта в 07:57
Ответ дляА у нас макарошки
В мене інше питання, навіщо Ви упорно саме біля них сідаєте?
Прям с языка сняли
Автор, вы сразу на ними следом тоже пересаживайтесь
Силиконочка 29 марта в 08:07
Ответ дляАтиква
Я наприклад не люблю чужих людей, тому якщо є можливість, то буду тримати дистанцію. Ну мені так комфортніше, особливо в стресових ситуаціях. В мене особистий простір трохи більший за 10 см.
Шось близько ви до себе пускаєте. Мені комфортно коли в метрі од мене.
Оля_с_киркою 29 марта в 08:11
Ответ дляСвета С Приветом
То спитайте в них наступного разу, чому вони пересідають? Голосно, щоб всі чули.
ага, : Жіночко, ви куди побігли? Я не кусаюсь’
ir.zhuck 29 марта в 09:52
авторе, перед тим, як підсідати до людини, ви вітаєтесь? ви питаєте чи вільно біля неї і чи можна присісти?
можливо людина зайняла для родича, а тепер ви сіли без слів набундючена і їм здається простішим пересісти, де вільні місця, ніж вас піднімати з зайнятого місця.
Вот Она Я 29 марта в 10:14
Как вариант- не нравится Ваш запах. Не духи, дезодоранты, пот, а именно Ваш, индивидуальный запах тела. У менч есть один коллега. Я с ним рядом неходиться вообще не могу.
Смурфик 29 марта в 11:08
Автор, це з вами подруга перестала спілкуватись, а ви не розумієте, чому?