Светка-пипетка• 01 апреля 2024
Я не могу быть мамой своему ребенку.
Сложно признать. Но я сама еще ребенок в душе. И хотя мне 40 лет, я очень хочу, чтобы кто-то умный и взрослый говорил мне , как надо поступать , а как нет.
В присутствии сына-подростка мне очень сложно быть взрослой. И даже если я знаю, как будет правильно, он все равно со мной не согласен.
И я не знаю, как быть: сдаваться или настаивать.
Не вмію заміряти• 01 апреля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Підлітки на крик погано реагують. Починають протестувати ще більше. Треба з підлітком шукати компроміс без крику. І розуміти , що свободу має він відчувати. Зверніть увагу, свободу а не вседозволеність. Це як річка, це підліток, батьки -береги. Річка вирує, а береги направляють куди.
Ви просто не розумієте - підлітки взагалі на розмови НЕ реагують. Щоб ти не говорив, вони вважають, що їм все дозволено і переконати їх неможливо. Лише після криків починають робити наймінімальніше
Виправлялочка• 01 апреля 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
У мене учні підлітки. Перше , що треба , це не сперечатися з ними, спробувати їх зрозуміти. Підліток має відстоювати свою думку і свої права, це правильний розвиток, якщо це дати, і погодитися з ним, тоді він починає слухати, так не завжди виконує, але починає слухати, а це дуже важливо.
Виправлялочка• 01 апреля 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
У Вас вже побудована модель поведінки через крик, важкувато перелаштуватися буде. І я точно впевнена, що можна на підлітка не кричати. Наказання для підлітка - грошовий штраф, але це коли сильна провина, вдарив брата чи т.п. Бачила і жила сім´ю де на підлітка не кричали і він був адекватний і прислухався.
Не вмію заміряти• 01 апреля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Грошовий штраф )))
Це якщо у підлітка є гроші, а ми їх не даємо, бо не вистачає на необхідне(
На нього нічого не діє( розмов було мільйон, а результат - один і той самий - ніколи не слухає
Ковбой Хагис• 01 апреля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Не согласна.
У меня волевой характер. Двое сыновей с большой разницей в возрасте. На примере старшего сына я учла многие ошибки. И сейчас очень стараюсь не давить младшего (ему сейчас 13) рассказывая ему, что я лучше знаю как для него будет лучше.
Хоть до совершеннолетия ему ещё далеко, но он уже умеет принимать самостоятельные решения. Уже хорошо усвоил причинно-следственные связи и умеет анализировать свои поступки. Мы с мужем просто ему что то можем посоветовать или не рекомендовать.
Старший хоть от нас с мужем и съехал в 18 лет (на учебу), но ещё долго нуждался в нашем руководстве. Звонил мне по любой мелочи. Долго не мог решать самостоятельно даже элементарные проблемы.
Дети очень разные бывают, но опять таки за несовершеннолетнего ребенка несет ответственность взрослый.
Светка-пипетка
• 01 апреля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так может вам пора вспомнить, что вы не маленькая девочка , а взрослая женщина и мама. И заняться воспитанием ребёнка. Зачем инфантильные люди вообще детей рожают ?
Ой, да прямо 🥱