Yeva-c21c• 30 марта 2024

Выезд Влада Ямы

Просто интересно стало кто заказывает эти статьи про выехавших артистов и актеров, кому не даёт покоя Влад Яма?В его танцевальную карьеру, государство ни копейки не вложило, человек полностью сделал себ сам, прошел очень тяжёлый путь пока достиг успеха. А про то, сколько танцевальных залов хороших в Киеве закрыли и музыкальных школ, чтобы отдать под офис или построить очередной ЖК.Почему то про это ни одной статьи нет.Пост просто для размышления https://www.google.com/amp/s/show.24tv.ua/ru/vlad-...
frumoasa17• 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Це до мене питання? Я не вважаю що Україна північна Корея саме тому владік зараз не тут.
А в якій ще країні заборонено виїзд?
Тільки в одній і я її назвала.
Natalia505• 30 марта 2024
Ответ дляwer-inn
Пойдите дальше, сравните дальнейшую жизнь, пусть по вашему зрадника, и смерть героя.через 20 лет на могилу погибших прийдёт одна мать, а может и никто не прийдёт. А зрадники будут внуков в школу вести. Жизнь она такая, катиться дальше не смотря ни на что.
Це у ваші уяві лише два сценарії насправді їх на багато більше.
РойЛеля• 30 марта 2024
Ответ дляokogteva
Публічність дорівнює авторитет і відповідальність. Дехто з публічних людей дійсно повів себе як відповідальні громадяни, а декому не вистачило на це моральних принципів. Поки було безпечно, торгував лицем на всіх майданчиках, а як стало небезпечно - не зміг/захворів смертельно/не готовий. Коли стане безпечно, вони знов повилазять і знов стануть для вкраїнчиків авторитетами
Не стануть. Потапів і Ям буду гнобить і вже цього їм не забудуть
Natalia505• 30 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
А в якій ще країні заборонено виїзд?
Тільки в одній і я її назвала.
Ще раз питаю чому Владік і такі як він не в межах країни, якщо по вашому ми Північна Корея?
Белоснежная• 30 марта 2024
Виноват, что не настрогал 3-х к 2022 году.
Народная любовь она такая: уже бы поплакали, отпели и забыли
frumoasa17• 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Тому що є українська корупція. Хоч єдиний шанс деяким чоловікам врятуватися від свавілля влади. Шкода що не всім доступна.
Natalia505• 30 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Я на повалій дивилась. Це якесь суцільне психічно хворе непорозуміння, як взагалі таке може бути і земля її носить?
wer-inn• 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
На самом деле через 20-30 лет все сведётся к одному, кто то будет жить, а кто-то нет.
Natalia505• 30 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
Тоб то хвала корупції, тікайте всі. Я зрозуміла вашу тезу.
РойЛеля• 30 марта 2024
Ответ дляwer-inn
А танцы с зирками государственный проект, оплачивался из бюджета? Во все перечисленные вами шоу, выкладывались частные инвесторы, которые имели за это бабки.
Але на національному каналі не будемо забувати
wer-inn• 30 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Я думаю они не очень будут грустить. Пик их карьеры прошел ещё до войны. Они на старость себе заработали.
wer-inn• 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Он выехал до войны)
frumoasa17• 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Її не було б, якщо зелена влада не зачиняла людей, як скот якийсь. І цієї теми не було б і ще багато чого.
Natalia505• 30 марта 2024
Ответ дляwer-inn
С цим складно не погодитись. Але враховуючи що зараз робиться, головне щоб хтось залишився жити. Там хтось булькає про всі здохнуть, а ми в рай. А дорога їм в саме пекло
wer-inn• 30 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Что такое национальный канал? Кто его финансирует?)
serebro16-72be• 30 марта 2024
Ответ дляСемицветка
Государство было бы ’при чем’, если бы всем отменили налоги))) а пока что люди их платят, при этом многие пользуются частными детсадами, ходят к врачам-частникам и т д.
Большинство укрывается от налогов. частные уроки в карман идут. Думаете он такой честный гражданин был?
РойЛеля• 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Та хай їй пухом буде вже земля. Їй вже ж під 100 років
frumoasa17• 30 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Всі телекомпанії вже давно приватні.
Атланта• 30 марта 2024
Мне в рекомендованном в инсте попался ролик про Яму. Что предатель, выехал и тд. Самое интересное -комменты к видео. Почти каждый написал, типа правильно сделал, все хотят жить, что плохого и прочее. И под этими комментами сотни-тысячи лайков. Как же изменились настроения в обществе. Раньше можно было списать на заказуху, ипсо и обзывать матрёшками, а сейчас плюс-минус все между собой единомышленники.
Natalia505• 30 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
Вам подобається ця психологічна мастурбація, на минуле? А от як би було чудово, а якби не так, а могло бути інакше, і таке задоволення від тих думок...прекращайте. Ми маємо те що маємо і з цим треба жити.
nightwoman• 30 марта 2024
З задоволенням читаю коли ’зробив себе сам’. Він зробив себе в цій країні, з цими податками, з цією аудиторією яка віддавала за нього гроші. Зробив би він собі такі статки(як і були ну дуже мінімальними до недавнього часу) в Америці чи в європі???

По-друге. Його такого патріота ніхто б на фронт не відправив, але питаннячко наступне. От ті патріоти, які нічого не винні Україні, чи підуть вони воювати за іншу державу громадянами якої вони стануть????? Комусь же вони винні, чи тільки як паразити шукають собі місце пожити в теплому середовищі?
Natalia505• 30 марта 2024
Ответ дляnightwoman

Дуже гарна відповідь. Думаю що ні, не винні. Вони там де медом намазано.
Remensa• 30 марта 2024
І не лінь же в суботу в сім годин ранку таке строчити
frumoasa17• 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
На яке минуле? Заборона на законний виїзд і зараз існує, а не було б, то ніхто б не агрився хто виїхав, хто що інше щось робить.
автор Yeva-c21c • 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
А хто вказує що треба- Ви? Тоді Ви і Ваші однодумці нехай так і живуть, тільки не потрібно інших брудом поливатим
Семицветка• 30 марта 2024
Ответ дляserebro16-72be
Конкретно на яму мне пофиг. Но я сразу перенесла ситуацию на свое окружение. Многие всегда за всё платили, при этом ещё и с бизнеса платили налоги государству. Знаю таких, кто и при рождении ребёнка не оформлял положенные выплаты. Вот эти люди, по моему мнению, ничего стране не должны.
Вкусныйпончик• 30 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Вони собі досить швидко знайдуть нову публіку і будуть там зароблять. Яма ще до війни жив на дві країни. Тепер буде одна. Таж повалій думаєте сильно розстроєна, що втратила наш ринок?
okogteva• 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Це виросло те покоління, яке виховували у дусі ’ти нікому нічого не винен’, але тобі винні всі
Веточка сакуры67• 30 марта 2024
Можно подумать его бы забрали воевать, если бы не уехал.
Natalia505• 30 марта 2024
Ответ дляYeva-c21c
Ци ви мені будете розповідати як ставитись до владіка ями і таких як він? Серйозно?