мистерЛяпсус• 29 марта 2024
Изменил муж
Добрий день, хоча не дуже він добрий. Не можу більше справлятися сама з тим що сталося. Болить, поділитися з близькими не можу, не хочу, та не прийму їхніх порад. А також не хочу просто щоб вони це знали.
Мене зрадив чоловік. Прочитала переписку в менеджерів, де він каже про любов іншій бабі. Дочекалася з роботи, вийшла до нього, та висказала. Дуже важка розмова. Він одразу сказав що все закінчить, що ми з дітьми для нього найдорожче...бла бла бла. В нинішніх умовах не можу травмувати дітей, їм і так важко. Люблю свій дім, свою родину, та й цю скотину також....І чому я повинна все це залишити, скривдити дітей, змінити життя через якусь прошмандовку.
З чоловіком вели довгі розмови, вибачається, каже що кохає, подарунки, кафе, прогулянки, секс, все для мене.Таке враження, що стосунки стали ідеальні.
Але я не можу відпустити, мені кортить колупати це до дна, дізнатися всі деталі, розказати їх відносини, втортати в багнюку.
Я розумію, що якщо вирішила залишити сім´ю, то повинна прийняти, провчити точно не зможу. Намагаюся не влаштовувати істерик, але складно.
Сподіваюсь, що якщо поговорю про це з іншими,то якось розраджксь, але не знаю
Не кую, не мелю• 29 марта 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Отпиздить его надо было, битой, тогда бы полегчало
а фею -только мороженной курицей
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ длябювет_в_обед
Это муж автора?😂😂😂😂😂
Та ні, він тут не сидить, перевірено)))
Не кую, не мелю• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Та ні, він тут не сидить, перевірено)))
ой, не зарекайтесь)
Свисток ля-минор• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А хто вона, жінка яка трахалась з мужиком, знаючи, що після неї він поїде додому?
Так у нее нет обязательств никаких, она птица вольная. А муж вам клялся в верности, живёт в семье, вопросы только к мужу!
Почему вы лазили в его гаджеты, подозрения были ?
Свисток ля-минор• 29 марта 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Та через год-два все забудете, а через время может ещё и с мужем смеяться будете над этой историей.
Ну если они олигофрены, то да, будут смеяться
Попразендовна• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А який треба? Є вірна відповідь?
Прийняти і забути, не прийняти і піти. А ви знаходитися посередині. На мій досвід вас бентежить не стільки факт тієї зради як можливість наступної. І тут питання - вам боляче власне від зради чи від страху того, що наступний раз він може обрати не вас.Відповідно від аналізу цього почуття і треба відштовхуватися.
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Были, отганяла дура от себя, не то чтоб лазила. Он переехал в другой телефон, а на старом остался ТГ, дома, рядом со мной, ну и вот...
У мене єдина порада до жінок, перш ніж ритися в телефоні -задайте собі питання-чи готові ви до розлучення, якщо ні -то відкладіть свої пошуки. Якщо так -шукайте докази зради, навіть якщо їх немає, рано чи пізно ви підштовхнете і знайдете. Тому якщо ви готові на розлучення -розлучайтесь і не шукайте, недовіра з бухти барахти не трапляється, якщо не готові не шукайте, бо якщо знайдете- легше жити вам з цим не буде
Будьте щасливими, любіть себе
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Боляче від зради, бо вдома в нас все було добре(я так відчувала), ми дуже близькі, прям друзі. І тут таке.
Стрибну в гречку• 29 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Ей нравится быть в таком состоянии.
Автор, считает, что чувство вины мужа перед ней даёт ей возможность управлять мужем.
Вот здесь она ошибается.
Попразендовна• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Аааа, ну це навіть легше. Тоді забийте. Якщо ви його дійсно кохаєте, ну почуття нічого не поробиш, то ви або досить швидко забудете і приймете ситуацію, або вам стане настільки погано та гидотно поруч нього, що відповідь про чи бути разом прийде сама собою.
Десь так, але...• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Так він і є мудак, і визнає це. Але як я маю відноситись до неї? Поспівчувати що забрала в неї цяцьку?
Автор, ви не до коханки чіпляйтесь, а з власним чоловіком розберіться, зрадив він вас, а не ця жінка
Стрибну в гречку• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Нет, автор. Не врите себе. Ничего у Вас доброго не было.
Барабасиха• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Це мій чоловік, моя родина, я в ній роблю що хочу
Так і далі робіть. Для чого писали тут? Хоть у дуру його цілуйте. А то значить прошмандовка. А ви тоді хто? А чоловік ваш?
Клевотница• 29 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Потасканную цяцьку !
Вы к ней вообще никак не должны относится.
Почему Вы мужа простили, а на неё злитесь ?
Она имеет право злиться на кого хочет. Даже избить ту бабу
Барабасиха• 29 марта 2024
Ответ дляАннуитет
как выше писали, пусть перепишет всю недвижимость на вас
Він же не дурак.
Стрибну в гречку• 29 марта 2024
Ответ дляКлевотница
Для начала яйца не мешало кой кому оторвать. А не продолжать ими пользоваться.
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Я не можу зрозуміти тих хто пише, чому вона прошмандовку. А хто? Поважна жіночка? Вона трахалась на роботі, на роботі хто трахається? Мабудь феї...
Попразендовна• 29 марта 2024
Ответ дляКлевотница
Самый адекватный ответ
В чому його адекватність? Насипати на рану цукру? Щоб солодше було?Коханець буде доцільний тоді коли вона дійсно захоче того іншого чоловіка, а не трахнутися з іншим щоб помститися цьому...
Хоча я загалом вірю в цей метод, але тоді треба не одного а декілька коханців, після того як перетрахаєш с десяток чоловіків ’на своїх умовах’ погляд на стосунки дещо змінюється. Але такий формат не всім підійде. Хоча дієвий.
Клевотница• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А який треба? Є вірна відповідь?
Завести любовника и снизить для себя ценность измены
Понять, что это гимнастика для оргазма.
Тогда попустит
Понять, что это гимнастика для оргазма.
Тогда попустит
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Згодна
Аноним Советчик• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Написав, у тому ж месенджері, мені не допомогло
А що саме писав?
Клевотница• 29 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Зачем?
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
перевіртесь у гінеколога на захворювання...
Перевірено, все ок
Клевотница• 29 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Ну пойти на сз и попытаться поискать можно всегда
Идеальная оптимистка• 29 марта 2024
Мій загуляв з кумою. Я дізналась. Але зробила вигляд, що в це не вірю. Продовжили жити далі. З кумою порвала всі зв´язки. Не знаю ходив він ще до неї чи ні. І знати не хотіла. Вона теж заміжня була.
Але доля так повернулась, що зараз в мене стосунки з її чоловіком, тепер вже колишнім. І я теж в розлучені. Вони бісяться, що ми разом, а в нас кохання. Стосунки відкриті.
За все прилітає. І вашому за зраду теж прилетить. Просто вирішіть для себе, або вибачити і закрити це питання, або подавайте на розлучення.