мистерЛяпсус• 29 марта 2024
Изменил муж
Добрий день, хоча не дуже він добрий. Не можу більше справлятися сама з тим що сталося. Болить, поділитися з близькими не можу, не хочу, та не прийму їхніх порад. А також не хочу просто щоб вони це знали.
Мене зрадив чоловік. Прочитала переписку в менеджерів, де він каже про любов іншій бабі. Дочекалася з роботи, вийшла до нього, та висказала. Дуже важка розмова. Він одразу сказав що все закінчить, що ми з дітьми для нього найдорожче...бла бла бла. В нинішніх умовах не можу травмувати дітей, їм і так важко. Люблю свій дім, свою родину, та й цю скотину також....І чому я повинна все це залишити, скривдити дітей, змінити життя через якусь прошмандовку.
З чоловіком вели довгі розмови, вибачається, каже що кохає, подарунки, кафе, прогулянки, секс, все для мене.Таке враження, що стосунки стали ідеальні.
Але я не можу відпустити, мені кортить колупати це до дна, дізнатися всі деталі, розказати їх відносини, втортати в багнюку.
Я розумію, що якщо вирішила залишити сім´ю, то повинна прийняти, провчити точно не зможу. Намагаюся не влаштовувати істерик, але складно.
Сподіваюсь, що якщо поговорю про це з іншими,то якось розраджксь, але не знаю
ПуГоФФка• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Как его пережить,этот год?
Не забудете вы это никогда, особенно если любите мужа. Вас это сожрёт из нутри. При каждой ссоре будете ему это напоминать, а они дальше будет блядовать. Если он вкусил это хоть раз, не остановится. Знаю о чем говорю.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Так, це точно)))написати щоб породичатися?
Відпустити і вирішувати з чоловіком.
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Для чоловіків наявність коханки взагалі не означає переформатування відносин з дружиною. Це просто ’шалость’, яка або пройде з дурепою(але, звичайно дуже коханою та зручною)-дружиною, або не пройде. У вас його походеньки пройшли. Ну то який висновок? Так, вони будуть з´являтися і у майбутньому. Для нього цей досвід закінчився на позитивчику. Все добре.
Цей позитивний і бісить! Виходе що в нього все добре.... Але нема сенсу залишатися в родині якщо продовжувати скандали. Ділема
Чорнобаївка• 29 марта 2024
Ответ дляЭкспертиза
Звичайно. Пришийте йому до трусів карман і передавайте одна одній рафаелки. Можна ще домовитися коли хто що готує,щоб чоловік мав різноманітне харчування.
Я думаю любовница не готовит
Не стесняюсь• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А хто вона, жінка яка трахалась з мужиком, знаючи, що після неї він поїде додому?
Ви така ж сама жінка,просто з печаткою в паспорті,..
він її потрахав,а потім вас.Вам знаючи про це,як? Нормально, ви писали?От і їй , мабуть, також
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляКарамелька
Да. Тогда у нас для неё плохие новости...
Ні))
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Переключайте внимание на детей, работу, что там у вас есть. Да и на фоне войны такие проблемы мельчают. И ещё обычно после такого отношения обновляются: присутствует ощущение влюбленности, которое было с начале отношений и хороший секс, как в первый и последний раз . Наслаждайтесь этим.
Я намагаюся, але не можу позбавитись бажання постійно колупати цю рану
Сіґеле-міґеле• 29 марта 2024
Бросит эту, через время найдет другую, вы для таких мужчин удобная гавань, не более, не питайте иллюзий по поводу любви к вам, ее нет. Не понимаю как можно быть в семье тряпкой об которую вытирают ноги, ваша жизнь конечно, терпите дальше и крутите свое кино в голове
Дама с заначкой• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Це мій чоловік, моя родина, я в ній роблю що хочу
😂😂😂
ПуГоФФка• 29 марта 2024
Ответ дляRiesling
Це ваш чоловік з Рівненської тцк?
То там не одна прошмандовка, а цілих 3!🤣🤣
Пусин Кукин• 29 марта 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Для моего бывшего мужа связь с любовницей было чем-то большим, чем просто шалостью
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляПуГоФФка
Не факт, швидше мозок не виїдаєі дає як він хоче.
Думаю так, спілкування в них через те і почалося, бо їй від нього потрібно одне, а в мене з ним сумісне життя та проблеми також сумісні
КоролеВешна• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Так він і є мудак, і визнає це. Але як я маю відноситись до неї? Поспівчувати що забрала в неї цяцьку?
Вы ничего не забирали и не давали. Ваш муж подкатывает свою писю другой даме, потому что пися ему принадлежит, а не вам. Ну купил вам веник, выгулял вас в ресто и вы сглотнули при минете снова. Поэтому любовница всегда в более выигрышной позиции, она с мудаком не живет под одной крышей
Хочу наколоти губи• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Так, у нього все добре))) не переживайте.
Попразендовна• 29 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Потасканную цяцьку !
Вы к ней вообще никак не должны относится.
Почему Вы мужа простили, а на неё злитесь ?
Тому що вона не хоче виходити з зони комфорту, заради ситого життя вона поступилася своєї гордістю, але визнати то не може, тому шукає винних. Типово...
Дайте подумать• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Сучка, прошмандовка, тварь, проститутка.
Я не смотрю на женатиков никогда и никому не советую
Хочу наколоти губи• 29 марта 2024
Ответ дляАнонім Перший
А он кто? Женатый, который после траха, поедет домой к своим детям и жене
І уявіть ще, він коханці кунілінгус робив, а потім тим ротом дітей цілує
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Це тяжко, психологічно. Коли мужик знайшов когось( він сказав хто вона?
Я знаю, співробітниця, звільнилася вже
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Потасканную цяцьку !
Я злюся на обох
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Не перебільшуйте свою значимість. Нічого ви не забирали і не можете нічого не дати, не забрати. Ви в цій ситуації обʼєкт.
ШобВам_КакНам• 29 марта 2024
Все одно що він там робив. Просто цей момент що чоловік пише іншій що кохає. Це вже не кохання до вас. Толку кафе.
Попразендовна• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Я злюся на обох
Спочатку з ним секситися, потім злитися...потім знову секситися, потім знову злитися... Нормально! Ви ж самі такий варіант обрали!
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
А який треба? Є вірна відповідь?
Атятя_тётя• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А нащо воеа вам?
Розберіться в собі і в своїх стосунках. Бо ще не одна така буде
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляАтятя_тётя
А нащо воеа вам?
Та розібралися, все з´ясували. Всі претензії висказані та враховані. Нема вже сил. Але...
бювет_в_обед• 29 марта 2024
Ответ дляRiesling
Не ну, она ж его любит. А бабьі то такое, подумаешь, изменил, с кем не бьівает
Это муж автора?😂😂😂😂😂
Стрибну в гречку• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А який треба? Є вірна відповідь?
Перестать злиться. Вы приняли эту ситуацию. Одобрили.
Маю сечі• 29 марта 2024
Да он с ней Шуры-муры до сих пор ведет. Он это сделал в осознанном возрасте. Сделает больно вам еще и не раз. Только потом как обыденность . Если простили - будьте готовы что это будет повторятся. Тогда привыкайте