Просто интересно стало кто заказывает эти статьи про выехавших артистов и актеров, кому не даёт покоя Влад Яма?В его танцевальную карьеру, государство ни копейки не вложило, человек полностью сделал себ сам, прошел очень тяжёлый путь пока достиг успеха. А про то, сколько танцевальных залов хороших в Киеве закрыли и музыкальных школ, чтобы отдать под офис или построить очередной ЖК.Почему то про это ни одной статьи нет.Пост просто для размышления
Ответ дляfrumoasa17
Віддавати життя та здоров´я за території/державу взагалі не варто. Країн в світі багато. Стало погано в якісь момент, то зібрався і виїхав.
Якщо у вас погані умови на роботі, то ви міняєте роботу, правда, не сидите без зарплатні? То і тут також само.
Вы шо, а как же герб-флаг-гимн? За них надо хотеть умирать в порядочном обществе. А иначе выродок, выродок (с)
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Але виїхать йому б вже було проблематияно і дитині жити треба нормально, без тривог, парковок і ходити в нормальну школу. Тобто дружина б з дитиною виїхала, а він би собі тут і кому треба ці жертви розриву сім´ї, хто б це оцінив?
А ще ж йому важко в Майамі, треба було зкинутись народом, щоб НОРМАЛЬНО влаштуватись. Може й доходи впали, він же в Америці, а там дорого, бідаааа
Ответ дляNatalia505
Питання в тому, яке воно те життя покидька, ждуна, зрадника чи сильного, відповідального, мужнього чоловіка. Я так розумію для вас ніякої різниці немає, ви цих людей не розрізняєте?
А Резников, Залужный, Данілов - вони до героїв чи зрадників відносяться у вашій системі цінностей?
Mira29-c3c3• 30 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
Ви зараз обезцінили подвиг усіх загиблих Героїв.Думайте що пишете.
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляVitalinkaGL
выехал и выехал
его дело
к нам вот Залужного отправили,тоже типа’негодного воевать’ и будет он в Лондоне отдыхать)
и что?
и на него мне фиолетово.его дело.
его дело
и что?
и на него мне фиолетово.его дело.
А ви думали Залужний сяде в окопах? Його розжалують? Такої нової посади вже немає він займав найвищу в армії, тож логічно, що тепер в іншій сфері
Ответ дляlekon-lekon
Суспільство ж не дебіли, Влад отримав популярність саме з Танців з зірками, нормально заробляв, а потім це суспільство кинув, в найважчі часи він на диско, а його прихильники під ракетними обстрілами і в окопах.
А он что, агитирует своих поклонников идти в окопы и сидеть под ракетами? Вроде нет, не указывает никому
Wendy Rhoades• 30 марта 2024
Ответ дляYeva-c21c
Танцоры это не военные, которые всю жизнь что то от государства получают, квартиры, льготы и пенсии.
а обычные люди?
Сантехники, слесари или бизнесмены?
Мне интересно, кто вашу тему заказал?
Сантехники, слесари или бизнесмены?
Мне интересно, кто вашу тему заказал?
МаргариткаW• 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Мова не тільки про них, а про нас з вами. Про наше ставлення до таких осіб, чоловічої і жіночої статі. Хто ми в ці історії, про наш вибір, давати їм заробляти в цій країні чи ні? І якщо нам пофіг, вони повернуться і тая і владік..
столько пафоса
вы слишком много о себе возомнили
поверьте, всем пофик на вас и на ваше мнение. люди живут свою жизнь, а что там о них думает какая-то тётенька, всем всё равно
вы слишком много о себе возомнили
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
В цих країнах військову службу повністю відмінили. А на вилицях не хапають і у військо. Це тільки феодальна Україна цим займається. Згідно Конституції є право на вільне пересування воно виконується?
Цікавтесь законами країн, в які ви плануєте їхати. А в Україні все зараз згідно Конституції, то що ви малообізнані не робить ці закони не діючі.
МаргариткаW• 30 марта 2024
Ответ дляАтланта
Да, я тоже в диапазоне между «перемога або смерть» и «когда уже переговоры». И так по 10 раз в день. Но тут редко кто пишет неприкрытую правду. По факту каждый сам за себя. Самые «воинственные» те, у кого из близких никто не воюет.
