Ищу-брожу• 02 апреля 2024
Яку тваринку завести?
Дівчата, допоможіть, будь ласка, порадою. Донечка, 7 років, дуже просить тварину. Собаку і котика я поки не згодна категорично, у мене в дитинстві були і ти і інші, знаю що це таке. Думаю про якусь маленьку тваринку у клітці: хом´ячок чи щось подібне. Порадьте, будь ласка, яку тваринку краще завести, щоб було не важко доглядати і тваринка була ручна. Дякую!
Впораюсь зі всим• 02 апреля 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Не знаю, за любым животным нужен уход. У нас были: кошки, собаки, хомяки, карликовые хомяки, морская свинка, шиншилла, черепаха, попугаи! Все что вы не выберете - требует ухода. От велика до малого. И рано или поздно это животное надоедает ребенку, а уборка и кормежка будет все равно на вас и животное просто будет сидеть в клетке как декорация. Я не соглашусь больше на животных каких либо - это геморрой.
У вас дома зоопарк или они помирали очень быстро?(
Впораюсь зі всим• 02 апреля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Родите второго лучше
Ну да, животное нельзя ’это же ответственность’, а ребенка без вопросов))
Все питаю зарання• 02 апреля 2024
Ответ дляБесбардак
Это который собачья игрушка? Бобер trixie?
Бобер курва
Впораюсь зі всим• 02 апреля 2024
Я за кота - комок счастья. Но если боитесь, то начинайте с хомяка, он хоть живёт не долго. Уход все равно нужен за всеми, лотки/клетки чистить.
КаваЗМолоком• 02 апреля 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
фото
Это моя мечта))) Ну не могу я себе ,тетке 54 лет, купить это чудо! Не поймут.На праздники у своих просила- не покупают. Ржут и дарят всякую фигню для бабок🥲 А я бобра хочууууу…
Напланетянка• 02 апреля 2024
Ответ дляФантазерша
Кролик. Моя любофф
Він у вас гуляє чи в клітці?
У нас півдня гуляє в одній кімнаті, решта в клітці, де йому жахливо сумно та тісно. Щодня після його прогулянок потрібно чистити всюди від какашок.І ліжко в гавні і диван і подушки і підлога. Ще піднімає 2 лапи задні та прискає сечею на шпалери. У нас сморід страшенний вдома.
КаваЗМолоком• 02 апреля 2024
Ответ дляБесбардак
Если собакой занимаются - дома она в основном будет только спать.
Наша приходит с полуторачасовой прогулки,ест,приносит игрушку или просит поиграть в «высокоинтеллектуальные» игры ( прячешь какой то предмет или вкусняшку в квартире ,а она ищет по запаху) и спит до вечерней прогулки. Есть и собака и кошка,но мы их днём не видим. Спят как сурки.))
Все питаю зарання• 02 апреля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Оххх) Понимаю) Вам стоит тут тему создать)
КаваЗМолоком• 02 апреля 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Да ну.. Может сама как то решусь и куплю!))
Лукава_Кiшка• 02 апреля 2024
Ответ дляНапланетянка
Він у вас гуляє чи в клітці?
У мене був повністю на самовигулі. Не знаю чого всі роблять з тварин дебілів, не займаються їми, а потім жаліються що він тупий. Ходив на кошачій лоток, жодної горошини не було по квартирі. Він скоріш терпів, щоб не йти в туалет з кімнати, але мимо ніколи. Я не вірю що мені попався вундеркінд, а всі інші тупі. Просто треба привчати і це не тиждень.
P.S єдине чому не можна навчити кролика - це не гризти все підряд. Та це не тварина для дітей, вони дуже бояться висоти та багато чого, на руках тягати не можна
Молода і нерозважлива• 03 апреля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Візьміть пацючка. Але у перевіреного заводчика. Це маленьке цуценя. Але живе мало(
Погоджуюся, пацюк це кохання, у нас була Аліска, це реально як маленька собака, її обожнювали всі. Але правда мало живуть, ми так ревіли, коли вона померла, тому просто одразу продали після її смерті клітку, щоб більше не заводити. До речі ми свою на базарі купили за 50 грн, була єдина дівчинка і я її забрала, не пошкодувала ні разу.
Не боюся осуду• 03 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Зоопарк