Yeva-c21c• 30 марта 2024

Выезд Влада Ямы

Просто интересно стало кто заказывает эти статьи про выехавших артистов и актеров, кому не даёт покоя Влад Яма?В его танцевальную карьеру, государство ни копейки не вложило, человек полностью сделал себ сам, прошел очень тяжёлый путь пока достиг успеха. А про то, сколько танцевальных залов хороших в Киеве закрыли и музыкальных школ, чтобы отдать под офис или построить очередной ЖК.Почему то про это ни одной статьи нет.Пост просто для размышления https://www.google.com/amp/s/show.24tv.ua/ru/vlad-...
VA 11• 30 марта 2024
Ответ дляlekon-lekon
Військові не ідуть добровольцями, вони повинні прийти в військомат протягом 3 днів під час оголошення військового стану. Якщо немає потрібної спеціальності, то чекає від військомату інфо, а той хто не прийде буде відповідати по закону.
Так багато хто прийшов і пішов далі на дивані лежати. Він теж міг спокійно лежати і відпочивати, ще і за станом здоров´я .
Просто бісять такі люди, які обезцінюють поступки інших, які хають поліцію , СБУ та всі інші служби. Ви знаєте, скільки їх загинуло і скільки воює? Скільки їх приходить на допомогу і витягає людей з-під завалів?
Ведучої Хамайко пасинок загинув. Воював разом з батьком, який є мільйонером. А Порошенка вилупки сидять за кордоном.
Семицветка• 30 марта 2024
Ответ дляlekon-lekon
У вас якісь хибні уявлення про державу. Держава вам дала право на роботу, на навчання, на медичну допомогу тощо. За вас ніхто не буде працювати, якщо ви відноситесь до соцкатегорії, яка потребує допомоги, то держава платить гроші.
Треба поїхати нелегалом в чужу країну, щоб зрозуміти, зо вам дає держава.
Да, дала. Но за это право на медпомощь и учёбу я плачу налоги. И я не считаю равноценными право на учебу и потерять жизнь на войне, уж простите, пишу что думаю. Право на работу это ещё меньшая причина считать себя должным государству.
Получается, частные школы и частные врачи, вообще, сводят к нулю долг перед государством?
VIKYSIA• 30 марта 2024
Ответ дляОксана-004e
Так у нас военные и не воюют, воюют в основном 90% те, кого поймали
Да военные только целуются на камеру
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляАтланта
Как бы да. Но тот же Монатик и Дорн тоже бывали в рашке после 2014, их не трогают.
То вам здається, Дорн наче знов поїхав кудись. Монатік мені не подобається, теж десь сидів з дупцею в затишному місці, потім не хотів свої пісні співати українською, але ж чомусь вирішив, що треба бо щось сталось з аудиторією. Такий собі пристосуванець
Семицветка• 30 марта 2024
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
А кто тут пишет что государство нас всем обеспечивает, государство это мы, народ. мы вырастаем и платим налоги и сумасшедшую коммуналку и возвращаем всё с лихвой и даже больше. Но требовать отдать ещё и жизнь - это только по доброй воле
Вот и я пишу о том же. Одно дело если ты лежишь на диване и тебя всем обеспечивают ....
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляBlossom__
А Резников, Залужный, Данілов - вони до героїв чи зрадників відносяться у вашій системі цінностей?
Ці люди на початку війни були з державою, народом, ніхто нікого не кинув. Зараз вже не займають посади, порівнювати їх з Ямою якось не дуже релевантно.
VA 11• 30 марта 2024
Ответ дляСемицветка
Ну, если люди деньги на частные школы и садики заработали в Гондурасе, то тогда и долга перед государством нет.
Леска• 30 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
Всі телекомпанії вже давно приватні.
Ут-1 якщо він ще є. Чи суспільний він наче зараз називається.
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляМаргариткаW
столько пафоса
вы слишком много о себе возомнили
поверьте, всем пофик на вас и на ваше мнение. люди живут свою жизнь, а что там о них думает какая-то тётенька, всем всё равно
Та ладно, ніякий не пофіг після того, як ракети падають на голову. Вже є взаємозв´язок лояльного ставлення до руского і наявності ждунов і ватанів.
Семицветка• 30 марта 2024
Ответ дляVA 11
Никогда никакое государство не будет мне дороже чем моя семья. И я сделаю всё, чтобы мой ребёнок не шёл на войну.
Teonaa• 30 марта 2024
Ответ дляserebro16-72be
Почти каждый сейчас считает что он все сам и никому не должен
Влад сам, а другие что? Влад и в бесплатную школу ходил (как вариант). А я лично - в платную уже. Институт мы почти все оплачивали. Материальные блага (кв., маш.,яхта) - тоже сами.
Влад не должен ничего. Мы, простые люди, тоже. Но почему из нас - выехал он. Ну и ему подробные при желании . Я тоже не понимаю. Яма он или нет, он подходит под 18-60; после 27; М (пол); не многодетный; не опекун.
В чем дело? Куда?
RaminaSonne• 30 марта 2024
Ответ дляSakura-18cb
Они такие-же граждане как и все остальные. Есть патриоты, а есть приспособленцы.
