No problems• 03 апреля 2024
що буде після смерті?
одні кажуть, що душа буде очищатись і чекати наступного втілення.
інші - що може застрягнути тут і бути біля мертвого тіла.
що більше не буде життів.
ще інші - що кінець. пустота.
що більше не буде життів.
ще інші - що кінець. пустота.
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
Нет это не игра воображения это вы видите фантом, двойник.
Не упокоенную душу вы во сне видеть не будете она может проявляться иначе, например в доме могут падать ни с того ни сего вещи и т.п.
тобто все таки є неупокоєні душі..
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
мені часом знається, що мій рівень душі ’нуль з мінусом)))))’
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
а можете розказати, чи вони схожі, чи дійсно урокі стають жорсткіші?
і чи ті ж рідні люди поруч?
Ні, немає такого, як зростання жорстокості, бувають вдалі і невдалі втілення, але ви спробуєте все. І життя, сповнене щастя, і життя, сповнене страждань. Ви можете засвоювати урок скільки завгодно втілень, декому скучно і Вічності і вони так розважаються - не виконують уроки, щоб народитися ще раз
Іскри, які поруч з вами у Вічності, поруч і у втіленнях, вони не міняються, це константа
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Буває
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
але це найближчі іскри? 1-2-3?
бо є близькі люди, з якими дороги розходяться
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
а який ключ, рецепт?
бути доброю, помагати іншим?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
але це найближчі іскри? 1-2-3?
Точна кількість індивідуальна. Тих, хто йдуть, відпускайте
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
в мене крім дитини є/були близькі, але відносини з ними негативні
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
а який ключ, рецепт?
бути доброю, помагати іншим?
Будьте собою, слухайте себе, вірте собі, довіряйте собі
Якщо можете, будьте щедрою на добре слово. Якщо благословляєте, то від щирого серця
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
Так
Ви не обнуляєтесь
а все решта теж залишається? навички, нахили до чогось.
чи характер, звички - вже інші?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Те, що людина кровний родич, не значить, що це іскра, яка поруч з вами у Вічності. Дуже рідко таке трапляється, майже ніколи, приблизно, як щасливий шлюб без зрад і сповнений поваги
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
але ж нам переважно найближчі це батьки/діти/чоловік чи дружина.
якщо не з ними поруч іти по втіленнях, то тоді з ким..
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
чи характер, звички - вже інші?
Все залишається, але багато речей у нас обумовлені соціумом - ми по-різному виховуємо дівчинку і хлопчика, правда?
Бурундучиха• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
тобто все таки є неупокоєні душі..
Ну так написала же уже об этом, та душа которая не смогла переродиться это и есть неупокоенная душа.Она иногда может проявлять себя в доме и буянить разбрасывая и ломая вещи и т.п или привязываться к живому человеку, родственнику.В таком случае можно такой душе помочь переродиться, для этого нужно сходить а лес и походить там между деревьями.
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Ви відчуєте, просто довіртесь
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
в ліс піти? страшно
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
Ви відчуєте, просто довіртесь
не бачиться в наступний втіленнях з колишнім чоловіком - це вже гарно)))))
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
а душі не потрібен час на аналіз життя, уроків?
чи отак одразу в нове тіло..?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Інколи ми думаємо, що перехожі, це щось більше
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
в мене був колега на роботі, який просто до мене добре відносився. просто так. без симпатії чи ще чогось.
потім допоміг мені знайти дві мої наступні роботи. також просто так.
я так і не зрозуміла мотивів.
але потім подумала, що мабуть він віддає ’борг’ з минулого життя
я так і не зрозуміла мотивів.
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
я так і не зрозуміла мотивів.
Я завжди обережна із випадковими знайомими - ніколи не знаєш, хто до тебе прийшов. Хто перед тобою
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
маєте на увазі, щоб не образити когось?
Бурундучиха• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
чи отак одразу в нове тіло..?
Ні не потрібен, одразу в нове тіло.
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
Ні не потрібен, одразу в нове тіло.
а час проходить просто не помітно чи як?
нема ж такого, що саме в хвилину по земному часу зароджується життя?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
маєте на увазі, щоб не образити когось?
Ні, мені може здатися, що це перехожий, а потім виявляється, що це іскра, яка завжди зі мною поруч у Вічності
Я кілька разів думала, що зустріла вже всіх і щоразу помилялася, у мене багато інших іскор у цьому втіленні
Бурундучиха• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
в ліс піти? страшно
Наоборот если ходить в лес и походить между деревьями то очиститесь от негативных энергий.Разве вы не замечали какие люди всегда радостные из лесу возвращаются?)
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
але ця іскра має і залишитись в життя надалі? спілкування, час разом?
чи це може бути 1 хвилина поруч і все
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
чи це може бути 1 хвилина поруч і все
По-різному, ви не обираєте, дехто поруч мить, дехто все життя
No problems
• 03 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
ні)))
я зараз живу майже в лісі. але щось негатив є досі
Бурундучиха• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Життя зароджуеться у мами в животику і формуеться там 9 місяців, а душа у дитину вселяеться у момент її народження, тобто коли покидає лоно матері.