мистерЛяпсус• 29 марта 2024

Изменил муж

Добрий день, хоча не дуже він добрий. Не можу більше справлятися сама з тим що сталося. Болить, поділитися з близькими не можу, не хочу, та не прийму їхніх порад. А також не хочу просто щоб вони це знали.
Мене зрадив чоловік. Прочитала переписку в менеджерів, де він каже про любов іншій бабі. Дочекалася з роботи, вийшла до нього, та висказала. Дуже важка розмова. Він одразу сказав що все закінчить, що ми з дітьми для нього найдорожче...бла бла бла. В нинішніх умовах не можу травмувати дітей, їм і так важко. Люблю свій дім, свою родину, та й цю скотину також....І чому я повинна все це залишити, скривдити дітей, змінити життя через якусь прошмандовку.
З чоловіком вели довгі розмови, вибачається, каже що кохає, подарунки, кафе, прогулянки, секс, все для мене.Таке враження, що стосунки стали ідеальні.
Але я не можу відпустити, мені кортить колупати це до дна, дізнатися всі деталі, розказати їх відносини, втортати в багнюку.
Я розумію, що якщо вирішила залишити сім´ю, то повинна прийняти, провчити точно не зможу. Намагаюся не влаштовувати істерик, але складно.
Сподіваюсь, що якщо поговорю про це з іншими,то якось розраджксь, але не знаю
бювет_в_обед• 29 марта 2024
Заведите любовника

автор мистерЛяпсус • 29 марта 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Та через год-два все забудете, а через время может ещё и с мужем смеяться будете над этой историей.
Как его пережить,этот год?
Анонім Перший• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А хто вона, жінка яка трахалась з мужиком, знаючи, що після неї він поїде додому?
А он кто? Женатый, который после траха, поедет домой к своим детям и жене
ШобВам_КакНам• 29 марта 2024
Не забудете, будете мстити йому, навіть замічати не будете. Я так зійшлась, потім довела його так що він сам потім втік і я була рада що остаточно зрозуміла що не моє.
Кручу хвости• 29 марта 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Від чого легше?! Вона забуде що слова любові він писав щиро, а образи просто щоб автор відклипалася від нього?!
Ваш выход с советами! Просим)))
Экспертиза• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Вона за Вас заміж не виходила,не обіцяла в горі і радості бути разом. З неї що взяти?
А от чоловік - він не знав,що потім поїде до дому ?
Цікавий підхід.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Рідна людина. У вас багато спільного, починаючи зі смаку на чоловіків і мікрофлори.
вре_Динка• 29 марта 2024
Тому що зрадила вас не прошмандовка а чоловік. Прошмандовка нікому нічого не обіцяла. А вашому чоловікові було начхати на ваші почуття і на вас, коли вам зраджував. І немає гарантій що він це не повторить з другою третьою десятою прошмандовкою, як ви виражаєтесь. Бо прошмандовка чоловік, а не та з ким вам зрадили
Riesling• 29 марта 2024
Це ваш чоловік з Рівненської тцк?

Хочу наколоти губи• 29 марта 2024
Для чоловіків наявність коханки взагалі не означає переформатування відносин з дружиною. Це просто ’шалость’, яка або пройде з дурепою(але, звичайно дуже коханою та зручною)-дружиною, або не пройде. У вас його походеньки пройшли. Ну то який висновок? Так, вони будуть з´являтися і у майбутньому. Для нього цей досвід закінчився на позитивчику. Все добре.
ПуГоФФка• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
І що? Це їх вибір і їх бажання. Сходіть і ви потрахайтесь, помстіться)))
КоролеВешна• 29 марта 2024
Не ищите, не копайтесь в телефоне. Займитесь своими интересами, а не охраной целомудрия мужа.
Обычно раскрытие приводит только к тому, что мужчина просто начинает лучше шифроваться.
Карамелька• 29 марта 2024
Ответ дляRiesling
Це ваш чоловік з Рівненської тцк?
Да. Тогда у нас для неё плохие новости...
всегдаДаДа• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Как его пережить,этот год?
Переключайте внимание на детей, работу, что там у вас есть. Да и на фоне войны такие проблемы мельчают. И ещё обычно после такого отношения обновляются: присутствует ощущение влюбленности, которое было с начале отношений и хороший секс, как в первый и последний раз . Наслаждайтесь этим.
ПуГоФФка• 29 марта 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Так та тётка может моадше автора
Не факт, швидше мозок не виїдаєі дає як він хоче.
Стрибну в гречку• 29 марта 2024
Прошмандовка - это Ваш муж.
Уж если Вы его простили то закрывайте на его шалости глаза. Примите это как должное и не обращайте внимание.
ПуГоФФка• 29 марта 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Не забывается такое((( 15 лет перед глазами переписка.
вре_Динка• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Це мій чоловік, моя родина, я в ній роблю що хочу
От він також робить все що хоче) і з ким хоче)
Попразендовна• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Ваш чоловік трахав та зізнавався в коханні іншій жінці в стані амнезії? Він психічно хворий і не відповідає за свої дії? Чи переплутав з вами випадково?
Насправді він легко і просто розміняв і вас і дітей на сторонні стосунки, значить ви йому не цінні, про що тут взагалі можна казати? Для вас є прийнятним це - ну то продовжуйте з ними жити, чого скиглити як згодилися на то. Не прийнятне - розходьтеся. Бо це саме у ваших стосунках проблема - та жінка, вже наслідок ваших спільних сімейних проблем.

Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 марта 2024
Ответ дляRiesling
Це ваш чоловік з Рівненської тцк?
У того борова там не одна «прошмандовка». Живе сука своє найкраще життя, хабарі рікою, тьолки всіх кольорів радуги. Мабуть, образи в кабінеті щоб молитися про те зоб війна в Україні ніколи не закінчувалась.
автор мистерЛяпсус • 29 марта 2024
Ответ дляАнонім Перший
Так він і є мудак, і визнає це. Але як я маю відноситись до неї? Поспівчувати що забрала в неї цяцьку?
Оцененная• 29 марта 2024
Вам ніколи не стане простіше
Riesling• 29 марта 2024
Ответ дляКарамелька
Не ну, она ж его любит. А бабьі то такое, подумаешь, изменил, с кем не бьівает
ПуГоФФка• 29 марта 2024
Ответ длябювет_в_обед
Заведите любовника
Самый дельный совет. Хоть мозги проветрите.
автор мистерЛяпсус • 29 марта 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Так, це точно)))написати щоб породичатися?
Попразендовна• 29 марта 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Тільки таке вибачення приймаєте, класна порада 😉
В автора муж оліграх з пентхаусами та палацами?
Хочу наколоти губи• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
З ким ви живете - ось єдине питання. Чи може ви вважаєте, що будь-яка незнайома вам господарка має у магазині залишити найкращі апельсини для вашої родини, а сама піти з магазину ні з чим, вам же ж потрібніше? Впевнена, що ні. Та жінка вам взагалі нічого не обіцяла, на відміну від чоловіка, з яким ви продовжуєте жити.
Экспертиза• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Звичайно. Пришийте йому до трусів карман і передавайте одна одній рафаелки. Можна ще домовитися коли хто що готує,щоб чоловік мав різноманітне харчування.
ШобВам_КакНам• 29 марта 2024
Це тяжко, психологічно. Коли мужик знайшов когось( він сказав хто вона?
Стрибну в гречку• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Потасканную цяцьку !
Вы к ней вообще никак не должны относится.
Почему Вы мужа простили, а на неё злитесь ?