No problems• 03 апреля 2024
що буде після смерті?
одні кажуть, що душа буде очищатись і чекати наступного втілення.
інші - що може застрягнути тут і бути біля мертвого тіла.
що більше не буде життів.
ще інші - що кінець. пустота.
що більше не буде життів.
ще інші - що кінець. пустота.
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
а це правда, що головне ’я’ - там завжди.
і це втілення, ця душа - лише частинка?
і після смерті свого відчуття я, свого мислення - цього всього не буде. мислення людини буде просто приєднано до головного ’я’?
і це втілення, ця душа - лише частинка?
Прислухайтеся до себе і ви знайдете всі відповіді
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
Власний досвід вмирання
що саме Ви пам´ятаєте?
Міряно-переміряно• 03 апреля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я верю в вечную жизнь после смерти. Мне это видео нравится, человек был мертв несколько часов, живет без некоторых органов:
У цієї людини окрім оповіді є підтверджуючі мед .довідки?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
що саме Ви пам´ятаєте?
Тих, хто буде зі мною у всіх втіленнях, хто зі мною у Вічності
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
я по крупицях збирала інфо, читаючи езотериків, регресологів, Біблію..
тому не знаю, де мої відчуття, а де просто результат аналізу
ВсеПроВсехЗнаю• 03 апреля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Да, он в видео об этом говорит. Лечился в Европе в том числе.
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
а можете детальніше розказати?
як саме це все було, які відчуття ?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Вірте лише собі, слухайте себе, всюди лише крихти і віддзеркалення істини
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
так може себе слухати - це просто інфа, яка зручна?...
як розпізнати
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
а можете детальніше розказати?
як саме це все було, які відчуття ?
Вибачте, це занадто особисте.
Але не бійтеся смерті, це не кінець. І знайдіть того, через кого ви прийшли в реальність цього разу, хто вас покликав із Вічності
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
як розпізнати
Голос Істини ні з чим не спутати, якщо ви його почуєте, ви зрозумієте
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
Вибачте, це занадто особисте.
не зрозуміла..
що таке ’покликав з Вічності’?
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
Вибачте, це занадто особисте.
я дуже втомлена, так хочеться пожити в радості і щасті, і здоров´ї.
просто гарно весело пожити...
навіщо душа бере на себе такі муки, які тут терпіти...
просто гарно весело пожити...
Міряно-переміряно• 03 апреля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я не про ’говорить’, говорити може кожен.
Він від чого лікувався в Європі? Від смерті?
Розумієте, навіть під час клінічної смерті мозок через кисневе голодування починає такі коники викидати, побільше за під час наркозу та сну. Так що при наявності бажання привернути до себе увагу можна розказувати все, що завгодно.
Я віруюча людина, але такі ’свідчення’ просто виставляють християн як недалеких людей на посміховисько.
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
не зрозуміла..
що таке ’покликав з Вічності’?
Ви народилися цього разу - значить, є душа, безсмертна іскра, яка зв´язана з вами. Вона вирішила народитися і ви пішли за нею, а не залишилися у Вічності
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
тобто іти можна лише за кимось?
не кожен вирушає для вирішення своїх задач?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
просто гарно весело пожити...
Завжди є вихід, але ви чомусь обираєте жити в цьому втіленні, значить, є причина, чомусь ви готові заплатити ціну
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
тобто іти можна лише за кимось?
Є два варіанти - або ви вирішуєте якесь своє завдання, маєте призначення і ви знаєте, для чого прийшли в цей світ, або ви склали компанію душі, з якою ви завжди поруч. Спитайте себе, який з варіантів ваш. Я прийшла сама, але мої іскри втілилися теж, бо не хотіли, щоб я була самотня у цьому втіленні
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
класно так, якщо я склала компанію.
я така одинока тут, і ніхто мене не любить.
є близькі душі, але вони лише принесли мені багато болі.
навіть не знаю, хто міг би мене любити.
може дочка. але я теж не така добра мама, якби хотілось
навіть не знаю, хто міг би мене любити.
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
класно так, якщо я склала компанію.
навіть не знаю, хто міг би мене любити.
Є, будьте певні, можливо, ви ще не зустрілися з іскрою, через яку прийшли у це втілення
Бурундучиха• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
як це може бути все?
життя там або є, або нема.
колесо Сансари або є, або нема
життя там або є, або нема.
колесо Сансари або є, або нема
Это происходит как вспышка огонька в одно мгновенье, человек умирает и его душа переходит в новорожденного, бывает что и в животного но редко или застревает и не перерождается.
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
а це може бути дитина? дуже її люблю
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
ой я вже так забила на себе, що сумніваюсь, що когось зустріну.
весь мій час - це робота, дитина і серіали
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
одразу?
а як же аналіз життя, 40 днів скидання всіх тіл, вибір батьків, постановка уроків на наступне вттілення?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
а це може бути дитина? дуже її люблю
Може, чому ні.
Кружите меня,кружите• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
Вибачте, це занадто особисте.
Як його знайти? І для чого?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Ваше сонце ще зійде, все ваше до вас прийде. Працюйте, дивіться серіали, ростіть дитину. Ваше призначення від вас не втече
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Як його знайти? І для чого?
Будьте відкритими і все до вас прийде. Просто не зовсім у тому обличчі, як ви собі нафантазували
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
я в глибокій депресії.. і мені так страшно: ’ а може це вже все’. нічого нема і не буде більше.