No problems• 03 апреля 2024

що буде після смерті?

одні кажуть, що душа буде очищатись і чекати наступного втілення.
інші - що може застрягнути тут і бути біля мертвого тіла.
що більше не буде життів.
ще інші - що кінець. пустота.
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
Нет это не игра воображения это вы видите фантом, двойник.
Не упокоенную душу вы во сне видеть не будете она может проявляться иначе, например в доме могут падать ни с того ни сего вещи и т.п.
тобто все таки є неупокоєні душі..
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
мені часом знається, що мій рівень душі ’нуль з мінусом)))))’
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
а можете розказати, чи вони схожі, чи дійсно урокі стають жорсткіші?
і чи ті ж рідні люди поруч?
Ні, немає такого, як зростання жорстокості, бувають вдалі і невдалі втілення, але ви спробуєте все. І життя, сповнене щастя, і життя, сповнене страждань. Ви можете засвоювати урок скільки завгодно втілень, декому скучно і Вічності і вони так розважаються - не виконують уроки, щоб народитися ще раз
Іскри, які поруч з вами у Вічності, поруч і у втіленнях, вони не міняються, це константа
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Буває
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
але це найближчі іскри? 1-2-3?
бо є близькі люди, з якими дороги розходяться
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
а який ключ, рецепт?
бути доброю, помагати іншим?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
але це найближчі іскри? 1-2-3?
Точна кількість індивідуальна. Тих, хто йдуть, відпускайте
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
в мене крім дитини є/були близькі, але відносини з ними негативні
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
а який ключ, рецепт?
бути доброю, помагати іншим?
Будьте собою, слухайте себе, вірте собі, довіряйте собі
Якщо можете, будьте щедрою на добре слово. Якщо благословляєте, то від щирого серця
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
Так
Ви не обнуляєтесь
а все решта теж залишається? навички, нахили до чогось.
чи характер, звички - вже інші?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Те, що людина кровний родич, не значить, що це іскра, яка поруч з вами у Вічності. Дуже рідко таке трапляється, майже ніколи, приблизно, як щасливий шлюб без зрад і сповнений поваги
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
але ж нам переважно найближчі це батьки/діти/чоловік чи дружина.
якщо не з ними поруч іти по втіленнях, то тоді з ким..
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
чи характер, звички - вже інші?
Все залишається, але багато речей у нас обумовлені соціумом - ми по-різному виховуємо дівчинку і хлопчика, правда?
Бурундучиха• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
тобто все таки є неупокоєні душі..
Ну так написала же уже об этом, та душа которая не смогла переродиться это и есть неупокоенная душа.Она иногда может проявлять себя в доме и буянить разбрасывая и ломая вещи и т.п или привязываться к живому человеку, родственнику.В таком случае можно такой душе помочь переродиться, для этого нужно сходить а лес и походить там между деревьями.
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Ви відчуєте, просто довіртесь
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
в ліс піти? страшно
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
Ви відчуєте, просто довіртесь
не бачиться в наступний втіленнях з колишнім чоловіком - це вже гарно)))))
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
а душі не потрібен час на аналіз життя, уроків?
чи отак одразу в нове тіло..?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Інколи ми думаємо, що перехожі, це щось більше
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
в мене був колега на роботі, який просто до мене добре відносився. просто так. без симпатії чи ще чогось.
потім допоміг мені знайти дві мої наступні роботи. також просто так.
я так і не зрозуміла мотивів.
але потім подумала, що мабуть він віддає ’борг’ з минулого життя
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
я так і не зрозуміла мотивів.
Я завжди обережна із випадковими знайомими - ніколи не знаєш, хто до тебе прийшов. Хто перед тобою
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
маєте на увазі, щоб не образити когось?
Бурундучиха• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
чи отак одразу в нове тіло..?
Ні не потрібен, одразу в нове тіло.
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
Ні не потрібен, одразу в нове тіло.
а час проходить просто не помітно чи як?
нема ж такого, що саме в хвилину по земному часу зароджується життя?
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
маєте на увазі, щоб не образити когось?
Ні, мені може здатися, що це перехожий, а потім виявляється, що це іскра, яка завжди зі мною поруч у Вічності
Я кілька разів думала, що зустріла вже всіх і щоразу помилялася, у мене багато інших іскор у цьому втіленні
Бурундучиха• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
в ліс піти? страшно
Наоборот если ходить в лес и походить между деревьями то очиститесь от негативных энергий.Разве вы не замечали какие люди всегда радостные из лесу возвращаются?)
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
але ця іскра має і залишитись в життя надалі? спілкування, час разом?
чи це може бути 1 хвилина поруч і все
Треба ось так• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
чи це може бути 1 хвилина поруч і все
По-різному, ви не обираєте, дехто поруч мить, дехто все життя
автор No problems • 03 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
ні)))
я зараз живу майже в лісі. але щось негатив є досі
Бурундучиха• 03 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Життя зароджуеться у мами в животику і формуеться там 9 місяців, а душа у дитину вселяеться у момент її народження, тобто коли покидає лоно матері.