Клин_Кляйн• 03 апреля 2024

Хочу поїхати в Мадрид

Дуже хочу поїхати в Мадрид на декілька днів. Хто бував? Поділіться враженнями.
Стопясят раз обсуждала• 03 апреля 2024
В Мадриді не була, але Іспанію дуже люблю. Думаю столиця теж гарна. Дуже сподобалася Севілья. Барселона теж класна

автор Клин_Кляйн • 03 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
в Барселоні була, але лише день(
Сито для думок• 03 апреля 2024
Дуже гарне імперське місто. Прадо, арена для боїв з биками, вокзал з ботанічним садом всередині, красивенні фонтани. Квінтесенція Іспанії. Ну, і не дуже далеко від Толедо - можна одним днем з´їздити.
Белоснежко• 03 апреля 2024
Как лень куда то ехать...блин. мысли в слух
А я с Рио-де-Житомира!• 03 апреля 2024
Була недавно, дуже швидко, гуляти не було можливості, але місто приємно вразило: гарно, чисто, охайно, широкі вулиці, будинки доглянуті. Звісно, безліч місць, які варто відвідати - музеї, парки, фонтани, ботсад...
Натовпи туристів, будьте дуже уважні до речей - кс там на порядок вищий, ніж в ін-х країнах.
aljonyshka• 03 апреля 2024
Мадрид прекрасен) Музеи золотого треугольника лучше бронировать онлайн и предварительно, Королевский дворец недели за 2-3 точно) Летом очень жарко) Сейчас там цветут каштаны, красота) Парк Ретиро обязательно посетите)
автор Клин_Кляйн • 03 апреля 2024
Ответ дляaljonyshka
теж подумала, що жарко буде влітку. Думаю, на вересень. Дякую про підказку бронювати заздалегідь.

aljonyshka• 03 апреля 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Тоже еще жара) лучше октябрь)