за правду здесь банят.
вот и не пишут.
А по теме просто тошнит от ям, потапов и винников, которые из каждого утюга лезли до войны. Единственное, меня от них тошнит задолго до войны и не оправдывать, ни прощать этих самых хитро сделанных я не собираюсь. Особенно тошнит смотреть, как эти никому не должные пытаются отбелиться, чтобы снова зарабатывать на глупых волчицах из Украины. Я думала - не обломится им, ан нет, судя по этой теме - мозгов у волчиц не добавилось.
Mira29-c3c3• 30 марта 2024
Ответ дляJifer
МаргариткаW• 30 марта 2024
Ответ дляlekon-lekon
про конституцию и действующие законы в Украине - звучит как анекдот.
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляfrumoasa17
Я наприклад громадянка не тільки України, якщо буде тільки натяк на щось схоже, то я знову виїду на інший контент разом з сім´єю. Я не буду класти життя та здоров´я і за цю країну. І це нормально. Життя ніхто не поверне. Це не комп´ютерна гра, де можна почати з останньої точки.
Може так статися, що і за життя вашої сім´ї теж хтось не захоче класти життя на іншому континенті. Може ви будете понаїхавші. І це буде нормально. Життя ніхто не поверне. Це не комп´ютерна гра, де можна почати з останньої точки.
Чому евреї живуть в Ізраїлі? Бо це місце, куди може повернутись кожен єврей.
Клементина• 30 марта 2024
Мені по фіг, Яма виїхав, чи хтось інший.
Злить несправедливість: чому однім можна виїжджати, а іншим ні??
Ну і що, що він гарно танцює? - а хтось гарно робить сантехніку, пече хліб, водить фуру. Чому їм не можна поїхати? - а творчим людям чомусь можна і писати про них ніззя.
Ответ дляViktoryjaG
А при чем тут советские времена? Того государства уже нет. А сейчас все платное, и нормальный сад, и врач, и секция. Тем более высшее образование, большинство на контракте и общага платная. У меня дочка, славабогу, но государство в нее не вложило ни копейки, я даже пособий никогда не получала и ничем государственным не пользовалась. Чем я обязана государству? Когда нас обокрали, полиция ничем не помогла, когда на дочь напал маньяк в лифте - тоже ноль. Только налоги платишь этому государству, а в ответ жопа.
Вы в этом государстве зарабатываете деньги на содержание дочери? Может , если бы родились и жили в Эфиопии, а не в Украине, Ваша дочь ела бы кожуру от бананов.
Если такая тут жопа, почему не уехали? Насильно держали?
Оксана-004e• 30 марта 2024
Ответ дляYeva-c21c
Так у нас военные и не воюют, воюют в основном 90% те, кого поймали
МаргариткаW• 30 марта 2024
Ответ дляКлементина
что дозволено Юпитеру не дозволено быку (с)
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляVA 11
А в мене знайомий полковник, теж на пенсії, 58 років, воює в Кліщіївці. Пішов добровольцем.
Військові не ідуть добровольцями, вони повинні прийти в військомат протягом 3 днів під час оголошення військового стану. Якщо немає потрібної спеціальності, то чекає від військомату інфо, а той хто не прийде буде відповідати по закону.
Ответ дляМариЧе
Смішно про те що держава йому нічого не дала. Де б він був якби не танці з зірками? А потім саме з подачі Зеленського він був незмінним обличчям на розважальних шоу типу Ліги сміху, сидів в жюрі і незмінно тупив в сексі- майєчках
1+1 приватний канал, як і лігв сміху, це іче бізнес , а не державний.
Це невдалий приклад
lekon-lekon• 30 марта 2024
Ответ дляViktoryjaG
У вас якісь хибні уявлення про державу. Держава дає право на роботу, медичну допомогу, пожежні, поліція, будує інфраструктуру, створюючи зручності для громадян, фінансова безпека, утримує армію, кордони, робить безпечним життя громадян.
У нас же не було права сильного у кого в руках автомат, то й правий? Або як в деяких державах інфляція страшна, військові режими змінюються. До нападу на нас Україна була дуже комфортно для проживання і заробляння грошей.