Бубль Гум)• 02 апреля 2024

Зіпсований відпочинок, чи я не права і себе накрутила.

З початку війни ніде з сім´єю не відпочивали. Живемо в прифронтовій зоні . В цілях безпеки в домі забиті вікна і життя проходить майже в напів темряві уже два роки.
Запропонували нам відпочинок в тихому місті України на 12 днів. Зраділи. Оплатили і поїхали. Заселили в чудовий, світлий ,великий номер на восьмому поверсі . Все прекрасно. І тут ламається ліфт. Два дні ходимо пішки. Адміністрація пропонує переїхати в інший номер в протилежному крилі. Переїжджаємо і тут почалося. В туалеті почало щось капати зі стелі. Майстер не зміг знайти причину і нас знову пересели. Інший номер має одне невелике вікно в кутку, світла мало, кімната в напів темряві і в мене почалась істерика. Я немов знову у своєму домі з забитими вікнами. Речі в шафі не видно, підсвічую телефоном. Щоб дитина могла займатись онлайн, перенесли столик в той куток до вікна і там більше немає місця. Щоб відкрити вікно на провітрювання, потрібно або постійно його відсувати, або вилазити на нього. Виявилось, що дивний виступ в номері , це стіна туалету сусіднього номеру і все, що там робиться нам чутно.
З чоловіком посварились. Настрою вже немає. Пішла до рецепції попросила, щоб нас повернули в перший номер. Краще вже ходити пішки. Нам відмовили, аргументуючи, що темрява і шум не вагомі причини. Я просто в розпачі. Можливо я себе дійсно накрутила? Змиритись і вже домучатись в цьому номері чи сваритись далі? В мене просто починається депресія в цьому номері.
Бутерброд з ікрою• 02 апреля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Лісова пісня
Кидайте им ссылку на тему- и говорите, что если не переселят - то такие темы будут не только на советчице
автор Бубль Гум) • 02 апреля 2024
Прошу адмінів тему закрити. Всім дякую, хто підтримав. Ситуація вирішилась. Новий номер чоловік вибив. Правда, після скандалу). Переселили в двокімнатний з великими вікнами та вибаченням. Тільки вигляд на місто, а не на ліс. Гадаю, що тепер все буде добре. Всім дякую.
вкрации• 03 апреля 2024
Ответ дляЛеди Г
Жіночка йдіть свого чоловіка довбіть, відстаньте
Не здивували