А я більше пристосуванців поважаю, ніж патріотів (#чутно клацання істерично скринячих пальців). Тому що пристосуванці живуть, як вважають за потрібне, не маніпулюють, і від інших нічого не вимагають, і нікого не токсять. А деякі ’патріоти’ зараз мені дуже нагадують батьків-аб´юзерів, діти яких стають довічними клієнтами психотерапевтів, тому що все життя чують ниття: ’Ааааа... Я заради тебе усе життя поклала.... Заміж не виходила.... Усе для тебе.... А ти... Невдячна скотино....
intime_v• 30 марта 2024
Я його особисто запам´ятала лише по лисині на голові
Teonaa• 30 марта 2024
Ответ дляshkoda_anna
И что из этого не правда?
Все правда
Мы не должны государству ничего. А оно - ничего не должно нам.
Как так получилось, я гребу..
tanya_217• 30 марта 2024
Ответ дляlekon-lekon
Ви серйозно зараз?
Що дає держава, якщо зараз захисник втратив ноги на війні і нормально повноцінно працювати не може? 2600 грн?
Чи буде держава все життя цього інваліда утримувати так, щоб у нього було все мінімально необхідне для виживання (житло, їжа, ліки, одяг)?
Teonaa• 30 марта 2024
Ответ дляYeva-c21c
Танцоры это не военные, которые всю жизнь что то от государства получают, квартиры, льготы и пенсии.
Да, верно
И 80% страны тоже
А у нас военные и получали, и не пошли))) и не пойдут
tanya_217• 30 марта 2024
Ответ дляMarisha1715
Не понятно что вас заботит, может как по закону его выпустили ?
Він виїхав, коли почалася війна і ще не ввели військовий стан
Таких було багато, хто встиг вискочити
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляОксана-004e
Ага, на початку війни купа військових загинули, спиняючи просування рашистів. Із арти, танків стріляли ті, кого ще не піймали? І в Маріуполі цивільні бігали тримали оборону?
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляVIKYSIA
В Майами очень много русни, как наши там живут?
Важче ніж тут . Це як поляк пояснював, що польським фермерам важче заробляти, ніж українському.
wer-inn• 30 марта 2024
Ответ дляlekon-lekon
В смысле держава дала право на работу???)) а может не дать? Что за бред, государство это клерк, который должен регулировать особенности жизни граждан в стране, не более. Ты смотри... Дало право на учебу, мед обслуживание.....
ViktoryjaG• 30 марта 2024
Ответ дляVA 11
Вы в этом государстве зарабатываете деньги на содержание дочери? Может , если бы родились и жили в Эфиопии, а не в Украине, Ваша дочь ела бы кожуру от бананов.
Если такая тут жопа, почему не уехали? Насильно держали?
Ну зарабатываю я, строго говоря, в иностранной корпорации. А вот налоги плачу - да, здесь. И почему я должна уезжать, интересно? Пусть это уезжают те, кто хватает власть, не умея ею расплряжаться.
ViktoryjaG• 30 марта 2024
Ответ дляlekon-lekon
У вас якісь хибні уявлення про державу. Держава дає право на роботу, медичну допомогу, пожежні, поліція, будує інфраструктуру, створюючи зручності для громадян, фінансова безпека, утримує армію, кордони, робить безпечним життя громадян.
У нас же не було права сильного у кого в руках автомат, то й правий? Або як в деяких державах інфляція страшна, військові режими змінюються. До нападу на нас Україна була дуже комфортно для проживання і заробляння грошей.
Ну так ничего этого мне это государство и не обеспечило в результате.
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляVA 11
Знайомі військові пенсіонери прийшли в військомат одразу, один очолив артилеристів, другий знов став літати, бойовий льотчик, хоча міг би й не літати по віку, є своя фірма і багато своїх важливих задач.
Всі роблять вчинки згідно совісті і своїх моральних цінностей.
Значить є у людей стержень приймати важкі потрібні рішення, а не просто бігти до кордону.
ViktoryjaG• 30 марта 2024
Ответ дляVA 11
Так и есть, практически все, кто хорошо зарабатывает, работает на Гондурас. Не считая мошенников и чиновников.
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляСемицветка
Держава - це трохи ширше. Візьміть Афганістан і Францію, США і Китай або Венесуела і порівняйте, що значить бути громадянином цих держав.
Bilolena• 30 марта 2024
Ну ті хто не може виїхати, то бояться що їх вб´ють, а він в теплі добрі. Всі просто хочуть жити.
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляVIKYSIA
Да военные только целуются на камеру
В інституті Мечникова подивіться, що там роблять військові . Так смішно, що не можна зупинитись.
Ще невідомо що то за відос русня вкинула в потрібний грунт
ViktoryjaG• 30 марта 2024
Ответ дляlekon-lekon
И в этом смысле быть гражданином зависимого государства, построенного на коррупции и казнокрадстве, ничего почетного.
wer-inn• 30 марта 2024
Ответ дляlekon-lekon
А в институте Мечникова вы имеете ввиду военных- военных или водитель, сварщиков- военных? Потому что в тцк целовался таки военный - военный)
МаргариткаW• 30 марта 2024
Ответ дляtanya_217
Ви серйозно зараз?
а ещё держава забила болт на переселенцев, даже не потрудились общаги выделить, и выплаты впо забрала, ато жирують на них.
позорище, просто позорище.
страны Европы больше заботы дали беженцам, чем Украина.